ağlayan erkek affedilmeli,, yorumlarınıza ihtiyacım var...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve carminas tarafından 31 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : carminas
  1. carminas

carminas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    her şey o kadar güzeldi ki,, bir hafta boyunca rüya gibi günler yaşadık. ama ayrılık vakti gelmiş onu yolcu etmiştim. Eve döndüğümde her yerde seni seviyorum notları ile karşılaşıp ağladım dakiklalarca. Sonra bilgisayarıma döndüm. Msn konuşmalarını kaydetmeye ayarlamıştım. Ben yokken sevgilim kimlerle konuşuyo sadece meraktan bakmak istedim. Bir yandan da hala onun gidişine ağlıyor özlemeye şimdiden başlıyordum. O anda büyük bir yıkıntıya uğradım. ben yokken YAZIŞMALARINA GÖZÜM TAKILDI..bi kızla prensesim, yerim seni gidince arayacam yazılı mesajlarla karşılaştım bilgisayarımda. bütün vücudum titremeye başladı. O an yaşadıklarımı daha önce yaşadım mı gözümden o kdr yaş aktı mı hiç hatırlamıyorum. Evde tek başıma bağırarak ağladım dakikalarca.. Sonra onu aradım.

Şehirlerarası otobüsteydi.. bunu neden yaptın msn konuşmalarını okudum bana bunu yapmamalıydın dedim.. o da yanlış anladığımı öyle bir şey olmadığını söyledi önce. suratına kapattım. bir yandan da şok halinde elim ayağım titriyordu. o acıyı hatırlamak bile istemiyorum. kapadım telefonu. yarım saat sonra tekrar açtım. 4-5 tane mesaj göndermiş yalvarıyor nolur affet beni diyor. tekrar duygu dolu bi mesaj çektim ona. seni gerçekten seviyordum ama bu acıyı bana tattırdığın için nefret ediyorum vs diye cvp yazdım.mesaj üstüne mesaj ben sadece seni sevdim hayatım boyunca yalnız sen benimsevgilim oldunsenden vazgeçmem mümkün değil sadece senin elini tuttum başka biri gerçekten sevgilim olmadı şu anda ağlıyorum inan bana molada arayacam aç telegfonu konuşmalıyız diye yalvaran mesajlar çekti üstüste. Molada aradı ısrarla. ondan güzel bişey duymaya o kdr muhtaçtım ki..ertesi gün mesai var ve ben enkaza durumundaydım. kaçıp gitmek isteyen bir enkaz gibi.. yığılmıştım salonun ortasına. açtım telefonu seni dinliyorum anlat dedim. ağlamaya başladı mesajlardakinin aynılarını tekrarladı. o kdr içten ağlıyordu ki.. hıçkıra hıçkıra. otobüste de ağladığını herkes neyin var bişeyin mi vvar dye merak ettiğini anlattı.. ben de dayanamadım ağlamaya başladım. karşılıklı ağladık öylece..onu affetmediğimi sadece zaman vermesini istedim. ama ertesi gün affetmiş gibi kaldığımız yerden devam ettim. afettim mi ?hayır asla. ama onu kaybetmeyi de istemiyorum.
    SİZCE BEN ONU AFFEDEREK GÖZ YAŞLARINA SÖYLEDİKLERİNE KANARAK HATA MI YAPTIM? GERÇEKTEN SEVDİĞİNİ HAYATINDA TEK BENİM OLDUĞUNU ŞİMDİYE KDR TEK BENİM İÇİN FARKLI DUYGULAR HİSSETTİĞİNİ SÖYLEYEN Bİ ERKEĞİ BU DURUMDA AFFETMEK DOĞRU MUDUR SİZCE..

YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ...

2. 1 Eylül 2009
  3. bebusum

bebusum Artık Daha İyiyim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    her erkek ağlayabilir gerçekten yakalanmanın üzüntüsüyle ağlamışta olabilir yani anormal karşılamayın şaşırmayınn ama işin doğrusunu kanıtlamadan barışmasaydınız daha ii olurmuşş bana göre bir daha aynısını yaşamazsınız umarımm :eek:

4. 1 Eylül 2009
  5. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    umarım tekrarlamaz bu durumu :1no2:

6. 1 Eylül 2009
  7. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    asla affetmezdim böyle bir durumda arkanızdan işler ceviren adam agladı diye birdaha yapmaz mı demek yine yapacaktır ve siz hemen affetmişiniz bu kez daha rahat yapacaktır nasılda affediyor diye

8. 1 Eylül 2009
  9. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu karşındaki erkeğin kişikiğine göre değişir canım.Eğer her zora düştüğünde ağlayan ve bu şekilde gönül alan biriyse affetmezdim.çünkü ağlayarak güçsüzlüğünü suçsuzluğunu acındırarak kanıtlamaya çalışan çok insan var.Peki sana açıkladımı bu yazışlamaları kimlerle yaptığını?Eğer gerçekten geçerli bir sebebi varsa,seviyorsan ve içten ağladığını düşünüyorsan iyi yapmışsınopuyorumnanaktan

10. 1 Eylül 2009
  11. bourtlen

bourtlen hayallerimi kutuladım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nekadar sevsemde affetmezdım hep ıcımde bı suphe olurdu nekadar aglasada sızlasada
    guvenemezdım:umursamaz:
    hem keske bukadar cabuk affetmeseydınız barı
    her hatasında aglamayı huy edınebılır

12. 1 Eylül 2009
  13. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    hata etmişsin...
    ne demek ertesi gün hiç bişi olmamış gibi devam etmek?
    sen aynı şeyi yapsan o seni affer miydi??
    asla....
    affetmek yeni ihanetleri peşinen kabul etmek demektir....

14. 1 Eylül 2009
  15. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    nedir bu kadınların gözyaşı zaafı anlamam...
    hayatta en tahammül edemediğim şey ağlayan erkektir...
    yerinizde olsam affetmezdim...basbayağı aldatmak bu...
    özrü de olmaz benim için...öyle gözyaşı vs..ilgilendirmez beni...
    ama hayat sizin, siz bilirsiniz...

16. 1 Eylül 2009
  17. mawro

mawro biraz ayrılık biraz hüzün Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    durumu netliğe kavuşturmadan affetmezdim heralde...
    ağlayabilir bu onun çok masum olduğunu göstermez..
    pişmanlık,kaybetme korkusu buna sebep olmuş olabilir..
    burnundan getirmeliydin bence....ne demek başkasına prensesim demek..

18. 1 Eylül 2009
  19. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    senin evinde senin bilgisayarında başka kızlarla bu tarz yazışmalar yapan bir erkek ağlamayı bırak
    kendini yaksa affedilir mi? hem saygısız hemde sadakatsiz.