Ah Bu Yalanlar Yalanlar

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ah_bu_ben tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

16 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ah_bu_ben
  1. ah_bu_ben

ah_bu_ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam Kızlar..
    Ben herkesten bir cevap istiyorum.
    Ben artık erkek arkadaşımın yalanlarından çok sıkıldım.
    Daha geçen hafta kavga ettik ve onunla görüşmeme kararı aldım.
    Ama telefonlarım susmadı,kapıma geldi,seni seviyorum senden vazgeçemem gibi bir yığın şey söyledi.Ve en sonunda beni konuşmak için kandırdı.Velhasıl barışmış bulunduk.
    Daha aradan iki gün geçmeden de Facebook profiline bir parkta çekilmiş resimler koydu.Belli ki oraya biriyle gitmiş ve bana 'Kuzenlerle gittik' diye yalan söyledi.Ona tam inanmak istiyorum ama içimdeki kadınsı hissiyat bunun yalan olduğu konusunda beni o kadar ikna ediyor ki.Çünkü resimlerde değil kuzen,ortalarda insan yok.Ve araba da görünüyo resimlerde,sürekli arabanın iki kapısı birden açık.Ve ben onun başka bir kızla oralara gittiğine adım gibi eminim.(Zaten listesinin yarısı,eski çıktığı,yattığı kadınlarla kızlarla dolu)
    Ben bu durumdan çok rahatsız oldum.Gecelerce uyuyamadım.Bir yanım 'Ona bir kere de inanmayı dene' diyor,diğer yanım ise 'Bu,söylediği ilk yalan değil,tabiki oraya başka bir kızla gitti.Kuzenleri ile gittiğine inanmıyorsun herhalde,değil mi?'' diyor. Bununla da sınırlı değil.Yine bir yanım 'Aman giderse gitsin,belli ki bi kızı gezdirmiş dolaştırmış.Ne yaparsa yapsın,sen onun kürkçü dükkanısın,bırak gezsin,sanane?' diyor, yine diğer bir yanım da 'Bu adamdan bir cacık olmaz,sanki bilmiyor muydun bu adamın tarzını? Herkesle gezip tozan kadın delisi bir adam işte.Bırak artık görüşme,önüne bak.' diyor. İşte böyle birkaç parçaya bölünmüş haldeyim.Ona sorarsanız benimle çok güzel zaman geçiriyor,beni gerçekten çok seviyor,hayatında benden başka kadın cinsiyle işi olmaz,benden başka kimseyle yiyip içmez. Ama telefonlarımıza,özel hayatlarımıza karışmayalım der,araya çizgiyi de koyar,yani bir bakıma 'Bak kızım,evet ben seni seviyorum ama senden iyisini bulduğum anda da gideceğim,bunu bil.Benimle evlilik hayalleri kurmuyorsun zaten,değil mi?' tavırlarında.

Bu adamın yalanlarından çok sıkıldım.Mutlu olmak uğruna yalanlarına inanarak kendime geçici iç rahatlığı sağlamaktan da yoruldum.

Siyah ile beyazın ortasındaki ince çizgi üzerindeyim.

Evet onu seviyorum,onun bana verdiğinden daha çok değer verdiğimin de farkındayım.

Ama bir anda da vazgeçebilecek durumdayım şu an.

Çünkü daha fazla enayi yerine konmaya tahammül edemeyeceğim.

Ben herkesten tavsiye,öneri,yapmam gereken yada yapmamam gerekenleri duymak istiyorum.

Teşekkürler kızlar.

2. 16 Şubat 2010
  3. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Yalanlar üzerine bi ilişki hatta evlilik hiç kurulmaz...:umursamaz:
    Belki ilk zamanlar acı cekip üzülebilirsin ama vermiş olduğun karar ileride sana güzel sonuclar doğuracaktır buna emin ol..
    Hep üzülen taraf sen olacağına bırakta o olsun...
    Senden daha değerli biri yok şu hayatta
    Güzel günlerini ve değerli sevgini değmeyen biri için harcama
    En yakın zamanda erkek arkadaşını hayatından cıkarmalısın
    Herşey gönlünce olsun..

4. 16 Şubat 2010
  5. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    ah be güzelim çok kötü bir durum bu zamana kadar neyi bekledin ondan ayrılmak için bir insan yalan sölerse ve sn yakalarsan artık hep soru işretleriyle yaşamak zorunda kalırsın aynı şu anki durumun gibi snin ona karşı güvenin hiç yok.Eğerki bişeyi doğru sölese bile sn hep tereddütte kalırsın yalan mı doğru mu die?bir ilişkide güven olmazsa o ilişkide yürümez zaten.bu yüzden hiç düşünmeden ayrılmanı öneririm sana.Bak snde bıkmışsın zaten bu adamın daha nie yalanlarını çekesinki vur tekmeyi gitsin dünya bir tek onun üzerine kurulmadı bi çok erkek var seninde hakkın mutlu olmak sölemişsin zaten muttlu olmak istiorum eğerki şu adamla konuşmaya dewam edersen hayatttan bezmiş bi insan olarak yaşarsın.bu yüzden vur tekmeyi hayatına eminim çok kişi girer tamam seviosun ama böle nereye kadar sürücek be güzelim
    SONUNUZ hayırlı deil yine ayrılıkla noktalıcaksınız bu yüzden şimdiden sn koy noktanı.eğer ki o ayrılmak istemeden sen söle ayrılmak istediğini canım

6. 16 Şubat 2010
  7. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    en kısa zamnda ayrılmazsan ileride ne kadar üzüleceğini sen düşün..
    herkesin kişisel görüşü elbet ama ben bir sürü kızla çıkan çoğuyla yatan bir adamla zaten beraber olmam..bana ters..sevemem yani onu..geçmişi beni ilgilenmez diyeceksiniz ama bir yandan da karakteri ortaya döküyor geçmiş..masum bir aşktan bahsetmiyoruz sonuçta..serserinin teki anlattığına göre..
    hiç zamanını boşuna harcama..geçen zamana yazık valla.

8. 16 Şubat 2010
  9. busrae

busrae <3 Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    KATILIYORUMM !.. Canım bırak değmez, sana bundan sonra doğruları bile sölese sen hep şüphe ile yaşarsın buda seni mutsuz yapar.. Her zamn şüphede kalırsın

10. 16 Şubat 2010
  11. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    aslında kendin o kadar güzel özetlemişsinki durumu,bi kere öyle bir ortamda hemde arabayla gittiyse ve yanında kuzenleri varsa onlarla beraber poz verirdi düşünüyorum,bana da başka kızla gitti gibi geldi,

msn şifresini biliyormusun,telefonunu istediğinde eline alabiliyormusun,eğer cevabın evetse ilişkin konusunda yine bir otur düşün,ama bunları yapamıyorsan ortada zaten ilişki yoktur,zamanı gelince bitecektir

bir de tecrübelerimden biliyorum,eğer onu terkedersen değerli olursun,bi yerlerine tekmeyi yedi mi en kıymetlisi sen oluyorsun,peşinden koşar ki öyle de oluyormuş,ama ilişkiyi devam ettirirsen ve o seni ilerde bırakırsa,onun için o eski sevgili listesine girer ve diğer kızlardan farksız olursun..

gururlu ol,affetme ki senin kendine onun da sana saygısı olsun,

benim eski ilişkimdede böyleydi aldatıldım affettim,aynen senin sevgilin gibiydi kapıma gelirdi ağlar sızlar içerdi,sonra birgün ansızın terkettim seni artık sevmiyorum dedim,benleyken bile başkasıyla beraber olmaktan çekinmeyen adam,benden ayrıldıktan sonra hayatına birdaha hiçkimseyi almadı (1.buçuk sene oldu düşün)

12. 16 Şubat 2010
  13. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ne demek bu yaa! kadın cinsini ikinci sınıf vatandaş olarak görüyor. ayrılmalısın tabi ki.

