agrılar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Karxixnca Kxixz tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Karxixnca Kxixz
  1. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bir ark düşük nedenleri diye konu açmış internette bunun arasında ama ne yapabilirim okadar çok merak ettiğim şey var ki muhakkak bu siteye ugramak istiyorum

şimdi benim sormak istediğim sag tarafımdaki agrılar ince ince hep sızlıyor acaba bebegim mi büyüyor yoksa içerde kötü bir şeyler mi oluyor ben tüp bebek yaptırdım ve 6+3 ama bebegim hala normal boyutlarda degil bu agrılar beni korkutuyor kızların sag tarafta agrı ise erkek sol tarafta agrı varsa kız diye yazmışlar kızını erkegini geçtim saglıkla bir yüzünü görsem başka birşey istemem

2. 4 Ağustos 2008
  3. EU3

EU3 Guest

kafana takıp stres yapma .hamişliğin tadınıçıkar.moral önemli.

4. 4 Ağustos 2008
  5. meral_83

meral_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ebnde 4-5 haftalık hamileyim ve normal yolla oldu bu ay tüp bebeğe geçecekken hemde..benimde kasık ağrılarım oluyor fakat bende çok korkuyorum sorduğum kişilerde rahim büyüdüğü için ağrı yapar diyorlar ama işte korkuyorum çok zor buldum bebeğimi allahın izni ile ve kaybetmek istemiyorum..yaradanım hayırlısını versin..

6. 4 Ağustos 2008
  7. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar evet bebek kendine yer açıyo bu yüzden regli sancısı gibi ağrı duymanız normal.korkmayın.bol bol dinlenin stres yapmayın.12 haftalık hamileyim benim hala ara ara sancılarım oluyo.ama ilk zamanlarda daha çok oluyodu.

8. 4 Ağustos 2008
  9. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Allah sağlıcakla bebeğini kucağına almanı nasip etsin
    tekil gebelikmi arkadaşım senin ki ayrıca tedavi sonucu gebe kaldığın için daha sık dr kontrolüne gitmen gerekiyor dr sana ne diyorsa doğrudur inşallah bi sorun çıkmadan yavrunu kucağına alırsın ama kontrollerini ihmal etme bi problem olsa dr'un söylerdi zaten stres yapman daha kötü iyi düşün iyi şeyler olsun Allah yar ve yardımcın olsun

10. 5 Ağustos 2008
  11. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    dr istanbulda ben erzincanda daha yeni geldim bu memelekete dr bulamadım bulduklarımın tayini çıkıyor zaten çok yükselmedi hcg .birde kese biraz küçük yarı n gidiyorum dr bakalım ne diyecek insan doya doya mutlu olamıyor çok korkuyorum zaten zor bulduk rabbim isteyen herkese nasip etsin minacık şey için okadar endişelenip okadar koruyorki insan ani bir harekette vicdan azbı çekiyorsun

12. 6 Ağustos 2008
  13. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    olsun sen bi dr daha bul onunda tayini çıkmaz heralde fisfisfis
    iyi bi dr bul ve sadece ona git bir hekimin kontrolünde olman daha sağlıklı bütün sorunlarını bilir her dr'a ayrı ayrı dert anlatmaktan da kurtulursun
    dr'a gidersen durumun hakkında bilgi ver bize tamam canım
    canınıda sıkma gebelikde kasık ağrıları karın ağrıları normal zaten sen tüp bebek diyince ben ısrarla dr'a git diyorum a.s.:CüvCüv: