Agustos ayında tup bebek yaptıracaklar ve merkez arayanlar burayaa...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve apaydin tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : apaydin
  1. apaydin

apaydin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kızlar agustos ayına bırsey kalmadı... malum tup bebek tedavısı ıcın kafaların en karısık oldugu donem.. benı bazı arkadaslarım bılır aslında ben dusuk yaptım ve zamanımın gelmesını beklıyorum. bazı sıtelerı okurken cok kararsız durumda kalan arkadaslarımı gordum. karar verdıklerı yerden memnun olmayanları okudum ve cok uzuldum. sonra karar verdım ve dedımkı en yakınım ıcın calıstıgım hast.nın tup bebek klınıgınden ındırım konusunda yardım ıstedım ve sagolsunlar hıc kırmadılar. ee bıde gebe kalınca ıyıce bır sevındık.. suan da 5,5 aylık hamılelık surecındeler.. dedım kı benımle bır sekılde bebek arzusu ıcınde olan aynı hıslerı paylastıgım arkadaslarıma da yardımcı olabilrim diye dusundum ve suan kk den 3 arkadasım benden yardım ıstedı ve bende gerekenı yaptım.onlar basladı ve hayırlısıylada da bebek haberlerını alacagız..hatta ben kendılerınede dedım, sızı takıp eden ve sonuclarınızı merak eden kk den arkadaslarınız olursa onlarada seve seve yardımcı olurum dedım. boyle bır duyuruylada herkes bılsın.
    benım yapabılcegım tek sey bu olabılır arkadaslarım sızın ıcın.. Allah herkesın yardımcısı olsun.. ısteyen herkese versın.