14. 17 Şubat 2010
  15. ah_bu_ben

ah_bu_ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederim.İlaç gibi oldu yorumunuz. Başka bir yerde daha aynı konuyu yanlışlıkla açmışım,orada da aklın yolu bir ve yine herkes tek fikirde sabit : Derhal Ayrılmalısın!

Ortada ilişki diye birşeyin varlığı da meçhul ya hani... Evet beni çok seviyormuş ama aşık değilmiş.Aşık olacağı kadınla evlenmeye yemit etmiş sanki adam. Ne olursa olsun,onun aşık olacağı başka bir kadın için demek ki benim tüm emeklerim boşa gidecek,ben onun hayatında bir anda silip atılacağım.Bunları düşündükçe deliriyorum... Ve ne o benden vazgeçebiliyor,ne ben ondan. Alışkanlık olmuşuz birbirimizin hayatında. ama ben malesef onun kadar rahat olamıyorum.Çünkü ben ona çok aşığım ve çok seviyorum.Herşeyden önce o benim en yakın dostum,arkadaşım.En çok bu arkadaslıgını dostluğunu özleyeceğim,encok arkadaşlığımızı yitireceğimiz için üzülüyorum.Çünkü biz herşeyi beraber yapardık,gezerdik çok eğlenirdik... Çılgınlıklar yapardık,unutulmayacak bir yığın anımız var. Bir bardak su bile görsek bir yerde,yaşadığımız çok komik bir olay gelir aklımıza. Ben onun herşeyiydim,o da benim. Evet bitmesi gerekiyor bunun farkındayım. ama onunla arkadaş da kalamayacağım. İşte bu yüzden bütün kırgınlığım,üzüntüm,mutsuzluğum. Ona çok aşığım,çok seviyorum.Ama bu onun herşeyine katlanmak,razı olmak anlamına gelmemeli,bunu biliyorum. Büyük farkındalık içindeyim.Hemde kocaman bir farkındalık...

16. 17 Şubat 2010
  17. ah_bu_ben

ah_bu_ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam Tatlım. Evet resimler aynen dediğim gibi ve bende seninle aynı düşünüyorum.Yani başka bir kızla gitti.Ama bana yemin ediyor kuzenlerle gittik diye.ve ben tabiki de inanmıyorum.Çünkü tek bir kuzen yok hiçbir resimde.Aman neyse konuştukça çok sinirleniyorum.

MSN şifresi mi? Aman ne mümkün? Telefon mu? Ona sorarsan istediğim kadar karıştırabilirmişim telefonunu,ama ben el sürmem,öyle bir alışkanlığım zaten yoktur. Ama kendisi hiçbir fırsatı kaçırmaz,kazayla telefonumu evde arabada unutayım,yada içerki odada olayım,hemen karıştırır. Evet bende birkaç kere yakalandım ona,yani görmemesi gereken mesajlar vardı.Görmemesi derken,benden hoşlanan arkadaslarımın mesajları.Yani görürse üzüleceğini düşündüğüm mesajlar. Ama görmüş. Ve bunu benden sakladı aylarca biliyormusun? hemde hiçbir tepki vermeden? ve ben aylar sonra öğreniyorum o gün mesajlarımı okuduğunu. Adamın o kadar umrunda değilim ki,bana tepki bile göstermemiş,umrunda bile olmamış.Seven kıskanan adam demezmiydi ne bu mesajlar diye? ama bu adamın umrunda olmamış.Ve aylarca bunu bilerek görerek benimle cok güzel zamanlar geçirdi,çok romantik dolu dolu anlar yaşadık hiç unutamayacağımız aşk sevgi dolu anlar oldu.Bir erkek bunu niye yapar ki? Madem bir sürü erkeğin bana mesajını gördün -ki birsürü dediği 3-5 kişi-,neden benimle okadar güzel zamanlar geçirdin? Bu da sahtekarlık değil mi? :çok üzgünüm:
    Benim hatam ne? onu sevmiş olmak mı?