ağlıyorum =(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hatice06 tarafından 7 Nisan 2010 başlatılmıştır.

7 Nisan 2010
    Konu Sahibi : hatice06
  1. hatice06

hatice06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok zor bişeymiş insanın aynı evde yaşadıgı birinden nefret etmesi kardeşimden nefret ediyorum nişanlıyım eşim belçikada ben türkiyedeyim onun uzaklık sıkıntısını cekerken bide kardeşim hiç sevemiyorum sevmeye calışsamda olmuyor sırf bu nedenlede istedim uzaklara gitmeyi eşim çokiyi bambaşka yeri onu cok seviyorum ama kardeşim yine yapıyor yapacagını ben ondan uzak olmak istedikçe yine beni mutsuz etmek için herşeyi yapıyor dügünüm için planlar yaparken bide onunla ugraşıyorum başım agrıyor nefret ediyorum ondan eşimin kardeşine takmış kafayı dügünde yakınlaşıcak kesin ya gelirse yanıma hareketlerini davranışlarını sindiremiyorum gelsin istemiyorum yanıma annem babamda düşünüyorlar kardeşim için onu nasıl yapıcam bilemiyorum konuşmak istemiyorum onunla nasıl birisi oldugunu bilmiyor kimse anlatamıyorum kimseye hep kötülermi kazanmak zorunda görsünler artık nasıl birisi oldugunu Allahım yardım etsin dua edin ne olur dua etmekten başka bişey yapamıyorum herkesin çok ayrı derdi var buda dertmi dersiniz ama cok cok kötü bişey her gece düşünmekten bıktım artık Allahım ne olur yardım et

2. 7 Nisan 2010
  3. TheElfOfTheBlackS

TheElfOfTheBlackS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşinden neden nefret ediyorsun? Sebebini pek anlayamadım.. Kardeşden nefret edilir mi! Enteresan geldi açıkçası..Uzaklara gidince çok özlersin.Her kardeşin arasında sorunlar olur ama aşılır bir şekilde..Kardeşine bu derece nefret beslemen için çok önemli bir sebebin olmalı..

4. 7 Nisan 2010
  5. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    canım biraz daha açıklayıcı olursan ben ve arkadaşlar duruma daha iyi hakim olup yorum getirebiliriz, mesela biraz anlatmaya çalış nasıl biri kardeşin,neler oldu aranızda

6. 7 Nisan 2010
  7. hatice06

hatice06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kız 17 yaşında nefret etmiyordum aslında ama son 6 aydır filan böyle bende öncelerden bilmiyordum bi gün bilgisiayarı karıştırıyordum gizli bi dosya gördüm açtım kardeşimin uygunsuz fotografları telefonunu karıştırdım igrenç mesajları ve bunu kimse bilmiyor kime nasıl söylenirki cıktıgı bicok kişi... konuşsamda o kadar güzel rol yapıyorki tamam diyor sonra bi bakıyorum yine aynı aslında dışardan bakınca kimse anlamaz bizleri bile evin içinde kandırabiliyor dışı başkalarını içi beni yakıyor

8. 7 Nisan 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    aaa aynı konu :lepi:

10. 7 Nisan 2010
  11. hatice06

hatice06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    farkındayım yanlışlıkla iki yere açmışım dalgınım sadece

12. 7 Nisan 2010
  13. HayduT

HayduT MinikSalyangoz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bunları görüyorsun ve kardeşine doğru yolu gösterip yardımcı olacağına nefret edip kaçıyorsun.. Çok ilginç!!

14. 7 Nisan 2010
  15. hatice06

hatice06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı şeyibende düşünürdüm ama kaçmıyorum ki ben yardımı istemiyor bana karışamazsın büyük degilsin sen aramızda bi yaş var diyor böyle diyen birisine nasıl yardımcı oluyum yapmayın yaşadıgımı anlamıyorsunuz sizde haklısınız

16. 7 Nisan 2010
  17. nikahxsxekeri

nikahxsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sadece bu yüzden nefret etmiyorsundur bence......belki sanada bişeyler yapmıştır.ama kimse kimseyi sevmek zorunda değil kardeşide olsa...

18. 7 Nisan 2010
  19. HayduT

HayduT MinikSalyangoz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    evet tamda onun yaşına yakışır cümleler 17 hata yapmaya çok müsait bir yaş.. genç kızlar her söyleneni kötüye çeker bu kadar kolay pes edilmez!
    Bu arada sizin yaşınız kaç?