Ağva Hakkında Bilgiler

Konusu 'Tatil Öneri ve Paylaşım Alanı' forumundadır ve BenAskMelegi tarafından 28 Nisan 2008 başlatılmıştır.

28 Nisan 2008
    Konu Sahibi : BenAskMelegi
  1. BenAskMelegi

BenAskMelegi ol DE olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    KIZLAR EŞİMLE İLK EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZDE NASİP OLURSA AĞVA YA GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM İSTANBULDA OTURANLAR BİLİR 2SAAT UZAKLIKTA HEM YAKIN OLMASI SEBEBİYLE HEMDE HAFTA SONU TATİLİNİ DEĞERLENDİRMEK İÇİN GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ AMA PEK BİLGİ SAHİBİ DEĞİLİM BİÇOK YERDE OKUDUM AMA GERÇEKLİK PAYI DÜŞÜNDÜRÜYO BENİ GİDENLER BİLENLER PAYLAŞALIM MI???

2. 29 Nisan 2008
  3. frezya_tg

frezya_tg ecrinnaz&poyraz ege Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108

mrb canım. ben ramazan bayramında gittim.bandırmada oturuyorum kayınvlidemler istanbulda. onlar çok methettikleri için gittik ama hüsrana uğradım. çok hoş bi yer deil. bizim buralarda daha güsel yerler var. biraz restore edilse daha güsel olabilir. o kadar yolu boşuna gittik. 2 araba gittik hepside pişman oldu. karar senin sevgilera.s.

4. 30 Nisan 2008
  5. derin...

derin... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aşk_meleği valla ben günü birlik gittim ağva ya beğendim de! sana ağva nın içine girmeden önce(şile ağva yolu üzerinde) bungalow odaları olan orman içinde çok hoş salaş bi yer tavsiye edebilirim arabanızda varsa sahile inip denize girmenizde kolay olur. tarzınıza uyarmı bilmem ama ben çok beğenmiştim istersen bi yerlerde broşürü olacaktı sana msj atabilirim tlf nosunu adresini filan kendinde araştırırsına.s.

6. 6 Mayıs 2008
  7. goldriver

goldriver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ben ağvalıyım arkadaşlar cuma akşamından çıkın 2 gün sakin bişekilde vakit geçirin pazar günü akşam dönüş yorgunluk yaratıyor biraz ama olsun

8. 22 Mayıs 2008
  9. yaz-bahar

yaz-bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben geçen sene iki günlüğüne agvaya gitmiştim.çok güzel çok şirin bi tatil köyü çok kalabalık deil ve en çok ağvaya giderken yollarına bayıldım yollar süper ormanlıkların arasından geçiyosun.agva yıda çok beğendim tavsiye ederim çok dinlendirici ve huzur verici bi yer.

10. 22 Mayıs 2008
  11. cigdemm

cigdemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    bende gitdim kısın sonundaydı cok sakın ve cok güzeldi tavsiye edrım

12. 11 Haziran 2008
  13. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar ben de annemle gitmek istiyorum bir hafta sonu, çok merak ediyor orayı. Ancak otellerin fiyatları çok pahalı diye duymuştum, daha uygun fiyatlı motel-pansiyon tipi yerler biliyor musunuz? a.s.

bu arada arabamız yok:1no2: yani otobüsle gideceğiz.:enbuyukkk:

14. 14 Haziran 2008
  15. selinsiyo

selinsiyo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aynne canım bizde 3 arkadaş vede 3 cocuk haftaya gitmeyi düşünüyoruz agvayı düşündük yakın oldugu için bide şehir merkezi plaja yakın benim 1 yaşında bebgim var onunla zor olur düşünçesiylşe plajyakın bir ev tutmak istiyoruz ama hiç bir yer bulamadım net den bilmedigim için istemiyorum bilen varsa arkadaşlar söylesin lütfen riça ediyorum

16. 14 Haziran 2008
  17. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    evet, insan bilmediği yere gözü kapalı cesaret edemiyor, özellikle çocuk ya da yaşlı varsa yanınızda. Aman annem duymasın yaşlı dediğimi:eek:

18. 7 Temmuz 2008
  19. xoxzlem can

xoxzlem can Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ağvayı tavsiye ederim çok güzel otobusle gittiğiniz zaman arabadan indiğinizde pansiyon sahipleri orada bulunurlar ve kalıcak yer arayıp aramadığınızı sorarlar biz yaşlı bi amcanın pansiyonunda kalmıştık