ah bu takıntılarımmm

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve isolde tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : isolde
  1. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    kıslarr benim bölee takıntı boyutunu aşmış bazı huylarım var sizdede varmı merak ediorumm..mesela bi örnek verimm televizyonda bişi izlerken onların hatalarını bulma huyum var istemesemde gözüme gözüme giriolar...bi çekimde saçı önde oluo diğerinde arkada oluo mesela..bunları görmekten dizi keyfi falan kalmıo bende...bi başka örnek daha verim örnegin gardorobumun ağzı ascık açık kalsın o gece uyku girmio gözüme illaki kapatıcam yoksa acaip huysuzlaşıorumm..bide simetri hastalığım varki onu hiç anlatmım en iisii ağlanacak halime güleyim bariiii

Son düzenleme: 4 Haziran 2011
  2. 12 Mayıs 2009
  3. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    televizyonda hata bulma huyu bendede var malesef
    hatta annem televizyon izleme keyfimin içine ediyorsun ne izlediğimi anlamıyorum azcık sus diye kızar bana
    geçen aşkı memnuyu izliyoruz arkada şakır şakır yağmur yağıyo
    seside geliyor dizi oyuncuları bahçe kapısında üstlerinde bir gram ıslanmışlık yok
    alla alla dedim bu nasıl oluyor böyle
    napim kendime hakim olamıyorum -tatlicadiarzu-

4. 13 Mayıs 2009
  5. isolde

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    hıııhh aynısı bendede oluo....aynı görüntü içerisindeki duruş farklılıkları gözüme gözüme batıo..tıpkı bende senin gibi bunları gördüğümde etrafımdakiler sölüorum onlarda illallah dioalr artık

6. 13 Mayıs 2009
  7. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    ben de yamuk duran nesneleri düzeltmezsem batıyor çok kötü oluyorum. yorgunluktan gebersem de dağınık yatağı toplarım, yamulmuş örtüyü çiçeği vs. düzeltirim

8. 13 Mayıs 2009
  9. 100yuz

100yuz Yüksek Rütbeli :))) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben takıntılarımı saymakla bitirememkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

10. 13 Mayıs 2009
  11. kardalina

kardalina Guest

özellikle diziler de hata çok arıyorum. ve bulduğum an da hevesim kaçıyor seyretmiyorum. hoş bulmak için zorlanmıyorum da. bi de mantık arıyorum. neden arıyorsam. mesela lostu izlerken bu kadınlar regli olunca ne yapıyorlar diye düşünüyorum.:))
    bir de karşımdaki bayansa ve bıyıkları varsa acayip takılıyorum ona. (ki ben de bazen öyle oluyorum). gözümü o bıyıklardan alamıyorum.

12. 13 Mayıs 2009
  13. isolde

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    kardalinacım şu mantık olayın bendede oluo özellikle lostu izlerken bunları düşünmekten filmi analayamadım..bende mesela bunlar hiç ağda yapmıolarmı die düşünürdüm ee malum kaç ay orda kaldılar dimi...

14. 13 Mayıs 2009
  15. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ahh bu takıntılar bendede cokkk var. dızılere pek takılmıyorum ama sımetrı benı delı edıyor hersey hep ortalanmıs olmalı kesınlıkle yamuk degıl. cekmeceler aynı sekılde dolap kapakları acık olmayacak. :))

16. 13 Mayıs 2009
  17. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Kıyamam ya ne Çok takıntılarınız var hakkaten
    ama hepımızde mutlaka vardır ufak tefek
    yeterkı gÜnlÜk hayatımızı etkılemsın

18. 13 Mayıs 2009
  19. tulay74

tulay74 Oğlunu özlüyor... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Takıntı değilde bana göre detaycılık bu , bu kadar detaycı olmak zor dur eminim.
    Dizilerde takıldığınız yada mantık aradığınız şeyler kadar günlük hayatta da mutlaka oluyordur.
    Detaycılık , mükemmeli aramak insanı yorar bee.
    Bende aksine hiç dikkatli değilimdir iki sahne arasında oyuncunun saç rengi değişse anlayamıyacak boyuttayım hemde. :roflol: