Aglıyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hatice06 tarafından 7 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Nisan 2010
    Konu Sahibi : hatice06
  1. hatice06

hatice06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok zor bişeymiş insanın aynı evde yaşadıgı birinden nefret etmesi kardeşimden nefret ediyorum nişanlıyım eşim belçikada ben türkiyedeyim onun uzaklık sıkıntısını cekerken bide kardeşim hiç sevemiyorum sevmeye calışsamda olmuyor sırf bu nedenlede istedim uzaklara gitmeyi eşim çokiyi bambaşka yeri onu cok seviyorum ama kardeşim yine yapıyor yapacagını ben ondan uzak olmak istedikçe yine beni mutsuz etmek için herşeyi yapıyor dügünüm için planlar yaparken bide onunla ugraşıyorum başım agrıyor nefret ediyorum ondan eşimin kardeşine takmış kafayı dügünde yakınlaşıcak kesin ya gelirse yanıma hareketlerini davranışlarını sindiremiyorum gelsin istemiyorum yanıma annem babamda düşünüyorlar kardeşim için onu nasıl yapıcam bilemiyorum konuşmak istemiyorum onunla nasıl birisi oldugunu bilmiyor kimse anlatamıyorum kimseye hep kötülermi kazanmak zorunda görsünler artık nasıl birisi oldugunu Allahım yardım etsin dua edin ne olur dua etmekten başka bişey yapamıyorum herkesin çok ayrı derdi var buda dertmi dersiniz ama cok cok kötü bişey her gece düşünmekten bıktım artık Allahım ne olur yardım et senağlama

2. 7 Nisan 2010
  3. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    ne olduda bu kadar nefretini kazandi kardesin.. ondan uzaklasacak kadar aglayacak kadar ? yasi kac kizmi erkekmi? neler yapiyor? hic konusmayi denedinmi ? biraz araniz duzelse sevdigini farkedersin bence boyle sorun yasadikca nefret ettigini dusunuyorsun

4. 7 Nisan 2010
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ya nasıl olurda bir kişi bu kadar kardeşinden nefret eder ki
    ne acaba merak ettim bu kadar ne yaptıki size...

6. 7 Nisan 2010
  7. GazozGofret

GazozGofret Moonlight Sonata... Üye

Beğenildi:
    1.961
    Ödül Puanları:
    238
    biraz daha açık anlatırsanız belki yardımcı olabiliriz...

8. 7 Nisan 2010
  9. TheElfOfTheBlackS

TheElfOfTheBlackS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı konuyu iki yere açmışsın...

10. 7 Nisan 2010
  11. hatice06

hatice06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kız 17 yaşında nefret etmiyordum aslında ama son 6 aydır filan böyle bende öncelerden bilmiyordum bi gün bilgisiayarı karıştırıyordum gizli bi dosya gördüm açtım kardeşimin uygunsuz fotografları telefonunu karıştırdım igrenç mesajları ve bunu kimse bilmiyor kime nasıl söylenirki cıktıgı bicok kişi... konuşsamda o kadar güzel rol yapıyorki tamam diyor sonra bi bakıyorum yine aynı aslında dışardan bakınca kimse anlamaz bizleri bile evin içinde kandırabiliyor dışı başkalarını içi beni yakıyor

12. 7 Nisan 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

sen 18 yaşındasın

kız kardeşin senden 1 yaş küçük

bu durumda yapacağın şey sence ondan nefret edip uzaklaşmak mı? yoksa gittiği yolu düzeltmesi için yardımcı olmak mı?

14. 7 Nisan 2010
  15. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    uygunsuz durumlarini goruyorsan onu duzeltmek yada dogru yolu gostermeye calismak senin vazifen
    kacmakla olmuyor bu isler uzaklara gideceksin ve pesimden gelir diye korkuyorsun kaynini kandirirsa
    cok bencil bir dusunce
    elinden geldigince yardimci olacaksin 17 yasindaki bir gence ancak sevgiyle yardimci olabilirsin
    hatalariyla basbasa birakman dogru degil bence

16. 7 Nisan 2010
  17. hatice06

hatice06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kötü birisi degilim gercekten lafdan anlamıyor kendi bildikleri kendine göre daha dogru nasihattan nefret ederim başlama hiç diyor böyle bi durumda ne yapabilirim ki ben nefret etsemde bi yerde bişey göriyim kendime alıyorsam onada alırım ama yaptıklarını sindiremiyorum

18. 7 Nisan 2010
  19. hatice06

hatice06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hatalarıyla başbaşa bırakmıyorum zaten msn konuşmalarını okudugumda benim bi an önce dügünümün olmasını istiyor cünkü izin vermiyormuşum dışarı cıkmasına filan hala benim onun iyiligini düşündügümü anlamıyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.