Ağustos Anneleri Bebeğinizin Aliş Verişine Başladniz Mi? Nereden Ve Neler Aldiniz

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve EU3 tarafından 12 Mart 2008 başlatılmıştır.

12 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

merhaba bende bi ağustos annesi olucam inş ben daha bebeğime alış verişe başlamadım çünkü allah korusun bebeğimi kaybetme korkum var oyüzden 6 ayımda başlıcam alış verişe ama nerden alacagıma karar veremiyorum. odasını modoko dan düşünüyorum kıyafet olarak ta geçen duydum eminönünde havuzlu handa bebe tekstili çeşit olarak çokmuş ve fiyatlarıda uygunmuş bide pendikte albimini mağzasının seri sonu ürünleride çok uygunmuş.sizlerinde böyle tavsiyeleri varsa paylaşmanızı isterim.

2. 12 Mart 2008
  3. sherry456

sherry456 Guest

ben henüz hiç bişey almadım bebişime.biraz daha bekliyim alıcam inşallah.
    henüz odası olmayacak bizim odamızda kalcak onun için almaya şimdilik gerek yok.
    kılık kıyafet alıcam almasına da cinsiyeti belli değil henüz.

4. 12 Mart 2008
  5. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ben bişiler aldım..Hastane çıkışı diye büyük bir paket içinde 10 parça.fiyatıda çok uygundu..yeşil renk aldım..buğün ultrasona girdim ama bebişim sırtını döndü:) göremedik gene..
    birde çoraplar aldım:)

6. 12 Mart 2008
  7. ...DiLeK...

...DiLeK... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ama geçen gün kendimi tutamadım bir çift ayakkabı aldım, ama o kadar güzeldiler ki, dayanamadım :)) Bebeğin henüz donu bile yok, ayakkabısı var ama sırnaşık şey

Son düzenleme: 6 Şubat 2009
  8. 13 Mart 2008
  9. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

valla benden çok kız kardeşim ve annem meraklı bebeğe bişeyler almaya şimdiden hastane çıkısını patiklerini çoraplarını birkaçtane takımını,tırnak makası setini,tokalarını:),battaniyesini,alıştırma kilotunu(bebeğimi hemen bezden kurtaracaklar sanırım:)) gibi bazı şeylerini çarşıya çıktıkça aldılar.ben sadece hikaye kitabı ve album aldım şimdilik.babasının gözü bezlerinde:) ama daha erken diyip aldırmıyorum her markete gittiğimizde yapışıyo bitanesine:)

10. 13 Mart 2008
  11. ilk bebexgxim

ilk bebexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba,
    Ben yeni aranıza katıldım. Annem 4. torunu olmasına rağmen o kadar heyecanlıki bir çok yelek, hırka ördü, sık battaniyeler işledi ve şimdi de bir battaniye örüyor. Cinsiyeti belli olmadığı için ve ben de açık renk istediğim için beyaz ve krem rengi yaptık. Bu arada Yeşim Tekstil de Mothercaredeki yorgan takımının aynısını cok daha ucuza bulup aldım.

Sevgilerimle

12. 13 Mart 2008
  13. wrose

wrose MURAT & DEFNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bana kalsa bebişime çok şey almıştım ama herkez frenliyor beni :)) bebeğime ilk yenidoğan çocuk bezi aldım nasıl olsa bebeğimin ilk ona ihtiyacı olacak sırnaşık şey

14. 13 Mart 2008
  15. ben_nay

ben_nay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben sadece 1 tane uyku tulumu aldım oda çok şirin geldi dayanamadım ama çok korkuyorum bir aksilik olur die o yüzden kendimi frenfiyorum çokk ama bebek fuarına gittim süper şeyler vrdı orda bolbol bebek bezi verdiler bana şimdiden 1 paketi hazırdır:)))

16. 13 Mart 2008
  17. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Aslında bebek bezi almak gerekiyor acaba hangi marka almalıyız.

18. 14 Mart 2008
  19. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

bebek bezi için arkadasım demiştiki hangi markayı ilk önceden alıştırırsan bebek o na alışıyomuş.arkadasım primanın kini almış ilk doğduğunda şimdi başka bez kullanamıyomuş hemen kızarıklık yapıyomuş onun arkadası biraz ucuz bi markanınkinden almış bebek hep ondan kullanıyomuş rahatsız olmuyomuş bence birazda bebeğimizin cildiyle alakalı o yüzden ben şimdiden bebek bezini çok almayalım derrim çünkü belki bebeğimize alerji yapar