Ağustos Böceği ile Karınca :)

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve EU3 tarafından 4 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Karinca yaz boyunca calisirken agustos bocegi saz calmis. Tabi kis gelmis, karinca sicacik evinde afiyet icinde yasiyorken bir gun kapisi calmis. Bakmis agustos bocegi. Tamam demis, yaz boyunca saz caldin simdi ac kaldin ve benden yemek istemeye geldin degil mi?Saz calacagina biraz calismis olsaydin boyle ac kalmazdin demis. Agustos bocegi de "Yooo, yanlis anladin. Biz yaz boyunca saz calinca, ayiptir soylemesi biraz para yaptik, hatta meshur da oldum, simdi avrupa turnesine cikiyorum. Belki oralardan istedigin birseyler vardir, diye sormaya geldim" demis. Karinca bir bakmis agustos boceginin hic oyle ac bir hali yok.Uzerinde bir kurk var, arkada da kocaman bir limuzin, onunde soforu ile onu bekliyor."Yok, bir sey istemiyorum" demis. "Ama Fransa'ya ugrayacaksin degil mi?" diye sormus. Agustos bocegi de "evet"demis."iyi o zaman" demis, karinca " Paris'e gidince orada La Fontaine diye bir i..e var, onun yuzune bir tukur benim icin, oldu mu?"

2. 4 Temmuz 2009
  3. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    standardın dışında bi hikaye ..süperdi :)))

4. 4 Temmuz 2009
  5. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Kırmızı baslıklı kızın kotu yola dusmesı gıbı bısey olmus bu da

Deme artık cocuklar ınanmıyo kı masallara alternatıf masal sonları yazılıyo onların yaratıcılıgına gore:))))

Superdı...

6. 4 Temmuz 2009
  7. Elis

Elis Guest

ha iste simdiki zamanin masali,simdi cocuklarimiza boylemi anlatsak,devir degisti dime,,:roflol:

8. 5 Temmuz 2009
  9. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    guseldi :))))

10. 16 Temmuz 2009
  11. Eylul