ağustos ta doğum yapacak öğretmen anneye ihtiyacım var bişey sormam lazım önemli

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ozlemm2 tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

28 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ozlemm2
  1. ozlemm2

ozlemm2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar doktorun söylediğine göre ağustos 9 da doğum yapacak gibi görünüyorum malum öğretmen olduğumuz için 1 temmuzda tatiliz ben bu arada son 3 hafta kala izinimi belgelendirmek zorundamıyım yoksa doğum yaptıktan sonra mı izine ayrılmış görüneceğim tecrübesi olan paylaşırsa çok sevinirim

2. 12 Temmuz 2010
  3. ebrar03

ebrar03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    1 temmuzdan itibaren izinli gözüksekte doğum öncesi son 3 haftalık izni belgelendirmek zorundayız. sonuçta resmi bir kurumda çalışıyoruz ve işler belgelerle yürütülüyor. bu arada ben de 31 ağustosta doğum yapıcam inş tabi ben 8 haftalık iznin tamamını kullanmak zorunda kaldım tatile denk geldiği için 5 haftayı aktaramıyomuşuz.

4. 13 Temmuz 2010
  5. sl34

sl34 aşkımızın meyvesi oğlumuz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim doğumum da 6 ağustos gibi planlanıyordu. bu arada siz nasıl 1 temmuzda izinli sayıldınız anlamadım ben anadolu lisesinde çalışıyorum 16 temmuza kadar çalışıyoruz.
    neyse 21 haziranda 32. haftam bitti ve çalışabilir raporumu aldım önceleri ilçe mili eğitim bu 5 haftayı aktarmakta sorun çıkardıysa da ben galip geldim sadece ağustos ayındaki doğum öncesi izinleri aktaramıyoruz yönetmelikte açıkca belirlenmiş. ben çalışabilir raporumu verdim ilçeye de okuluma da bildiğim kadarıyla bunun dışında bişey yapmamıza gerek yok bundan sonra doğum raporumu vercem okula ve ilçeye benim bildiğim bu kadar umarım yardımcı olmuştur

6. 13 Temmuz 2010
  7. sl34

sl34 aşkımızın meyvesi oğlumuz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben 32. haftada durumumu belgelediğim ve kaç haftalık olduğumu bu raporda belli olduğu için ayrıca bir bilgilendirme yapmama gerek yok ama doğum raporumu götürmek zorundayım tabi

8. 15 Temmuz 2010
  9. ozlemm2

ozlemm2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biz ilköğretimdeyiz 1 temmuz tatil başlar bende haziran birde 32 hafta lık başlangıcı aldım 5 hafta ekleticem sadece şunu merak ettim 37 de gidip izine ayrılmayı belgelendirmek mi gerekiyor zaten izinliyiz

10. 15 Temmuz 2010
  11. cellist1

cellist1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    izinli olsakta bildirmemiz gerekiyor ilçe milli eğitim öyle söylemişti bana.