Ah! ablalarm ah!...Ne yapacam ben ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Secret_ tarafından 23 Haziran 2009 başlatılmıştır.

23 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Secret_
  1. Secret_

Secret_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Ben henüz 16 yaşında bir kızım. Size bir sorunumu anlatıp akıl danışmak istiyorum. 21 yaşında bir erkek arkadaşım var. Yaklask 1 yildir beraberiz. ilişkimiz ciddi bir ilişki. Yani her gencin bu yaşta yaşayabileceği ya da heves ettiği duygular değil bizim birbirimize hissettiklerimiz. İlişkimiz gerçekten son derece saygıyla yürüttüğümüz anlayışlı bir ilişki.Ve onun olgunlugyla birlikte cok daha ileriyide düsünüyoruz. Bunları söylüyorum çünkü dediğim gibi genç yaşta yaşanan basit bir ilişkimiz yok bizim. erkek arkadaşım karşısında ilk defa cevapsız kaldım son aylarda.

Bana bir teklifte bulundu. Bana sen benimsin evlenecegim kisisin. Okuyacagini biliyorum, ve bu yüzden önümüzde 7 yil var. ben seni kaybetmek istemiyorum ve ben sana gerçekten sahip olmak istiyorum dedi. Bana cinsel ilişkiye girmeyi teklif etti. "Her şeyin bir zamanı var" dedim ve bu konuyu kapatmıştım. O da üstelemedi. Fakat daha sonra konu tekrar acildi, ve son zamanlarda acilmaya devam ediyor. Ben ne yapicam :KK43: seviyorum, onun beni sevdiginide biliyorum ama hayatta basimiza neler gelecek belli olmaz...kisaca sonu belli olmayan bir sey...onu hic bir zaman birakmayayim diye bana sahip olmak istiyor...:1no2:

2. 23 Haziran 2009
  3. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canim sakin öyle bi hata yaapma..simdi erkek arkadasin diye bisiy demek istemiyorum ama niyeti hic normal degil...evlenme vaadiyle kandirmaya calisiyo belli daha 21 yasinda bu ne zeka bune acele....yapma ömrün boyunca bunun pismanligi ile yasarsin...

4. 23 Haziran 2009
  5. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    16 yaşında bir kızsın.. Bence 16 yaşında bir "kız" olarak da kalmalısın..

6. 23 Haziran 2009
  7. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    sakın öyle bir hata yapma.eğer ciddiyse alır ailesini gelir.takarsınız bir yüzük paşa paşa beklersiniz.gerçekten dürüstse bunu yapsın.ah canım ben seninle çok ciddiyim hadi yatalım üç gün sonra ben bir hata yaptım ve terkedildim ya da hamile kalmışım diye konu açarsın.aman kardeşim sakıııııııııııııııın:kızgın:

8. 23 Haziran 2009
  9. stelina

stelina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sakın böyle bir hata yapma.sonra çok üzülürsün

10. 23 Haziran 2009
  11. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    sakın canım benim böyle bir şeye kalkışma ilerde çok çok çok pişman olursun
    seninde dediğin gibi yarının ne getireceğini bilemeyiz
    bugün aşıksın tamam ama seneye ondan nefret etmeyeceğini nerden bilebilirsin aynı şekilde onunda duyguları değişebilir
    inan erkekler bu konuda çok acımasız ilerde birgün karşına geçip banane yapmasaydın silah dayamadım sana diyebilir
    o yüzden sakın ama sakın diyorum

12. 23 Haziran 2009
  13. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ha ha ha sadece gülerim buna neden dersen erkeklerin klaaaaasiiikkk yalanları inanma canım illa ilişkiye girincemi seni garantiliyecek sakın kanma ........

beni böyle sev seveceksen olduğum gibi göreceksen

girme gönlüme girme kalbime ne dertliymiş bu diyeceksennnnn de sen ona

14. 23 Haziran 2009
  15. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Erkek arkadaşın senin saflığından yararlanmak istiyor .Ne biçim sevgi bu ? Yaşın küçük olduğu için sen nasıl da sevgisinden dolayı böyle bir şey istediğine inanmışsın .Zaten sağlıklı düşünebilseydin bu insanı yaşamından hemen atardın .Bence bu erkek sevilmeyi değil nefreti hak ediyor .

16. 23 Haziran 2009
  17. agathos

agathos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok küçüksün... yahu hep böylemiydi yoksa yenilerdemi başladı bilmiyorum ne kadar küçük yaşta dillendiriliyor böyle mevzular çok üzülüyorum :KK43: sonunuzun ne olacağından ziyade bunları düşünmeniz için çok erken... senin şuanki önceliğin okulun derslerin olmalı burada paylaştığına göre çok kurcalıyor kafanı, kafanı kurcalayan derslerin ve geleceğin olmalı canım herşeyin bir zamanı var şimdi çocukluğunuzu yaşamalısınız...

18. 23 Haziran 2009
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    neden boyle bır teklıf yaptıgını ona sordun mu:
    ılıskınızın yıllarca devam edebılmesının kosulu senın ona kendını mecbur hıssetmen mı?
    yanı cınsel ılıskı ıle o ne kazanıcak bu ılıskıde senı mı yoksa bır kac zamanlık zevk mı?
    ilişkiniz eminim çok ciddidir canım herkesin ilişkisi öyledir ama erkek adam bunu sana teklif etmez.
    böyle birşsey teklif dahi edilemez. ya da şöyle diyim sana bu işler çıkma teklifine benzer tekliflerle asla olmaz.
    1 yıllık diyosun ilişkimiz hele bi 5 yılı devirin bakalım 1 yıl cinselliğie gelecek kadar yeterli bi zaman mı?
    yaşın henüz daha çok genç böyle oyunlara gelme canım cinsellik için de önünde çok uzun zaman var.. yanlış birşsey yapma..