ağustos döneminde eşlerini, nişanlılarını, sevgililerini askere gönderecekler buraya

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve mumebe tarafından 2 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : mumebe
  1. mumebe

mumebe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba. sevgilim ağustosta askere gidecek. ağustosun 12 sinde asker. onunla gurur duyuyorum. kısa dönem yapacak ama çok üzülüyorum. nasıl bitecek bu günler.155 den geriye saymaya başlayacağım az kaldı.daha sonrada benim mezuniyet nişan düğün hadi hayırlısı kızlar. Allah bu mübarek günlerde bizim dularımızı kabul ederde onları bize sağ salim kavuşturur inşallah. siz neler hissediyorsunuz?

2. 2 Ağustos 2010
  3. f.u.85

f.u.85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında hiçbirşey hissetmemek gerek.gidip çekecek olan onlar.erkekler çok rahat karşılıyorlar ya da öle görünüyorrlar biz kadınlar bunu da dert ediyoruz.
    en güzeli hayatına daha da güzel devam etmek.eskiden yaptıklarını daha bir keyifle yapmak.yapmadıklarını yapmak istediklerini denemek.yoksa 155 gün olur 1055 gün...
    acaba kadınlar gitse askere erkekler bu kadar daralır mıydı..hhiiiiççç sanmam...o yüzden güzel kafanıza takmayın birşeyleri.mecburen gitmek durumundalar,yoksa bir erkek neden koşa koşa gitisn oraya ki...ayrıca gitmişken biraz da çekseler fena olmaz.belki akılları başlarına gelir,adam olurlar

4. 2 Ağustos 2010
  5. pissy

pissy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    valla 155 günde olmak içn neler vermezdim. uzun dönem olanların bizlerin vay haline diyorum senağlama

6. 2 Ağustos 2010
  7. mumebe

mumebe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    uzun dönemde olanların halini düşündükçe halime şükrediyorum zaten.

8. 2 Ağustos 2010
  9. ufunkitos

ufunkitos benimadimkirmizi.blogspot Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    uzun dönem mi kısa dönem mi yapacağı daha belli değil ki kısa dönem yazmışsın, canım sınav sonucunda belli oluyor o

10. 2 Ağustos 2010
  11. mumebe

mumebe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    askerlik şubesindekiler muhtemeln kısa dönem demişler zaten öğretmen asker öğretmenlikte gelebilir

12. 2 Ağustos 2010
  13. ududub

ududub Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    merhabalar kızlar benim eşimde ağustosta askere gidiyor ve ben suanda ne hissediyorum bilmiyorum daha kabul edemedim sanırım sanki gitmiyecekmiş gibi geliyor..uff yaa nasıl dayanacam ben yaa Allah hepimize sabır versin amin

14. 2 Ağustos 2010
  15. hande85

hande85 Aşkısının Minişi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benimde erkek arkadaşım şu an asker. nisan döneminde gitti. şu an neler hissettiğinizi çok iyi anlıyorum. insana gerçekten çok zor geliyor ilk zamanlar. kendini yapayanlız boşlukta hissediyorsun sanki hiç bitmeyecek gibi geliyor. ama inanın kızlar insan buna da alışıyor. günler öyle yada böyle geçiyor. bende aynı sizin gibi 5 buçuk ay sevgilim olmadan napıcam diyordum. şimdiyse sadece 45 gün kaldı. 45 gün sonra hayırlısıyla dönecek bana. sabredin kızlar öyle yada böyle bitecek askerlik. önemli olan hayırlısıyla başlamaları. sonrası geliyor öyle yada böyle.

bu süre göz açıp kapayınca kadar geçer inşallah. şimdiden hayırlı teskereler diliyorum.

16. 3 Ağustos 2010
  17. mumebe

mumebe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşleri kısa dönem askerlik yapanlar bie sorum olacak. telefonda internette görüşme olanaklarınız nasıldı. destek olan arkadaşlara teşekkürler. herkese hayırlı teskereler

18. 3 Ağustos 2010
  19. ududub

ududub Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım bişeyler söylemek sterdim ama benim eşimde daha gitmedi 10 gün sonra gidecek bakalım benimde tek tesellim tel yeterince görüşebilmek eger oda olmazsa ben sıyırırım kesin..