Ağustos Anneleri Karınlar Büyüdü Pantolonlar Olmuyor değil mi?

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve 19KasimBhr tarafından 24 Nisan 2008 başlatılmıştır.

24 Nisan 2008
    Konu Sahibi : 19KasimBhr
  1. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Hanımlar ben bu aya kadar hep eski kıyafetlerimi giyebiliyordum.Ama bu haftadan itibaren çok zorlanıyorum hamile kıyafetleri de acaip pahalı bir kaç yere baktım ama işin aslı almak istemedim.Üst bulmak kolayda alt olmuyor hep eşofman da giyilmiyor özellikle çalışanlar daha iyi anlarlar...kafamçokkarıştı
    Bende dün büyük beden mağazasına gidip anneme olacak kadar büyük pantolonlar aldımsengözlerimebaksanab göğüs altına kadar geliyor neredeyse bilirsiniz kesinleri yüksek bel olur.Bugünde giydim çok rahat ettim şimdi fermuar kapanıyor ama tabi bir ay sonra hiç olmayacak o zamanda rribana kumaş alıp içine dikmeyi düşünüyorum o çok pahalı hamile pantolonlarına baktım da tek yapılan uygulama üst kısmına ribana dikmeleri..

Peki ya sizler ne giyiyorsunuz??Önerilerinizi bekliyorum..

2. 24 Nisan 2008
  3. ^^gxoxzbebexgxi^^

^^gxoxzbebexgxi^^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende hamile kıyafeti bulmakta çok zorlanıyorum bulduklarımda dediğin gibi çok pahalı. bende hala eski düşük bel pantolonumu giyiyorum onda daha çok rahat ediyorum desem yeridir çalışmadığım içinde evde eşorfmanla duruyorum. aslında bu yaz sezonu heryerde rahat bulabileceğin belden lastikli pantolanlar çok moda. hem klasik hemde spor modelleri var. ben 2 tane aldım hatta. doğumdan sonrada rahatça giyebilirsin.:dance:

4. 24 Nisan 2008
  5. pxixtpxixt

pxixtpxixt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    normal pantolonlara ribana dikiyolar. burda 7.5 ytl ye mal oluyo valla 70 80 lira verilmez o iğrenç pantolonlara. ben düşük bellileri giyiyorum üstler uzun ve bol olduğu için fermuar yarı açık geziyorum

6. 26 Nisan 2008
  7. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sizler ne güsel daha yeni giymeye başlamışsınız ben 2 aydır hamile pantolonu giyiyorum.annem almıştı. onun ışında baharcım özel bi yere gitmiceksem senin dediğin gibi hep eşofmanla dolanıyorum. üst deiğin gibi bol kolay bulunuyor.ay daha yeni hamile kıyafeti düşünen sizlere özeniyorum yahuuu

8. 26 Nisan 2008
  9. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende evde eşortman giyiyorum çok rahat oluyorrrr:dance:

10. 26 Nisan 2008
  11. wrose

wrose MURAT & DEFNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    oo ben 4 aylık hamiştim hiç bi kıyafetim olmuyordu tatlicadiarzu büyük beden takılıyorum şimdiii artık bebiş sağlıkla bi doğsun başlayacam sporaaa ..

12. 26 Nisan 2008
  13. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

bende ya sıkı bi spor yapmam lazım bebiş gelsinde biii:1closedeyes:

Şeniz

benim karnım daha yeni yeni büyümeye başladı.sivri oğlan ya o yüzdenmişşŞeniz

14. 26 Nisan 2008
  15. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende hamile hamile pantolonu giyiyorum(kot)..eşofman ve elbise giymekte çok rahat oluyooo:))