Ah bu tv !

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve papatyam_83 tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

15 Ocak 2009
    Konu Sahibi : papatyam_83
  1. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar evde yanlız bebeğiyle başbaşa olup da tv açmayan var mı?
    2 ay öncesine kadar büyük ışıklı bişi gibi geliyodur ona baksın varsın zaten az bakıyo gün içinde baktığı süre yarım saat değil dıoduk sonra anlamaya başladı gibi anlamlı anlamlı daha uzun bakmaya başladı aman dedim kapadım tv yi gün içinde sadece benim de canım çok sıkıldığı ve ilgimi çeken bişiler varsa açıorum yarım 1 saat kadar zaten bebeğime ne maymunluk varsa yapıyorum ilgisin tv çekmesin die,,unutturmaya çalışıyorum
    ama ne zaman kadaaaaaaaaaaar müzik açıorum kanal karanlık sır müzik çallıyo napayım
    buna alışsın bare ama 9 aylıktan sonra ben işe dönünce bakıcı napcak acaba????
    düşünmezki böyle ince açar bırakır karşısına ço korkuyorum yaaaaaa
    şifre koyabilirim ama bu da kadına ayıp haksızlık olmaz mı
    oyyy aklıma bi sürü şey takılıyo
    daha çok oyuna dalsın oyun öğrensin istiyorum
    hoş bi yandan bakarsak tv den çok zarar gören de var ama tv ye baka baa büyümüş ama erkenden de konuşmuşşşş yürümüşşş oyun oynamayı da bilen çoçuklar da var pratikte benim bildiğim şahit olduğum büyüdüklerine,,,,
    fikriniz sizin yaptıklarınız neler bu konuda ??:uhm:

2. 15 Ocak 2009
  3. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay benimkide hiç izlemiyo azcık izlesede bende nefes alsam diye bakıyorum valla ya hiç bakmııııııııııııyo ya ilgisini hiç çekmiiyo

4. 15 Ocak 2009
  5. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ne güzel işteeee,,ya bizimki tam yerle bir seviyede tv yere yattığımız zaman yukarda heryerden
    görünüyo bilseydim ki nerden bilcem evlenirken bir bebeğin ne açıdan tv ye bakabileceğini :))))
    tv yi daha yukarda tutan bir mobilya alırdım yaaaa,ufff
    mobilya mı değişeyim şimdi 1 senelik daha:)
    ağlamak istiyorummmmmmm:KK43:(((((

6. 15 Ocak 2009
  7. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm tv sakıncalı çocuklar için benimkide çok meraklı büyük insan gibi dikkatli seyrdeiyor.ama tv ye ters yatırıyorum böylelikle göremiyor. eğer çok meraklıysa bence ev düzenini bi şekilde değiştir. dediğin gibi bakıcısı annesi gibi dikkatli olmaz .

8. 15 Ocak 2009
  9. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bi desteksiz oturmaya başlasın ben tv ye ters oturtcam hep şimdi nereye koysam yuvarlanıyo kafayı çeviriyo tv ye kapatıorum gerçi artık bulamıyo bişi :)

10. 15 Ocak 2009
  11. ozlemehm

ozlemehm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bizimki de çok dikkatli bakıo tv ye mümkün olduğunca açmıorum yada görüş açısını değiştiriyorum ama akşam ağlama krizi tutunca babası kucağnda izletio biraz....ama donup kalmıo biraz tv ye biraz etrafa bakıo tabi enfazla 5dk tutuoz dikkati dağılsın diye

12. 15 Ocak 2009
  13. EU3

EU3 Guest

sanırım tv ye bakmayan çocuk çok azdır renkli şeyler ve sesler dikkatlerini çekiyor ne olduğunu anlamaya çalışıyorlar galiba
    evet benimkide bakıyor ama dikkatini sadece ona vermediği için endişelenmedim daha ilerdede böyle olur inşallah
    çünki asıl sorun biraz daha büyüyünce başlıcak ozaman tv yi kapadığımızda bile ağlıycaklar

14. 15 Ocak 2009
  15. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    benimki önceleri çok dikkatli bakardı ama şimdi bakmıyo 2 dk bakıp kafasını çeviriyo

16. 15 Ocak 2009
  17. sherry456

sherry456 Guest

bizimkide büyük adam gibi dikiyo gözlerini ööyylle bakıyo.hiç sesi çıkmıyo tv karşısında.bende tv yi göremeyecek şekilde koyuyorum kızımı olmadı kapatıp radyo açıyorum hem sıkılmıyorum hem kızım zarar görmüyo.

18. 15 Ocak 2009
  19. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    itiraf ediyorum

yemek yedirirken reklam arıyorum çünkü başka türlü asla yemek yemiyor onun dışındaki şeylere bakmıyor sadece reklamlar o kadarcıktan bişi olurmu