Ağrılı Adet Görme

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve hayat8187 tarafından 8 Ocak 2008 başlatılmıştır.

8 Ocak 2008
    Konu Sahibi : hayat8187
  1. hayat8187

hayat8187 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba arkadaşlar.sitenin yeni üyesiyim ama uzun zamandır takip ediyordum.yaklaşık 2senedir ağrılı sancılarım oluyo bayılmaya kadar giden sancılar.hemen hemen her ay çekiyorum bu sancıyı.kist olmasından şüpheleniyorum (çikolata kisti) doktotra gitmeyede korkuyorum :KK43: acaba benimle aynı sorunu olup da doktora giden arkadaşlar varmı aranızda. en son çare gene doktora gideceğim galiba :KK43::KK43::KK43:

2. 8 Ocak 2008
  3. gxuxzelce

gxuxzelce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meraba hayat bende aynı dertten muzdaribim acayip sancılarım oluyo her ay bide bulantısı bel bacak ağrısı baş dönmeside cabasıkafamçokkarıştı doktora gittim benden sağlamsın dedi:sm_cool: ben her ay majezik hapıyla geçiriyorum acayip etkili bi hap hafiften hafiften sancım başlarken yutuyorum sancı falan olmuyo ama sen genede git doktora canım herkes bir deyil:1hug:

4. 8 Ocak 2008
  5. SodaLemon

SodaLemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    en doğrusu doktora gitmen tatlım ,bende aynı problemleri yaşıyordum ilkgünü acillikdim,kusma sancılar berbat bir durum benim çikolata kistim çıktı ve tedaviden sonra adet sancım kalmadı vakit kaybetmeden mutlaka önlemin alınması gerekiyor bu arada tavsiyem bol bol ceviz ye hafifletiyo ağrıları geçmiş olsun....

6. 8 Ocak 2008
  7. selvinazz

selvinazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bencede doktora git benimde bekarken öyleydi gerçi hala öyle değişmedi bende bayılacak gibi oluyodum bendede kist çıkmıştı hem neden korkuyon korkulacak bişey yapmıyolar hormon tahlili yapıyolar sonrada kasıklarından ultrasyon çekiyolar sen kısa zamanda bi doktora git en azından kist varsa büyümeden halledersin

8. 8 Ocak 2008
  9. hayat8187

hayat8187 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    yardımarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. dediğini gibi yakın zamanda doktora gideceğim.yanlız sormak istdiğim birşey var. adetliyken mi muayene olmam gerekiyo adet bitimindemi?

10. 8 Ocak 2008
  11. selvinazz

selvinazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    adetli git çünkü adetliyken hormon tahlili daha iyi belli oluyo ultrasyondada iyi çıkıyo geçmiş olsun canım sana

12. 9 Ocak 2008
  13. esra tekin

esra tekin Guest

bende aynı senin gibi çok ağrı cekiyorum daha doğrusu çekiyodum simdi bi nebze azaldı. bekarken doktora gittiğimde bana fizyolojik demişti. ama sen dr git bence

14. 16 Ağustos 2011
  15. vennus

vennus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde son zamanlarda sancılı ve ağrılı. doktorun yolları gözüktü banada:KK43: