ah şu yumurtaaa ve yumurtlama

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve eyif tarafından 10 Nisan 2008 başlatılmıştır.

10 Nisan 2008
    Konu Sahibi : eyif
  1. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    slm canlarım bişey sorucam ben 7 gün adet oluyorum yumurtlama günümü genelde akıntı şeklinden ve kasık ağrısından tahmin etmeye çalışıyorum 8 aydır deniyoruz olmuyo bugün netten adet tarihini yazıp yumurtlama tarihini öğreniyoruz yaa o siteye girdim ama benim ya adetin hemen bitimini gösteriyoo ya da adetin son günlerini bu mümkünmü benim yumurta kıvamı gibi olan uzayan akıntım adet bittikten üç dört gün sonra oluyoo ben onu baz alayım değilmii

2. 10 Nisan 2008
  3. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.718
    Ödül Puanları:
    238
    Canim Bak Benimde Erken Oluyor.. Ben Ateşölçme Yöntemiyle Saptadim Ben Adetimin 9.günü Yumurtluyom.. Nasi Biliyom.. Diş Gebelik Geçiridğimde Adetimin 8.günü Beraberlik Yaşadik.. Ve Tutu.. Ateşimde 9.gün Düşüktü Sonra çikti.. Yani Olabiliyor.. Erken Yumurtlamada.. Ben Erken Gidaklayanlardanim Meselaa:)

4. 11 Nisan 2008
  5. ponaran

ponaran Anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende Samira'ya katılıyorum. Mutlaka ısı ölçümü yap, yoksa drların söylediği günler ya da internetteki otomatik hesaplayıcılarla bu iş zor.

Isını ölçerek kendini tanır ve yumurtlama gününü bulursun. Her ay değişir insanın yumurtlama günü ama en azından yaklaşık günleri tahmin edebilirsin. Ben bu yöntemle hamile kaldım,:nazar: tavsiye ederim. a.s.

6. 11 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

kac gunde bır adet oluyon cnm

8. 11 Nisan 2008
  9. EU1

EU1 Guest

pekı arkadasım yumurtlamadan 14 gun sonra adet oluyomusun. yanı erken yumurtlayan arkadasların adet dongusu kac gunde bır oluyoo???:sm_confused:

10. 11 Nisan 2008
  11. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yeşimcik 26 günde bir adet oluyorum 18 nisanda adet olmam lazım şuan ara ara kasıklarımda ağrı oluyo galiba yine adet olucam :KK43: hayırlısı olsun sağlıklı sıhhatli dünyalar güzeli bebeklerimiz en kısa zamanda gelsin bize inşallah

12. 11 Nisan 2008
  13. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    GÜZELİM TAKILMA O SİTEDE VERİLEN GÜNLERE. SEN ADETİN BİTER BİTMEZ ÇALIŞMALARA BAŞLA AMA 1 GÜN ÇALIŞ BİRGÜN ARA VER.

14. 11 Nisan 2008
  15. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bencede günlere takılmamak lazım insan dahada cok stres oluyo bencde adet bittikten sonra baslayıp gün asırı olucak hem dahada stresiz oluyo bişde günleri akılda tutmamamk lazım işin bası stres olmamamsı lazım...

16. 11 Nisan 2008
  17. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    doğru diyosunuz valla günleri unutmaklazım adet bittikten sonra başlanacak adet başlayanakadar yapılacak :)

18. 11 Nisan 2008
  19. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.718
    Ödül Puanları:
    238

canım önceden 26 günde oluyordum.. ama şimdi 28 günde oluyorum.. luteal fazım uzun benim.. erken gıdaklyıom ama adet döngüm 28 gün..:)