Ah babam ahh

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve joyist tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : joyist
  1. joyist

joyist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben15 yaşına kadar babamla çok iyi anlaşırdım ne zaman büyüdüm ve aklım çalışmaya başladı bazı şeyleri fark ettim. babammmmm!!!! çalışmayı hiç sevmeyen bir insan... senelerce annemi çalıştırdı dedemin sayesinde ev sahibi olduk. dedemin sayesinde araba aldık. canımız sıkıldığında gezmeye gidemedik canımın istediğini giyemedim bunları yazarken yanlış anlayabilirsiniz; babam sağlığı yerinde olduğu halde çalışmadığı için yazıyorum. ben memur olduktan sonra temelli aciz oldu. mart ayında tehlikeli ameliyat geçirdim o gün yanıma gelmedi bile!!! ekimde düğünüm var ve yine bişeyler yapmıyor bırakın maddi olarak manevi olarak da bişeyler yapmıyor!!!!! Bugüne kadar ona laf getirecek hiç birşey yapmadım hep dikkat ettim ama hakkettiğim buymuş!!!! babamı seviyorum ama kendinden gittikçe uzaklaştırıyor!!!! :1no2:

2. 2 Eylül 2009
  3. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    böyle gelmiş böyle gider cnm bu saatten sonra degistiremezsin onu kısmen aynı durumdayız ama benim babamın bu kdr maasa ragmen böyle olmasının durumu farklı seni cok ii anlıyorum ama yapacak birsey yok kabullenmekten başka, memur olmussun dügünün var buarada mutluluklar bencce önüne bak ok tatlım :teselli:

4. 2 Eylül 2009
  5. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bu saatten sonra ınanın degısmez..
    asla degısmez....
    bence sız gelecegınıze yuvanıza bakın babanızı bırakın ..