Ağutos ta dondurulmuş embiryo transferi yaptıracaklar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve aral tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : aral
  1. aral

aral Rabbim kuzum sana emanet Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar ben bu ay ki adetimla dondurulmuş 2 embiryomu memorialde transfer ettirmeyi düşünüyorum gelin burda birbirimize destek olup süreci paylaşalım ve bu topik hepimize uğurlu gelsin ve hepimiz hamile kalalım

2. 11 Ağustos 2010
  3. sweetwitchy

sweetwitchy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah canım.Bende bu ay hatta 1 hafta sonra dondurulmuşlarımı bahçecide transfer ettirecektim estrofem tablet kullandım ama yinede 3 yumurta oluşmuş progesteron 1,5 çıkmış doktor böylede transfer olur ama riske atmaya gerek yok dedi ve erteledik şimdi yeniden adet olmayı bekliyorum.
    Birde ben dondurulmuş embriyoların çözüldüğünde sağlıklı olamamlrından çok korkuyorum bu benim 4.denemem olacak ilk ikisi hiç tutmadı 3.dış gebelikti ve artık çok yoruldum bu son olur hayırlısı ile inşallah.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

4. 11 Ağustos 2010
  5. asi06

asi06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar bende bu ay negatif sonuç aldım umutta yaptırmıştık bu hafta sonu görüşmeye gideceğiz 2 tane dondurulmuşumuz var ama ben çok korkuyorum aynı sonucu yaşamaktan

6. 11 Ağustos 2010
  7. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    benim de aksine doktorum dogal ovulasyonumun olmasini istedi. yumurtladim ve iki gun sonra dondurulmus iki embro transfer edildi. cok sukur su an hamileyim daha ilk kontorlum olmadi Insallah sagliklidir. sadece bir doktor ozellikle bunu isterken diger iptal ediyor niye acaba merak ettim?
    dondurulmus transferine guven canim, benim embroyolarim iyi cozulemedi ona ragmen hamile kaldim. cok sukur kendime Masallah diyeyeim cunku ne zzaman boyle desem kendi kendime sorun cikiyor:))

8. 11 Ağustos 2010
  9. sweetwitchy

sweetwitchy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım inşallah 9 ay sağlıklı bir şekilde taşırda bebeğine kavuşursun,Ama şimdi senin söylediklerinden sonra kafam karıştı acaba devam etseydim tedaviye dr.tam da olmaz demedi ama riske gerek yok dedi.Siz nerde yaptırmıştınız?

10. 11 Ağustos 2010
  11. patly

patly Proud Mom Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sweetwitchy herseyin hayirlisi olsun canim..onemli degil bir ay sonra yeniden denersin. Gec olsun da guc olmasin demisler.. Ben de dogal yumurtalama Ile transfer deniyecektim AMA yumurtalar keyifsiz demisti dr um. Bir sonraki ay yumurtalar hafif bir hap ile hareketlendirip catlatma ignesi olmustum on dan sonra transfer yapmislardi. Benim dr umda denemeyelim gereksiz risk bosa gitmesin dondurulmuslar demisti. Dr un care sine bakar ona gore ilaclarini ayarlar uzulme..hayirlisi olsun tekrardan...

12. 11 Ağustos 2010
  13. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canim ama sonucta senin de benim gb dogal surecte olmus iste. niye risk demis ondan sordum bende, doktorum hormonlari bastirsak da dogal surecte denesek de istatistikler sonucunda bir fark olmadigini biliyoruz demisti.
    sweetcim hayir kafan karismasin ben bir aciklamasi var mi diye sordum sadece. doktorun belki de cok farkli bir seyi hespladi da oyle dedi, ya da soyle dusun senin kismetinde bir ay sonra anne olmak var, Allah boyle nasip ettigi icin ertelendi kesinlikle kafa karistiracak bir sey yok, doktorunun bir bildigi vardir sadece o bildigini merak etmistim. kafan karismasin canim. bir ay gec olsun yeterki sonucu guzel olsun.

14. 12 Ağustos 2010
  15. gamzelim.66

gamzelim.66 en buyuk duamsin bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar ben de geçen ay tüp bebk yaptırmıştım tutmadı.bu gün dondurulmuşlarımla tedaviya başladık inş hepimiz için hayırlısı olur.