ah annem ah.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yabangxuxlxuxm tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : yabangxuxlxuxm
  1. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    meraba arkadaşlar moralim çok bozuk yazma ihtiyacı duydum.şimdi annemle konuştum sesi kötü geliyordu.ne oldu anne sesin niye öyle geliyor dedim başım ağrıyor akşamdan beri dedi.bişeyemi üzüldün dedim yok dedi.sonra akşam babamla tartıştığını söyledi.sorun benim kardeşim asker ve evli gelnimiz annemlerle oturuyor..gelinimizin dedesi ameliyat olmuş,babam anneme hazırlanın gelinde gelsin sormaya gidelim demiş..annemde eşi izin vermez biz gidelim demiş.babamda kızmış niye izin vermesin sen karışma demiş.tartışmışlar.sonra babam kardeşimi aramış konuşamamışlar nöbetteymiş kardeşim.babam küsmüş gitmemiş.sonra kardeşim aramış annemle konuşmuş ben istemiyorum eşimi götürmeyin demiş.annem kadıncağız sen askere gittin ama ömrüm gitti benim demiş.anlatırken nasıl ağladı annem garip annem benimsenağlamasenağlama
    kardeşim gelinimizin hiç bi yere gitmesini istemiyor bize bile gelmiyor annemgille beraber oturduğu halde..her telefonda kızmak için bi bahane buluyor.annem arada kalıyor bütün lafı annem duyuyor..babam böyle evlata lanet olsun demiş akşam.2 ayı kaldı bitseydide bi gelseydi hayırlısıyla..benim teyzelerim gelinimiz için yok aklı başında değil yok şununla gezmişti gibi lafları kardeşime söylüyorlar kardeşimde o yüzden kıskanç biri oldu çıktı..benim ne biçim teyzelerim var :eek:klava:ben eşimle konuşurken beni babama söylediler.hemde o kadar samimiyetimiz vardı.eşim akıllı çıktı onların laflarına inanmadı.şimdi gelinimizde sıra ama benim kardeşim onların ne mal olduğunu anlayamadı.
    annem kadıncağız dert sahibi oldu.senağlamakardeşim laftanda anlamıyor..diyorum anne az kaldı bitti bende bittim diyor.gelde üzülme çok üzgünüm çok.canım annem allah sana peygamber sabrı vermiş..senağlamasenağlama

2. 20 Şubat 2009
  3. tencere_tava

tencere_tava __ hersey senin icin __ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH annenin yar ve yardimcisi olsun ..

ne denirki bu duruma bilmiyorumki ..

hayirlisiyle kardesin geldigi zaman .. sen bi otur konus kardesinle .. belki faydasi olur ..

insallah hersey düzelir canimm .. a.s.

4. 20 Şubat 2009
  5. Pati

Pati Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşiniz eşie neden güvenmiyo ki.biyere gtmesine engel olmak çk kötü ama ya.kaç yaşnda insan sonçta

6. 20 Şubat 2009
  7. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    Annelerın sabrı kımse de yok zaten..
    Teyzelerının yaptıgı cok gunah.. Fıtne en buyuk gunahlar arasındadır..
    Allah ıslah etsın..Annecıgıne sabır versın ınsallah.. Doğruları konusun soyleyın abınıze..
    Onlar kandırıyor da sız nasıl ınandıramıyorsunuz cabalyın canım gelının bır hatası olmadıgına..
    Tabı gercekten oyleyse.. gelıne de zor sıze de abınıze de...

8. 20 Şubat 2009
  9. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    canimmmm benim kiyamam sanada annenede
    cok zor bir durum ya
    valla okuyunca cok üzüldüm
    annene sabirlar diliyorum
    gerci cogu gitmis azi kalmis
    ama birde kardesin gelincede böyle yapmaya dvm ederse cok zor olur

10. 20 Şubat 2009
  11. stylish

stylish Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sorun teyzelerinizden kaynaklanıyor madem, teyzelerinizle konuşsanız siz ya da özellikle anneniz bu şekilde davrandıklarında yaşadığınız sorunları, bilmiyorlardır belki yaptıklarının sonucunu
    yok bilerek yapıyorlarsa zaten apayrı bi konu eğer öyleyse kardeşinizle konuşup onun gözünü açmak en doğrusu gibi görünüyor

12. 20 Şubat 2009
  13. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Bilmem mi.. Kardeşimde asker benim.. Bizimki evli değil ama
    Bize yapmadığını bırakmıyor.. Kaprisli sürekli..
    Ondan bundan duyduğun bizde yapıyoruz sanıyo :eek:klava:
    Allah yardımcınız olsun :teselli:

14. 20 Şubat 2009
  15. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Anneler arada kalıyor çoğu zaman,teyzelerin çok ayıp etmişler,ayıptan öte günah aslında.

Kardeşine telefonla ulaşabildiğin zaman bir kaç birşey söylersen belki işe yarar.Annenin çok üzüldüğünü,babanla tartıştığını söyle.Neyse ki iki ayı kalmış,çabucak geçsin anneciğin de kurtulsun arada kalmaktan.

İnşallah düzelir canım yakında,Allah yardımcınız olsun.

16. 20 Şubat 2009
  17. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    Anneniz arada kaliyor..kardesinizide anlayamadim anne ve babasiyla gidecek kiz neden izin vermiyor ki bence bu tavirlari kizi biktirir sonunda ne olur bilemem..anne baba cocugunu atamaz nasilsa onu öyle yada böyle kabul ederler ama bu kadar skistirmaya oraya gitme buraya gitme esir hayati yasayan bir kiz cok dayanmaz gibime geldi(hakli olarak)

18. 20 Şubat 2009
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    yabanım annene üzüldüm bak:KK43:
    hayırlısıyla kardeşin askerden gelsinde annen ve baban karşılarına alıp konuşsunlar...
    hem annen ve baban gelininizin yanında anlamadım onlarla berabermi dışarı çıkmasına izin vermiyo...
    pes yani...
    olan annenize oluyo...
    teyzenler neden burunlarını sokuyorlar...
    benim bildiğim teyze anne yarısıdır...