Ağzı açık uyuyan var mı?

Konusu 'Genel Sağlık Bilgileri' forumundadır ve AskKirintisi tarafından 18 Nisan 2008 başlatılmıştır.

18 Nisan 2008
    Konu Sahibi : AskKirintisi
  1. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Ben geceleri hep ağzım açık uyuyorum varmı aranızda böyle sorun yaşayan?tatlicadiarzu
    Hayır o bşiey değil hergün kılıf değiştirmek zorunda kalıyorum bıktım artık:çok üzgünüm:

2. 18 Nisan 2008
  3. 23Mayis

23Mayis Allah'ıma şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ağzım açık uyuyorum yalnız burnumda bi et parçası var ben ondan diye düşünüyorum
    sizde böyle bişey var mı

4. 18 Nisan 2008
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.524
    Ödül Puanları:
    363
    Ağzı açık uyumanın sebeplerinden biri de burnundan nefes alamamak..
    Bilmem kaç yıldır burun kanaması ile uğraştığım için geceleri tamponlu burunla uyumak,sadece ağzınla nefes alıp vermek nedir çok iyi bilirim..benneyaptımki
    Bir doktora görün arkadaşım sen de burun kanaması olmadığına göre,başka bir sorun var herhalde..fisfisfis
    Çok çok geçmiş olsun:teselli:

6. 18 Nisan 2008
  7. esea

esea Guest

BENDE ağzım açık uyuyoıum ama benim burnumda et var ondan ben kendimi bildim bileli ağızdan nefes alıyorum... doğal bişi herkeste bu olabilio ağzı açık uyuyan bir sürü insanda var şekerim psikolojikde olabiliomuş,,,

8. 18 Nisan 2008
  9. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ağzım açık uyurum.hemde kendimi bildim bileli.bunu çok kafaya taktım en sonunda doktora gitmeye karar verdim.kulak burun boğaz bölümüne gittim.burnunda kemik var dedi.ilaç yazdı bunları kullan geçmezse gel alacağız dedi.ilaçları kullandım.bu arada ağzımdan su akıyor.yani yastık kılıfı değiştirmekten bıktım.sık sık yastıklarıda atıyorum makinaya.ilaçları kullanırken iyyidim.fakat ilaçlar bitince durum tekrar etti.bende çok güzel burnum var ya bu kemikte nerdeymiş.burnum değişecek diye korkuyorum.cesaret edemiyorum ameliyat için.burundan kemik almak çok zormuş.öyle diyorlar.ama böyle giderse gözümü karartıp yatacağım ameliyat masasına.

10. 19 Nisan 2008
  11. dilruba_diba

dilruba_diba Guest

arkadaşlar bendede yeni yeni başladı sinir oluyorum.burnumda falanda bir problem yok.geçmiş olsun

12. 19 Nisan 2008
  13. galisra

galisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yorgunluktan da olabilir çok yoruluyor musun canım evde veya çalışıyorsan işte??

14. 20 Nisan 2008
  15. zynpp

zynpp Guest

benim de kardeşim ağzı açık uyuyo ama burnunda et parçası varmış nefes alamıyo burnundan,oda ağzından alınca zor oluya inşallah ameliyat olursa geçer...

16. 25 Nisan 2008
  17. ceda_lina

ceda_lina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bende kimi zaman öyle uyurum ama uyandığımda burnumun tıkanık olduğunu farkediyorum normaldede burnumda çok rahat nefes alamam burun deliklerimin çok küçük olduğunu düşünüyorum geceleri oda küçük ve sıcak olduğu için nefes almam zorlanıyor ve ne ilginçtirki burumu yukarıya kaldırdığımda nefes almam daha rahat oluyo burun deliklerim küçük resmen yaa buda bambaşka bi bakış açısı tabii

18. 26 Nisan 2008
  19. SUMİSALİ72

SUMİSALİ72 Guest

canım , gece yatmadan önce burnuna vazelin sür (burun giriş gölgesine) içine fazla sürme çok dibine kadarda sürme az ok! Zararı yok Uyurken de sağ tarafa doğru yat sol burun deliğinden nefes almanın arttığını hissedeceksin ağız kokusu probleminde olabir(sürekli ağızından nefes alıp veriyorsan) elma yemelisin :))