Ah! bacılarım ah!...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve firuze23 tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : firuze23
  1. firuze23

firuze23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hata bende biliyorum.inandım o süslü sözlere zaten ihtiyacım vardı bi ele.liseyi bitirdim üniversiteye gitmedim.hiç kimsenin rızası olmadan erkenden evlendim.gurbete gittim başta o kadar ilgiliydi ki anlatamam.elimden telefon düşmezdi.ben onun için herşeyden önemliydim.3 yıl geçti aradan şimdi benle konuşmak istemiyo.sarılmak istiyorum beni ittiriyo.konuşmamı istemiyo.her şeyime laf ediyo.azarlamak için bahane arıyo.ah ne kadar canım yanıyo.öksüzler gibi canım yanıyo.nasıl yanıyo anlatamam.senağlamasenağlama ne yaptım ben.o kadar kalbim kırık ki.hayalkırıklıklarıyla dolu içim.onu pişman etmek istiyorum :Saruboceq: hatasını anlamasını istiyorum. hiç bi çarem yok:a015:

2. 15 Kasım 2008
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

cnm ne yazıkki bu şekilde evlenenler sonunda böyle yakınıyor :çok üzgünüm:
    ama bence eğer önceden de eşinin seni sevdiğine eminsen karşılıklı konuş eski günlerinizi özlediğini söyle
    eşinle biraz vakit geçir
    flört dönemindeki gibi dışarı çıkın gezin balonlar alın havaya bırakın sinemaya gidin kaydirigubbakcemile5
    yani sanırım ilişkiniz monotonlaşmış bence ondan böyle davranıyo biraz heyecan lütfen :1hug:

4. 15 Kasım 2008
  5. firuze23

firuze23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım nerdee.seni umursamıyorum beni rahat bırak diyo bana.ne diyim ne yapıyım o kadar zavallı bi durumdayım ki.yalvarıyorum allahım a beni düşürdüğü durumlara o da düşsün diye.rabbim nolur bu yaptıklarını bırakma yanına:Saruboceq:senağlama

6. 15 Kasım 2008
  7. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hemen hemen her evlilikte olan ve biz tüm kadınların artık kanıksadığı bir durum bu...........

eski günlere dönmesinin bir formülünü bulursan bizimle de paylaş.... zira ben bilmiyorum.....

8. 15 Kasım 2008
  9. merrymoon

merrymoon u.mutsuz :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm daha evleneli çok ta olmamış 3 yılda ne çabuk bu kadar soğudu anlayamadım ne gibi bir sebep gösteriyor ki.sevgi bu kadar çabuk bitermi sen onun için belki aileni bile gücendirdin.hiç kimsenin rızası olmadan evlendim demişsin.inşallah geçici bir durumdur düzelir...

10. 15 Kasım 2008
  11. 34esra86

34esra86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    belki kendi içinde çözemediği bir sorun vardır anlatamıyordur bence konuşmayı deneyin ama sorunu bana nedne böyle davranıyorsun gibi değilde bir sorununmu var durgunsun soğuksun gibi konuşmayı deneniyin senin için endişeleniyorum filan diyin...

12. 15 Kasım 2008
  13. firuze23

firuze23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ailemi karşıma aldım evet.18 yaşındaydım tanıştığımzda.ağladığımda onun yanında asla durmazdım.bana kızardı herşeyi benimle paylaşmalısın derdi.bütünüz dedi.herşeyi paylaşmalıyız dedi.inandırdı beni.herşeyimi onunla paylaşır oldum .en küçük şeyleri bile anlattık birbirimize.şimdi beni yüzüstü bırktı.beni kırıyo üzüyo ağlasam git yanımdan başka odaya diyo.yüzüstü bıraktı beni boşluğa düştüm yapayalnızım senağlamasenağlamasenağlama

14. 15 Kasım 2008
  15. firuze23

firuze23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    diyorum canım.çok denedim.konuşmak istemiyorum diyo bana.yorma beni diyo:1no2::1no2:

16. 15 Kasım 2008
  17. misni

misni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben öncelikle çocugun varmı diye soracagım.inşallah o zarar görmez.allah yardımcın olsun eşine de akıl fikir versin en kısa zamanda....

18. 15 Kasım 2008
  19. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    aile rızası olmadan yapılan bir evlillik olarak anlattınız evliliğinizi malesef adam seni sahipsiz görmüş sonradan değer bilmemiş ilk heyecanla seninle bu yola çıkmış şimdide oyun tabiriyle mızıtmak istiyor ne diyim ki inşallah düzelir aranız ailen falan sahip çıkmıyor mu sana

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.