Ah Bu Yalanlar Yalanlar

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ah_bu_ben tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ah_bu_ben
  1. ah_bu_ben

ah_bu_ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    --------------------------------------------------------------------------------

Selam Kızlar..
    Ben herkesten bir cevap istiyorum.
    Ben artık erkek arkadaşımın yalanlarından çok sıkıldım.
    Daha geçen hafta kavga ettik ve onunla görüşmeme kararı aldım.
    Ama telefonlarım susmadı,kapıma geldi,seni seviyorum senden vazgeçemem gibi bir yığın şey söyledi.Ve en sonunda beni konuşmak için kandırdı.Velhasıl barışmış bulunduk.
    Daha aradan iki gün geçmeden de Facebook profiline bir parkta çekilmiş resimler koydu.Belli ki oraya biriyle gitmiş ve bana 'Kuzenlerle gittik' diye yalan söyledi.Ona tam inanmak istiyorum ama içimdeki kadınsı hissiyat bunun yalan olduğu konusunda beni o kadar ikna ediyor ki.Çünkü resimlerde değil kuzen,ortalarda insan yok.Ve araba da görünüyo resimlerde,sürekli arabanın iki kapısı birden açık.Ve ben onun başka bir kızla oralara gittiğine adım gibi eminim.(Zaten listesinin yarısı,eski çıktığı,yattığı kadınlarla kızlarla dolu)
    Ben bu durumdan çok rahatsız oldum.Gecelerce uyuyamadım.Bir yanım 'Ona bir kere de inanmayı dene' diyor,diğer yanım ise 'Bu,söylediği ilk yalan değil,tabiki oraya başka bir kızla gitti.Kuzenleri ile gittiğine inanmıyorsun herhalde,değil mi?'' diyor. Bununla da sınırlı değil.Yine bir yanım 'Aman giderse gitsin,belli ki bi kızı gezdirmiş dolaştırmış.Ne yaparsa yapsın,sen onun kürkçü dükkanısın,bırak gezsin,sanane?' diyor, yine diğer bir yanım da 'Bu adamdan bir cacık olmaz,sanki bilmiyor muydun bu adamın tarzını? Herkesle gezip tozan kadın delisi bir adam işte.Bırak artık görüşme,önüne bak.' diyor. İşte böyle birkaç parçaya bölünmüş haldeyim.Ona sorarsanız benimle çok güzel zaman geçiriyor,beni gerçekten çok seviyor,hayatında benden başka kadın cinsiyle işi olmaz,benden başka kimseyle yiyip içmez. Ama telefonlarımıza,özel hayatlarımıza karışmayalım der,araya çizgiyi de koyar,yani bir bakıma 'Bak kızım,evet ben seni seviyorum ama senden iyisini bulduğum anda da gideceğim,bunu bil.Benimle evlilik hayalleri kurmuyorsun zaten,değil mi?' tavırlarında.

Bu adamın yalanlarından çok sıkıldım.Mutlu olmak uğruna yalanlarına inanarak kendime geçici iç rahatlığı sağlamaktan da yoruldum.

Siyah ile beyazın ortasındaki ince çizgi üzerindeyim.

Evet onu seviyorum,onun bana verdiğinden daha çok değer verdiğimin de farkındayım.

Ama bir anda da vazgeçebilecek durumdayım şu an.

Çünkü daha fazla enayi yerine konmaya tahammül edemeyeceğim.

Ben herkesten tavsiye,öneri,yapmam gereken yada yapmamam gerekenleri duymak istiyorum.

Teşekkürler kızlar.

2. 16 Şubat 2010
  3. mavera04

mavera04 Güneşin doğduğu yerdeyim:) Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    153
    anlattıklarına göre bence yapman gereken tek şey ayrılmak...
    böylesinden hayır gelmez insana bence durup düşünmen bile hata..
    gençliğine yazık derim

4. 16 Şubat 2010
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.090
    Ödül Puanları:
    488

Çok geç kalmışın bazı şeyleri yapmakta...

al gülüm ver gülüm yaparım hayatımdaki insan cantamda keklik olur bana karışamaz:tomato::tomato:

tak sepeti koluna ondan sonr akimle geziyor tozuyorsa tozsun:mymeka::mymeka:

6. 16 Şubat 2010
  7. baya

baya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle siyah ve beyazın ortasında değil apaçık bu ilişkinin siyah tarafındasın kendini kürkçü dükkanı gibi görme kendini küçültmüş olursun yatıp kalktığı kadınların resmini koyabiliyorsa ben bu adamın sevgisinden şüphe ederim hanibu ilişkinin değeri,kıymeti,emeği bence zamanını onunla kaybetme sana değer verecek nice insanlar vardır güven olmayan ilişki seni birgün manen bitirir.

8. 16 Şubat 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    enayi yerine konulduğunun farkında olman çok güzel

enayi yerine konulmamak için yapman gerekeni biliyorsun değiil mi?

bilmiyorsan söyleyeyim

10. 16 Şubat 2010
  11. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    seni bu şekilde kullanmasına izin vermee:eek:klava:

12. 16 Şubat 2010
  13. Lady_cici

Lady_cici Karmakarışık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tek diyebilecegim sey : ayriL
    canim bundan nasil hayir gelsin ki ? benim ilk sevgilim gibi .. kullaniyor resmen iste :nazar:

14. 16 Şubat 2010
  15. doddy

doddy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım zaten ayrılmanın eşiğine gelmişsin. Atacağın tek bir adım kalmış, yani ayrılmak. Hiç kendini üzme boşa, bi insan yedisinde ne ise yetmişinde de odur. Yine hayal kırıklığına uğrayacaksın affettikçe.

16. 16 Şubat 2010
  17. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar konu 2. kere açılmış sanırım

18. 16 Şubat 2010
  19. Penbe

Penbe pırlanta Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım huylu huyundan vazgeçmezzz... çok zaman geçmeden, adam iyice psikopata bağlamadan ayrıl bence. yoksa daha da ilerlerse ayrılacağını sezdiği an sana tehditler yağdırır. çünkü adam manyağın teki yani belli.:eek:klava: senin kıymetini bilmemiş, bilmiyor, bilmeyecek...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.