Ağustos'ta aşılama yapacaklar, tedavi sürecimizi paylaşalım.

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve sibel'ce tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : sibel'ce
  1. sibel'ce

sibel'ce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben hayırlısıyla Ağustos ayında aşılama yaptırıcam. Benim problemim; yumurtlama bozukluğu, adet düzensizliği (pco) eşimde de sperm hareketliliği biraz az (%35).
    Biz daha önce tüp bebek denedik, bu arada tüp bebek tedavisinde kullandığım iğneler yumurtalarımı fazla geliştirdi, fazla uyardı, o yüzden ohss oldum ve transfer işlemim ertelendi 2 ay sonraya. Transferim oldu ve ben ilk denemede hamile kaldım ama düşük yaptım. bu sefer dondurulmuşlarla denedik tutmadı. Bu işlemelerden sonra 9 aydır bişey yapmadık.
    Yeni bi doktora başladım. Oda isterseniz aşılama yapalım dedi şansımızı bu kezde böyle deneyelim dedi. Bizde kabul ettik. Bakalım hakkımızda hayırlısı. Benim tedavi yöntemim şöyle; Adet olmak için dün Farlutal'e başladım. Adetimin 3. günü Klomene başlıyıcam. Doktorum bana iğne vermek istemedi. Sadece Klomenle olabilir dedi. Bakalım kısmet.

2. 28 Temmuz 2009
  3. f3x

f3x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben temmuzda aşılama oldum. dün de sonuç aldım maalesef negatif. dr.um 1 ay sonra tekrar başlarız dedi ama ben ramazan da aşılama sürecini uygun bulmuyorum bayram sonuna ilk adetimle başlayacağım. tedavin hayırlı olsun. inşaallah başarılı olursun.

4. 28 Temmuz 2009
  5. sibel'ce

sibel'ce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok saol canım. GeÇmıŞ olsun. ınŞallah beklerme sÜrecınde hamıle kalırsın. Bende bu aylar hayırlı dıye yaptırmak ıstedım.

6. 28 Temmuz 2009
  7. svd06

svd06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende de PCOS var malesef...klomen bende hiç işe yaramadı..ağustos ayında ilk aşılamamı olucam. puregon pen kullanıyorum 75 doz. 5 gün iğne olup bugün dr gittim yumoşların gelişmeleri iyi anormal gelişen yok dedi ama fazla ayrıntılı bilgi vermedi..bugün ve yarın yine aynı doz iğne yapıp perşembe günü tekrar kontrole gideceğim sanırım o zaman belli olcak tam olarak hangi tarihte aşılama yapılacağı..yumoşların gelişimine bağlı...bakalım hayırlısı

8. 28 Temmuz 2009
  9. oyam34

oyam34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar. Bende 20 Temuuzda 2.aşılamamı oldum.Benim eşimde sperm hareketliliğinde ve morfolojisinde sorun var, bende herşey normal.KArnımda sancılar,şişlik var adet olacakmışım gibi şeyler yaşıyorum .Kısmet 4-5 Ağustosa kana adet olmaz isem kan testi yaptırıcaz.Hayırlısı....

10. 28 Temmuz 2009
  11. sibel'ce

sibel'ce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Acaba bendedemi işe yaramaz klomen? Canım senin için hayırlısı olsun. Senin az kalmış aşılama işlemine, inşallah sana sıkı sıkıya tutunurlar.

12. 28 Temmuz 2009
  13. sibel'ce

sibel'ce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

İnşallah bu sefer tutmuştur. Bizim bi akrabanın 2. de oldu maşallah, şu an 3 aylık hamile.Darısı sana inşallah.

14. 28 Temmuz 2009
  15. esengxuxlxuxm

esengxuxlxuxm minik erkeklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar Allah izin verirse bnd eağustosda aşılama yaptırcam banada drum klomen verdi iğne vermiyor vücudum klomene karşı cvp veriomuşşş ilk aşılammaı klomenle olmuştum ama malesef olmadı esasında bu ay aşılamam olucaktı ama eşim rahatsızlandığı için malesef ağustosa olucakkkkk klomend ekullanmıştım bu a y kısmet dğlmşşşşş Allahımmm hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın...

16. 28 Temmuz 2009
  17. sibel'ce

sibel'ce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Esengül inşallah 2. tutar. bende korkmaya başladım sanırım kimsenin ilk denemede tutmuyor.

18. 28 Temmuz 2009
  19. esengxuxlxuxm

esengxuxlxuxm minik erkeklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah cnm valla bnde hiç görmedim ilk aşılaması tutanları vrsada çk nadirrr :gitme: