Ağustos Ayında Gebelik Testi Yaptıracaklar Buyrun!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dilserserin tarafından 23 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : dilserserin
  1. dilserserin

dilserserin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hadi liste yapalım..
    dilserserin..........ilk deneme.....1 emr..........4 ağustos........HAMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
    tubbaby..............ilk deneme.....1 emr.........1 ağustos.........NEGATİF
    catdog................ilk deneme......1 emr........3 ağustos........HAMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
    asi06..................ilk deneme......1 emr....... 4 ağustos.........NEGATİF
    esila....................ilk deneme.....1 emr.........4 ağustos........???????
    bebeğim_01.....................aşılama...............15 ağustos.......???????
    cemrehayal.........ilk deneme.......1 emr..........4 ağustos.......NEGATİF
    soway................ilk deneme........1 emr..........6 ağustos......HAMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
    she35................ilk deneme.........2 emr..........2 ağustos......HAMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
    b3llacat..............ilk deneme.........1 emr..........11 ağustos....??????
    özlemilker..............tedavide...................................................??
    als17..................2.deneme.............................12 ağustos.....?????????
    karamel86...........4.deneme...........2.emr...............................HAMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
    angel74...............1.deneme..........2.emr...........10 ağustos.......???????
    zeynep4..............2.deneme..........1 emr............20 ağustos......???????
    kuzucan...........................................................7 ağustos........HAMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
    nisam83...........................................................................???????

Son düzenleme: 9 Ağustos 2010
  2. 23 Temmuz 2010
  3. tupbaby

tupbaby gelBEBEĞİMgönlümeGEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Cnm transferin olmuş hayırlı olsun :)) benimde test tarihim 1 Ağustos hayırlısı olsun hepimiz için :))

4. 23 Temmuz 2010
  5. dilserserin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş.sen pozitif haberi ver sonra da ben vereyim burdan pozitif haberler.yatmak çok sıkıcı ya

6. 23 Temmuz 2010
  7. tupbaby

tupbaby gelBEBEĞİMgönlümeGEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    İns cnm :)) vallahi ben hiç yatmadım sürekli dolanıyorum evin icinde ufak tefek islerde yapıyorum transferden geldigimde yattım sadece zaten umutlu degilim ben içimden ses olmadı diyor :))

8. 23 Temmuz 2010
  9. gozdemmmmmm

gozdemmmmmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bol bol dinlenin..tüp bebek doktorları gerek yok dio ama benim dokor tanıdıklarımın hepsi yatmamı söyledi...naçizane tavsiye...arada evin içinde dolaşın ama iş falan yapmayın..

10. 24 Temmuz 2010
  11. dilserserin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sizler kalçadan iğne yapıldınızmı.bana yavaş yavaş yürüyerek gidebilirsin dediler.şimdi iğneden geldim.dinleniyorum.

12. 24 Temmuz 2010
  13. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    dilerserin canım beni de ekle listeye 03 ağustos test tarihim tek embriyo canım:)))

14. 24 Temmuz 2010
  15. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    canım aynı iğneden bende de var.başta hastaneye gittim ama transferden sonra evde eşim yapıyo; askerde sağlıkçıydı, iğne çok yapmış doktor öğretmiş ona.böylece hallettik çok şükür ama olmasaydı ben de yavaş yavaş yürürdüm hastaneye:))

16. 24 Temmuz 2010
  17. dilserserin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ilk deneme mi

18. 24 Temmuz 2010
  19. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    evet arkadaşım ilk, inşallah hepimiz için ilk ve son olur bebişlerimize kavuşuruz inşallah:))
    bu arada eklediğin içn çok sağol canım...