ah ah

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve asi_mavi_ tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : asi_mavi_
  1. asi_mavi_

asi_mavi_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar kayınvalide meselesi bisdede bi sorun ama biraz karısık..biz eşimle 1 senedir evliyiz ve birkaç hafta sonra Allah'ın izniyle bebeğimiz dünyaya gelicek ..babamı 1,5 sene önce kaybettk kaybettkden snra toplu bir para gecti elimize ve annem o parayı bise vererek evlenmemize yardım etti çnkü eşimn ailesnn durumu iyi deildi nikahta bile hiçbişi takılmadı..çok istedimiz için annem bizim a dan z ye herseyimizi aldı ..ve evlendk ..tabi eşim kompleksli bir insan bunun stresnı yasadı aramızzda çogu kez sorunlar oldu ..nese hersey yolunda giderken eşimin iş düsennde sorun oldu ve bnm hamile olduğumu öğrendik.biraz daha idare etmeye çalıştık annem yine desteğini cekmedi üstümüzden..daha sonra hamileliğin 4.ayında ameliyat geçirmek zorunda kaldım ve annemin zor gun parasını aldık maddi durumumuz sarsıldı artı eşimin kompleksli tavırları kavgalar olmaya basladı borclar attı ..annem bise teklif sundu cocugun doğumu fln olsun durmunuzu toplarlayana kadaar birlikte oturalım ben eve bakayım sizde maasınız kenara atın dedi ..eşim istemeye istemeye kabul etti şimdi birlikte oturuyoruz..eşimin ailesinn yardımcı olamamsınında stresı oluyor tabi eşimde...şimdi bebek telasımız war kaynanamlar gelip gidiyorlar bebek için bişiler alıyorlar saolsunlar..ama anneme karsı tavırları hoşuma gitmiyor böle küçümsemeye calışır gibi tavırlar sergiliyorlar bişi alınca sürekli abarta abarta anlatıyorlar kaynanam eşimide etkiliyor ki eşim annesine çok düşkün..ve eşim anneme ters davranmaya baslıyor kaynanamla ilgili bişi söliyince senn annen bnm annem oluyor..benmde zoruma gidiyor annemn okadar yardımcı olmasına minnet duucana böle bi havalar laf carpıtmalar fln yasanıyor ve eşimle terss düşüyoruz ..kaynanamın eşimi etkilememsi için napmam lasım :KK43: yanlız kalmaya görsunler..eşim yanımdayken annesnden uzakta iyiyiz ama kaynanamla zaman geçirince weya yanımızda olunca bnm gergnlik baslıo napmalıyım sizce ??bilmiyorumkismile

2. 17 Ağustos 2010
  3. havingzl

havingzl mutlu yarınlar... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    kötü bir durum. eşinle bunu açık açık konuşsan bu yazdıklarını ona da anlatsan bir faydası olur belki. erkekler anneden çok etkileniyorlar genelde. konuşmayı dene o da yanlış yaptığını anlar öyle belki

4. 17 Ağustos 2010
  5. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    bol bol dua edin yüzüne üfleyin evimizde huuzrsuzluk olmasın diye kalbinizi serin tutun sakin olun...
    Allah sabır versin zor bir durum..

yaşamak ve hayata tutunmak çok zor... herkesin ayrı ayrı problemleri var... beterin beteri var ...

6. 17 Ağustos 2010
  7. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kocana madem rahatsız oluyorsun ayrı eve çıkalım deççyada masrafları arttır eyvallah etsin...kaynanalar kıskançlıklarında kompleksliler ya bide anneni ezmeye çalışıyorlar...annen onları aşağılamasın diye

8. 17 Ağustos 2010
  9. asi_mavi_

asi_mavi_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    haklısınız tabi beterin beteri var ..eşimle konusmaya çalıştım ancak senn annen bnm annem mevzularına giriyor tabi senn annen bunu yaptı bnm annemler yapamdı fln die komplekse giriyor..zaten annemlede aynı evde oturunca bağırıp çağırarak kavga edio annem duyupta uzulecek die korkuyorum .o yusden konuyu tam olarak da acamıyorumm :KK43: kaynanam anneme laf deyıncede onu bulup bende canını sıkmak istiyorum çünkü annemi üzmeye hakkı yok annemde ben usulmıyım die takmıomus gıbı davranıo ..onlar gelince yedirio içirio sohbetını edio daha nasın kadın ...neden guselce anlasmk warken bu ikiyuzlulukler nie cok sınırleniorum..çocuk doğduktn snrasıda sorunlu olck gıbı gelio ..:KK43: bısı ıstedıı gıbı yapcak olsa ben ıstemeyıp de esıma sölesem fln yıne senn annen bnm annem of cok gergınım bu yusden

10. 17 Ağustos 2010
  11. asi_mavi_

asi_mavi_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ayrı eve cıkalım dediğimde cıkalım der cıkarız tek borcu olan bismiyiz sanki diyor evde hıcbısı olmasaada ona göre sorun deil walla gururlu ya tam annemle ii oluolar herseyı yoluna sokuyorum..çat kaynana cıkar gelir herseyi devirir..annesine düşkün olması kötu işte ..bide kaynananın böle bana karsı sahte sevgı gösterileri :KK43:

12. 18 Ağustos 2010
  13. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    nankörlük işte başka bi şey değil
    tahammül edemiyorum sinirlerim zıplıyor arada benim eşimde yapar o yüzden bu öfkem

14. 18 Ağustos 2010
  15. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Bi süre zaten idare edemiyomuymus eşi:eek:klava:n yazık anneside anne olup yardım edeymiş madem al karsına konus canım kocanla

16. 18 Ağustos 2010
  17. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    eşininde annesininde yaptığı nankörlük
    altta kalma canım annen melek gibi kadınmış eşin ona minnettar olacağına birde laf mı sokuyor.kaynananın yaptığıda resmen kıskançlık kompleks duygusu
    allah akıl fikir versin böyle insanlara

18. 18 Ağustos 2010
  19. berentos

berentos Guest

en büyük hatayı birlikte oturarak yapmışsınız
    evde soğan ekmek yerim (sağlık sorunu olmadıkça) yine de ne kendi ailemle ne de eşimin ailesiyle birlikte oturmak isterim çok iyi niyetli olunsa dahi sorun çıkıyor uzaktan uzağa en iyisi