Ah şu eşiminn ailesi

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve beybisi35 tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : beybisi35
  1. beybisi35

beybisi35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    KISLAR BEN 4,5 SENELİK EVLİYİMM 21 YAŞINDAYIMM KÜÇÜK EVLENDİMM BAYAAA ASLINDA HİÇ AKLIMDA YOKTU EVLENMEKK BÜYÜK KONUŞTUMM ASLA 25 YAŞIMDAN ÖNCE EVLEMEM DERDİM AMA 17 YAŞINDA EVLENDİMM EŞİMLE ÇOK SEVEREK EVLENDİM SAYIMAZZ BOŞLUKTAYDIM O KARŞIMA ÇIKTIĞINDAA AİLEVİ PROBLEMLERİM VARDII LİSEDYDİMM PROBLEMLERİM YÜZÜNDEN DERSLERİME BİLE KENDİMİ VEREMİYODUMM SONRA EŞİM ÇIKTI KARŞIMA BAŞALARDA ÖLESİNE BİŞEYDİ YANİİ CİDDİ DEİLDİMM AMA EŞİMM BANA İLK BAŞTAN CİDDİ OLDUĞUNU SÖLÜYORDUU NASİP İŞTE HAYIR DİYEMEDİMM NASIL OLDU HALA İNANAMIYORUMM AMA OMUŞ İŞTE BEN 4,5 SENELİK EVLİYİM ŞUANNbilmiyorumkismileNEYSE EŞİMLE MUTLUYDUM ANCAK EŞİMİN ANNESİ BABASI ÇOKK KARIŞIYO BİZE HER FIRSATTA HUZURUMUZU BOZUYOLAR BANA BASKI YAPIYOLAR BENDEN ÇOK ŞEY BEKLİYOLARDII EVLİLİĞİMİN BAŞINDAN BERİİ BEN İLK BAŞLARDA HEP SUSTUM ASLA KARŞILIK VERMEDİMM SUSTUKÇADA EZMEYE ÇALIŞTILAR BENİ EŞİMDE DAHİL BENİM AİLEMDE BANA ÇOK DÜŞKÜNDÜR ANNEM ÖZELLİKLE ASLA MUTSUZ OLMAMA DAYANAMAZ HER ANNE GİBİ BABA VEFAT ETTİİ YANİİ BABASIZZ BÜYÜDÜM SAYILIR ANNEM VE 3 KARDEŞİMLE BU ZAMNA KADAR ASLA EZİK BÜYÜMEDİKK BABA OLMADIĞINDAN KENDİMİZİ HEP SAVUNMASINI BİLDİKK AMA İŞ EVLİLİK GİBİ CİDDİ Bİ OLAYSA EŞİM İÇİN KENDİMDEN ÇOK ÖDÜN VERDİMM SUSTUM SUSTUMM AMA SONUNDA PATLADIM TABİKİİ ÇÜNKÜ SUSMAK BANA GÖRE DEİL HELEKİİ SUÇSUZ OLDUĞUM KONULARDAA HİÇÇÇ DEİL EN SON KAYINVALİDEMDE HİÇ YOKTAN UFAK Bİ ATIŞMAMIZ OLDU SEBEBİİ TAMAMEN KAYINVALİDEMDİİ AĞZIMDAN ÇIKAN UFACIK KASITSIZ SÖLENEN Bİ LAF YÜZÜNDEN BENİ HERKESİN İÇİNDE BOZDU BENDE SİTEM ETTİMM VE O GÜNDEN BERİ KONUŞMUYORUZZ EŞİMİ ARAMIŞ O SÜRTÜŞMEDEN SONRA BENİM EVİME FELAN GELMEYİN BİDAHA DEMİŞŞ EŞİMDE ESKİSİ GİBİ ANLAYIP DİNLEMEDEN TARTIŞMIYOO BENİMLE BANA SORDU NEDEN BÖLE OLDU DİYE BENDE ANLATTIM TAMAM TARTIŞMADIK AMA BU KONU ÜZERİNE Bİ TON SURAT ÇEKTİMM ONDAN SONRA KAYINVALİDEM ARADI BENİİ AĞZINA GELENİ SAYDI BENDE SAVUNDUM KENDİMİ AMA SAYGI ÇERÇEVESİ İÇİNDE SORA PAT TELEFONU SURATIMA KAPADI BENDE GİTMİYORUMM OGÜNDEN BERİİ ANNELER GÜNÜNDE NİYETLENDİM ANCAK EŞİM TEKBAŞINA GİTMEYİ TERCİH ETTİ Kİ BENİM NİYETİMİN OLDUĞUNU BİLİYODU HALA GÖRÜŞMÜYORUZ 1 AYI GEÇTİ NERDEYSE EŞİM SURAT YAPMAYA BAŞLADI KENDİ ANNEME GİTMEME BİLE KIZIYOO BÖLE NEREYE GİDECEK BİLMİYORUMM GİDİP GİTMEMEKTE KARARSIZIMM NE YAPSAM OLMUYOO GİTSEMM EŞİMİN HATRI İÇİN GİTCEM AMA SİZCE BÖLE DAVRAAN BİRİNİN BENDE NE HADAR HATRI OLABİLİRKİ :nazar:

2. 31 Mayıs 2010
  3. bhr20

bhr20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım o kavganıza kadar daha önce de böyle sorunlarınız var mıydı eger cok fazla bi sizi rahatsız edecek boyutta bi durum olmadıysa o zamana kadar bnce eşinin hatırına git o yaptıgından utansın cünkü eşin için de zor olur o arada kalır ama acısını da senden cıkarır işte böyle surat yaparak falan

4. 31 Mayıs 2010
  5. Vuvuzela

Vuvuzela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    ufff canım cidden zor bir durum.
    tam olarak eşine ne dedin bu konu hakkında?
    haklı oldugunu tam anlamyla anlatabildgnden emin misin?
    bence seni anlamasını sağla,daha açık konuş
    sana surat asmasından üzüldügünü söyle
    ayyy işşala düzelir yaaa, peki çocugunuz var mı
    kayınvalıden tam olarak senı rahatsız eden napıor
    kendi annenle konussan durumu belki o bişiler yapar ara bulmak adına

6. 31 Mayıs 2010
  7. mervemrre

mervemrre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bencede eşin için git yani annelerle sorun oldumu o ev içinde huzur olmuyor git elini öp bence sende resmi ol yani samimiyete gerek yok sonuçta sevgi zorla olmaz kazanılır ama saygıyı elden bırakma böylece sen kazanırsın. yaşında küçük tabi zamanla insan birşeyleri anlıyor

8. 31 Mayıs 2010
  9. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    AYY CNM YAA BU BASİT OLANI YAA 4,5 SENEDİRR BANA YAPMADIKLARI KALMADI KAYINVALİDEMİN AYRI KAYINPEDERİMİN AYRII SURAT VE SİTEMLERİNİ LAF SOKMLARINI ÇEKTİMM BU SON OLAYDII ARTIKK KAYIN PEDRİM BENİ SIRF 4 GÜN EVLERİNE GİTMEDİM DİYE EVDEN KOVDU HEMDE KOLUMDAN TUTUPP ÇEKEREK KAPIYA KOYDU DÜŞÜN YANİİ AMA BEN O ZMAN NEDEN SUSMUŞUM YAAA HALA SİNİR OLUYORUM KAYIN VALİDEMİNN EVİNE TEMİZLİĞE GİTMEDİM DİYE 20 GÜNLÜK GELİNKEN EVE ALMAMASIDA VAR TABİİ:eek:klava:
    CN BEBEĞİM YOK ALLAH NASİP EDERSE İSTİYORUZ AMA BENDE SORUN VAR OLMUYO MAALESEF SÖLÜYORUM EŞİME KIRMADAN İNCİTMEDEN YAPMA BÖLE ÜZMEYELİM BİRBİRİMİZİ FALAN FİLAN DİYE AMA BİZDE BİDE İLETİŞİMSİZLİK VAR CNM KONUŞAMIYORUZ FAZLA BEN İSTİYORUM KONUŞMAK AMA O KONUŞMUYO BENİMLE VARSA YOKSA TV MAÇ ANNEMLE KONUŞMAK İSTEMİYORUM CNM BU KONUYU OLAY BÜYÜR DİYE KORKUYORUM ANNEM İŞİN İÇİNDE ÇOCUKLARI OLUNCA KAPLAN KESİLİOY VALLAA OLAY ÇIKARMASINDAN KORKUYORUMM

10. 31 Mayıs 2010
  11. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    saol cnmm doğru sölüyosunn ama bundan büyük problemlerimiz oldu ama yine gittim ben suçluymuşum gibi davranıyolar öle yapıncada yaşım küçük ama inan yaşadıklarım beni acayip olgunlaştırdı ve yıprattıda zaten gidersem bile samimi olmaya çalışmıcam eşimle gidip eşimle gelmeyi düşünüyorumm bakalımm hayırlısı artık

12. 31 Mayıs 2010
  13. bhr20

bhr20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aaa ayıp denen birsey var bu yaptıklarına eşin o zamanları sessiz mi kalmıstı mademcanım hazır o olay bahane olmus görüsmüyosunuz tavrını sürdür bence

14. 31 Mayıs 2010
  15. Vuvuzela

Vuvuzela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148

açık açık bu problemi aşmak istediğini
    aile arasındakı bu gergınlıkten uzuldgnu söylesen eşine
    inanıorm kı ıllakı yardımcı olur
    o esnada da konusmus olursunuz

16. 31 Mayıs 2010
  17. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    EWET CNM BABASININ BENİ EVDEN KOVDUĞUNDA BİLE BABASINA HİÇ BİŞİY DEMEMİŞ NEDEN KOVDUNN SEBEBİ NEYDİ AN AZINDANN SOR Bİ NE DİCEK NASIL SAVUNCAK :mymeka:AMAA YOKKKK SADECE SEYİRCİ KALIYOO OLANLARA

18. 31 Mayıs 2010
  19. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    cnm deniyoru tabikii konuşmayı ama karşımdaki insan konuşmak istemiyo ve hareketlerinden belli ediyo daha fazlada uğraşmıyorumm