Ah! Kızlar ah!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve asucuk29 tarafından 18 Aralık 2009 başlatılmıştır.

18 Aralık 2009
    Konu Sahibi : asucuk29
  1. asucuk29

asucuk29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar daha öncede yazmıştım ama konum kalkmış bulamadım yeni başlık açıyorum. Ben birisiyle evlilik anlamında görüşecektim annesi beni beğenmişti.Çocuk memur ailesinin lüks yaşama arzusundan dolayı onların borçlarını 9sene ödeyecek kısaca maaşının yarısı onların olacak yani.Hiç sorun etmedim en doğal hakları dedim.Uzakta olduğu için biz internette çocukla görüşmeye başladık beni merak ediyordu resimlerimi koydum.1-2 hafta sonra annesi geldi borçlardan dolayı oğlum düşünmüyor tüm borçlar bitince öyle evlenebilirim diyor dedi beynime bişey oldu sanki.Benim gibi saf ise maddiyatı sorun ediyor diye onu ardadı benneyaptımki hiç sorun değil ama madem bana sormadan kararını verdin bende seni artık aramam dedim. Sonra enine boyuna düşündüm. Sorun para olsaydı en başta benimle görüşmezdi sanırım beni görüp beğenmedi çirkin buldu niye ben aradımda olay bu kadar netken durumu çakmadım diye sinirden ağlıyorum. Ya Allahın yarattığı nasıl beğenilmiyor ben anlamıyorum. Her zaman karşımdakinin kolu olsun yada olmasın yeterki beni mutlu etsin görünüşü önemli değil derim. Ama karşıdaki öyle düşünmüyormuş :a015:

2. 18 Aralık 2009
  3. asucuk29

asucuk29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üzüntüden elim yüzüm yara döktü hastalandım biraz hassasım. ablam yat diye bağrıyor fırsat bulunca geleceğim. konuyu açtıda kaçtı demeyin :a015:

4. 18 Aralık 2009
  5. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    değmez ağlamaya...iyi olmuş bence baştan görmüşsünüz ne mal olduğunu...daha sonra,iyice ilerlediğinde ilişkiniz ağlamaktansa şimdiden mazi olmuş işte...bence sevinin böyle bir dengesizden kurtuldunuz diye....

6. 18 Aralık 2009
  7. TheShe

TheShe Guest

ınternetten tanışıp pişman olmuş panik yapmıştınız hatırlıyorum fisfisfis
    Bu olayı etkileyen unsurlar nelerdir bilmiyorum ama sizi çok heyecanlı buldum ben, güzellikten önce bu tavırlar da korkutmuş olabilir karşı tarafı :sm_confused:
    Böyle konularda ağırdan almak lazım..
    Diğer konuda da görücü usulü tanıştığınız biri için üzüldüğünüzü anlamamıştık, ben yine anlamıyorum mirmirmirmir

8. 18 Aralık 2009
  9. NAZ20

NAZ20 AŞK BİZE ÇOK YAKIŞTI Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Bosver bence üzülmeye demez ozaman..
    Beğenmesiin sen kendini beğen ama ve mutlka seni beğenen de cıkacaktır..
    zaten seni beğenmeyen birini sen ne yapacaksın ki üzme kendini sakın ben çirkinmiyim diye..

10. 18 Aralık 2009
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    evet hatırladım sen onu netten ekleyip baska biri gibi konusmustun sonradan söylemiştin acaba annesine söylermi annesi ne der düşünür die üzülüodun boşver canım ya beni istemeyeni ben hiç istemem de huzurlu ol hem sanırım çocugun seni begenmemesi senin düşüncen yani öyle birsey dememiş kuruntu yapmıssın gibi neyse yasın genc daha bosver üzülme

12. 18 Aralık 2009
  13. Gamze_Belinay

Gamze_Belinay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya senelerinizi veripte ayrılsaydınız veya yüzük takıpta ayrılsaydınızz?? Bence yol yakınken bu durumla karşı karşıya geldğiniz için şükretmelisiniz.. Unutmayın her şerde büyük bir hayır vardır...

14. 18 Aralık 2009
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    herkes herkesi beğenecek değilki. bu işler görücü usulü olan tanışmalar maalesef böyle oluyor.
    görüyor ya kız beğenmiyor ya erkek.yani buna üzülüpte yüzünüzde yaraların çıkması çok saçma. herkesin bir tipi var. bir beğenisi.
    bu sizin güzel olmadığınızı göstermez. sadece onu tipi olmadığınızı gösterir.
    birde yaralarçıkacak kadar bu ne anlamadım ..daha karşı karşıya bile gelmemişsiniz.görüşmemişsiniz bile.ilk konunuzdada,daha ortada birşeyler yokken sanki kesin olacak gibi davranıyordunuz. birşeyi bu kadar istemek,hele ortada daha fol yok yumurta yokken çok doğru değil.her zaman açık kapı bırakmalısınız.

16. 18 Aralık 2009
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.451
    Ödül Puanları:
    363
    Amaaaaan beğenmeyen küçük oğluna almasın..:umursamaz:
    Belki tanısanız siz hoşlanmayacaktınız ondan..
    Gereksiz beklentilerle kafanızda büyütmüşsünüz bence adamı..:bbo:

18. 18 Aralık 2009
  19. royem

royem kavgamin-cicegi Üye

Beğenildi:
    1.277
    Ödül Puanları:
    238
    canim hic uzulmeye degmez...sunun surasinda ne kadar gorustunuz ki sanki...daha birbirinizi dogru durust tanimamissiniz bile...insanlar evliligin kiyisindan donuyorlar...hatta evlenip bosaniyorlar...sen ise henuz baslamamissin bile ....baslamadigin bir arkadaslik icin uzulmene degmez...kendisi kaybetmis...ayrica kendine de guven lutfen....eminim ki karsina daha iyileri cikacaktir...sevgiyle kal...