ağrı kesici

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zigo tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : zigo
  1. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.ben bugün puregon iğnelerin 6.sını yapacağım.şeker ilacı içiyodum çok kötü etkiledi.mide bulantısı ishal,iştahsızlık neyse onu yarıma indirdik.biraz daha iyiyim ama bu seferde çok başım ağrıyo.önceden de baş ağrım vardı ama ayda bir falan oluyodu.şimdi birgün ağrımazsa diğer gün mutlaka ağrıyo.ağrı kesici alıyorum geçiyo.acaba tedaviyi olumsuz etkilermi ağrı kesiciler.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yazın.eşimden habersiz alıyorum o kızıyo.kafana takıyosun onun için ağrıyo diyo.kafama takmamaya çalışıyorum.ondan olduğunu zannetmiyorum.

2. 15 Kasım 2008
  3. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    dr una sormadan içme canım bence..

4. 15 Kasım 2008
  5. menekxsxe 44

menekxsxe 44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    doktoruna sormadan içme ilaç. bide hangi aşamadasın? transferin oldu mu? normalde hamilelere parol ve minoset veriyolar ağrı kesici olarak.

6. 15 Kasım 2008
  7. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben tüp bebek için hazırlanıyorum.pazartesi günü kontrolüm var.geçen perşembe günü de vardı.hafta sonuna transfere yollarım büyük bi ihtimalle dedi.vermidon içiyorum çok ağrıdığı zaman.zaten içmezsem geçmiyo.

8. 15 Kasım 2008
  9. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım vermıdon ve parol agrı kesıcı ıcebılırsın bunlarda baska ıcme bu ıkı ılac hamılelerede önerılenler ama cok ıcme yınede bıtkı cayı falan ıc rahatlatır gecer belkı

10. 15 Kasım 2008
  11. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    valla cnm ben iğne kullanırken hiçbişeye dikkat etmedim zaten alerjim olduğu için en fazla parol içebiliyordum...şimdi hamişim doktorum minoset verdi ...yaniii rahat ol cnm
    yok o ilacı içim yok şunu yedim ....herşey bahane olmayacaksa olmuyor olacaksa engel tanımıyor yaşan biri olarak şöylüyorum...bence minoset içebilirsin hamileler bile kullanıyorken sen daha tedavi aşamasındayken bişeycik olmaz transferin olsun o zaman düşün..ve relax ol cnm ...umarım emeklerin boşa çıkmaz ...rabbim kollarını doldursun..

12. 15 Kasım 2008
  13. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkürederi canım.beni çok rahatlattın.bide eşimden habersiz içiyorum.sürekli başım ağrıyo diye onuda huzursuz etmek istemiyorum.onun için arada alıyorum ağrı kesici.sağol canım.allah sağlıklı hayırlı uzun ömürlü kılsın bebeğini.darısıda bizim başımıza inşallah.

14. 15 Kasım 2008
  15. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben de puregon kullandım ban de parol içiyordum ağrım olunca bir de ben fibromiyalji hastasıyım antidepresan falan hiçbirini içemiyordum doktorum parol yazmıştı sadece ama gene de fazla içme

16. 15 Kasım 2008
  17. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm benim kendini çokmu kasıyorsun acaba yani strestenmi başın ağrıyor

çünki böle ağrı kesiciye dayanma ...bak daha 2,5 aylık hamiştim ben nasıl bir baş ağrısı anlatamam kustum vs.ama geçmedi zorla uyudm gece bi kalktım gözlerimi açamıyorum ağrıdan doktorada sormadım ağrı kesici ne almalıyım diye neyse ....o gece buz koydum yok eşim sabah dörtte kalktı başımı avdu yokkk sabahı sabah ettim ...
    yani zorlu dönem gelebilir ağrı kesici çok alma hamiş kalıncada doktora sor ne içebilirim diye benim gibi ağrılar çekme :1hug:

18. 15 Kasım 2008
  19. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmiyorum kendimi kasmıyorum rahatım gibi geliyo ama içimde neler oluyo bilmiyorum ki.bugün yine sabah baş ağrısıyla kalktım.akşama kadar dayandım olacak gibi değil.vermidon aldım yarım saat demeden geçti.inşallah hamile kalırımda ağrıya falan dayanırım.ilgilendiğiniz için çok teşekkürler.