Ah ah u ift izgiye hasretim

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve peppecura tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 3 yıllık evliyim 2 yıldır çocuk hasretiyle yanıyorum kahroluyorum her ay hayal kırıklığı beni mahvediyo tabiki RABBİM zamanını biliyor ama korkuyorum 2 defa aşılama oldum ne bende ne eşimde sorun var ah şu kafamı bi düzeltebilsem bi rahat olabilsem herşeyi oluruna bırakabilsem diyorum ya çift çizgiyi bi görsem yemin ederim bi ömür saklıcam onu sizleri üzdüysem kusura bakmayın nolur iyi akşamlar arkadaşlar

2. 12 Ağustos 2009
  3. angel_34

angel_34 Guest

canımm seni çok iyi anlıyorum ben de sebepsiz infertiliteyim 6 yıldır bekliyorum 7.yılıma girdim 3 aşılama 1 tüp bebek denedik olmadı malesef ama sabırla bebişlerimizi beklemekten başka çare yok ben de o çift çizgiyi bi görsem ömür boyu saklıcam valla kıyamam atmaya bile:)umudunu kaybetme allahım inşallah hayırlı zamanda bebişine kavuştursun sen ve isteyen herkesi:Saruboceq:

4. 12 Ağustos 2009
  5. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Canım benim:teselli:
    İnşallah en yakın zamanda çift çizgiyi görürsün:1hug:
    Ama herşeyin hayırlısı olsun sağlılkla gelsin bebeğin o çift çizgiyi görüp sonra kaybetmenin acısı tarifsiz ne verirse rabbim hayırlısını versin üzme kendini zamanı var daha demekki sen içini rahat tutmaya çalış.a.s.

6. 14 Ağustos 2009
  7. koKosH3409

koKosH3409 Guest

cnm ya aynı dert bndede var 3 yıldır beklıyrz o ıkı çizgiye o kadr hasretm kı sorma:KK43:(

8. 14 Ağustos 2009
  9. EU3

EU3 Guest

Valla ben 3 defa silik çizgi gördümm ama hamile değildimm ..Allahım hamile kalamadım ama 3 defa gördümkaydirigubbakcemile3

10. 14 Ağustos 2009
  11. koKosH3409

koKosH3409 Guest

durmak yok kızlar calısmaya devm inş olucak inanıyrm bn hepimiz için dua edyrm kızlar inş bu ay:)

12. 14 Ağustos 2009
  13. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    ay bende geçen ay gördüm ertesi gün regli oldum kaydirigubbakcemile3
    allah hepimize sabır versin herşeyin hayırlısını diliyorum cümlemize :Saruboceq:

14. 15 Ağustos 2009
  15. maybeBaby

maybeBaby Sıkı tutun bebeğm Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    113
    slm kıslar...
    ben de geçen ay gördüm sandım ama serap mış
    kaydirigubbakcemile3

16. 15 Ağustos 2009
  17. eylull

eylull premseslerim büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım seni çok iyi anlıyorum inşallah en kısa zamanda anne olursun ben de aynen çift çizgiye hasretim bazı arladaşlar silik çıktığını ama hamile olmadıklarını anlatıyor valla ben onu bile göremedim ısrarla tek çizgi :)))) bir tane düşüğüm var daha yeniyken hemen düştü onu da tesadüf doktora başka bişey için gidince öğrenmiştim kanda öğrendim yani şimdi diyorum ki keşke hamileyken bi idrar testi yapıp da çift çizgiyi görseydim görmedim demezdim :))))

18. 16 Ağustos 2009
  19. paapatya

paapatya zeynoşş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkeae kucak dolusu sevgiler.öncelikle herşeyin hayırlısı benim annemin kuzeninin 9 sene olmamış ama şimdi 4 çocuk annesi umudunuzu sakın yitirmeyin.Çalışmalara son gaz devam:CüvCüv: