ağustos ayında tedaviye başlayanlar gelin birlikte ilerleyelim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve fatos38 tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : fatos38
  1. fatos38

fatos38 1 nisanda 76 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben bu ay tedaviye başladım .bu ay başlayanlar birlikte ilerleyelim ve paylaşımlarda bulunalım.inş bol hamişli bi topik olur

2. 11 Ağustos 2010
  3. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar ben de 2 gün önce anatolia tüp bebekmerkezine giderek tedaviye başladım uzun protokol dedidoktar bana çünküyumurtalıkrezervim iyiymiş sanırım lucrin deiye bir iğneye bşlamamlazım bugün çünkü adetin 21. günü ama yapamıyorumçok korkuyorum

4. 12 Ağustos 2010
  5. fatos38

fatos38 1 nisanda 76 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım tedavin hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin iğneden bende çok korkuyorum hatta bakamam bile ama bana eşim yapacak.ben daha yeni başladım henüz dk hapı kullanıyorum bende pco var

6. 25 Ağustos 2010
  7. eklektik

eklektik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Bende bugün 3.puregonu oldum.Benimkiside kısa protokol sanırım.Açıklama yapmadı.Adetin 3.günü gitmiştim zaten muayeneye isterseniz hemen başlayalımmı dedi.Olur dedik bizde.Acıbadem bursa ya gidiyorum bende bakalım.Daha heyecan basmadı. Neolur bilmiyorum.Rabbim hangisi hayırlıysa onu versin bana.Arkadaşlar yumurta toplanırken anestezi alınmalımı benim muayenem biraz zor oluyorda.Gerçi başımdan bir aşılama geçti.Siz neler düşünüyosunuz bu noktada?

8. 27 Ağustos 2010
  9. SBLBAYRAM

SBLBAYRAM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaşlar bende bu ay tedaviye başladım ve dün transferim oldu..... Yeni bir yöntem olan mini tüp bebek tedavisini yaptırdık ve beklemedeyiz....inşallah iyi sonuçlar alırız.....