Ağustos ayında dondurulmuşlarla şansını deneyecekler..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve egitimciyimmm tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : egitimciyimmm
  1. egitimciyimmm

egitimciyimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikle bu yolda emek veren herkesin Allah yar ve yardımcısı olsun..Ben 2 yıl önce normal yollarla hamile kaldığım oğlumu doğuma 2 hafta kala kaybettim.Ardından tekrar hamile kalamayınca kasım ayında aşılama ardından da şubat ayında tüp bebek denedik.İlk deneme negatiflikle sonuçlandı.Bu ay dondurulmuşlarla tekar deneyeceğim.4 adet dondurulmuşum var.Bakalım hayırlısı..Ağustosta dondurulmuşlarla deneyecekler sizleri burada bekliyorummm

2. 30 Temmuz 2010
  3. yi2635

yi2635 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle geçmiş olsun...yaşadığın çok acı gerçekten gözlerim doldu..benimde eşimde sperm azlığı var bizde şubat ayında microenjeksiyon denedik ve.benimde 10 hf.bebeğimin kalbi durdu .çok acıı :KK43:(
    suan dondurulmuşlar la tedaviye başladık..20 temmuzda lucrinle tedaviye başladım...16 ağustos ta transferim var allah hepimize sabır versin yüzümüzü güldürsün..

4. 30 Temmuz 2010
  5. egitimciyimmm

egitimciyimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sana da çok çok geçmiş olsun..Ben adetimin 2.günü yani benim tahminime göre pazartesi doktora gidicem.Doktorumla konuşmadım henüz nasıl bi tedavi uygulayacak bilmiyorum.Büyük ihtimalle transfer ve test tarihlerimiz birbirine çok yakın olacak.Umarım herşey çok güzel olur...

Son düzenleme: 30 Temmuz 2010
  6. 30 Temmuz 2010
  7. yi2635

yi2635 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canı büyük ihtimalle yakın tarihlerimizben de adet olmayı bekliyorum işte:KK43:allah yardımcımız olsun benim 6 tane donmuşum var..3.gün dondurulmuş

8. 30 Temmuz 2010
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.