Ahh baba vahh baba..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve aycha05 tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

3 Kasım 2009
    Konu Sahibi : aycha05
  1. aycha05

aycha05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    23 Yaşındayım benden 4 yaş küçük kardeşim var erkek ben açıköğretim fakültesinde okuyorum o Kastamonu Üniversitesinde. Babam benden nefret ediyor ona bayılıyor.

Annem, ben anneme anne dediğim günden beri hasta MS hastası ve 6 aydır göğüs kanseri.

Babam annemiz oldu temizlik yemek evde ne yapılması gerekiyorsa hepsini yapıyor kendi öyle alışmış.
    Bazen abartıyor makyaj dolabımı devirip yeniden düzenliyor sonrada başlıyor saymaya 'sen ne biçim kızsın senden nefret diyorum seni görünce midem bulanıyor olduğun güne lanet olsun....'

susuyorum.

Kimi aileler haftasonunu iple çeker ailece kahvaltı yapabilmek için bense haftasonu evde olmaktan nefret ediyorum.
    Kahvaltı masasına her oturduğumda ağlayarak kalkıyorum. O masada fazlalık olduğumu her seferinde bana hatırlatıyor.
    hep kaçıyorum Binbir yalan söylüyorum Çünkü haftasonu bakkala bile gitmemi istemiyor evde otur temizlik yap yemek yap beğenmedim bidaha yap....

Bir an önce evlen ve git gidyor ama erkak arkadaşımla dışarı çıkmamı istemiyor.

Benim idrar kesem küçüktü tedavi oldum düzeldi. 7 yaşındaydım yaz tatiliydi gece altımı ıslatmışım 3 gibi kaldırdı beni ve soyup maşa ile dövdü ardından buz gibi suyun altına sokup yıkadı ve daha sonra çırılçıplak bir şekilde duvara dayadı bana saat 7 de kalkıp işe gidicem o saate kadar uyumak oturmak yok bekle beni dedi ve gitti yattı...

alarm çaldı kalktı ve yanıma gelip 'aa uyumadın mı sen' dedi ardından güldü.

O gülüş babam olarak son gülüşü oldu çünkü o an sildim onu hala küfürler havada uçuşur hala benden nefret ettiğini dile getirir ben hep susarım.
    evden gideceğim günü iple çekiyor.

Arkadaşlarım babamla geçinememe anlam veremiyor ' Ne şeker adam, Komik eğenceli neşeli bence abartıyorsun' diyorlar çünkü haklılar onların yanında pamuk gibi adam bazen sinirlenip diyorum gösteriş yapma oda gülümseyip sarılıyor bana...

Şimdi söyleyin bana bende mi anormallik var yoksa Allah tarafından sınanmam için yollanmış birimi bu

2. 3 Kasım 2009
  3. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Elinden geldiğince hızlı bir şekilde bir işe gir çalışıyorsan ev arkadaşı bul ve çık o evden. Sakın babamdan kaçıcam diyerek evlenme başka bir adamda arama teselliyi. Çok zor çok. Aynı durumda bir arkadaşım var babası geceleri uyandırıp 27 yaşındaki kızı betonda ayakları çıplak bekletiyor. Yatağından fırlatıyor. Psikopat. Sen ancak o evden kurtulursan kendine gelebilirsin.

4. 3 Kasım 2009
  5. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Çok ilginç ve Kötü allah sabır versi.

6. 3 Kasım 2009
  7. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ayy ben böyle babaların ..... edeyim.döverim ben böyle babayı be...elimden bi kaza çıkar.
    canım çok üzüldüm allah yardımcın olsun.

8. 3 Kasım 2009
  9. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    böyle baba mı olur
    Allah bildiği gibi yapsın
    Allah yardımcın olsun cnm
    babanın annen ile ilişkisi nasıl
    ona da sana davrandığı gibi mi davranıyor?

10. 3 Kasım 2009
  11. aycha05

aycha05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim dışımda herkesle çok iyi diyorum ya kimse bana inanmıyor.

12. 3 Kasım 2009
  13. aycha05

aycha05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gidemem annem hasta çok üzülür anneme ağlamak yasak gülmek yasak felç geçiriyor yapamam yani...

Sadece böyle paylaşabiliyorum ancak fazlası gelmiyor elimden...

14. 3 Kasım 2009
  15. ninom

ninom Guest

ay çok kötü ya
    üf inan ne yazacağımı şaştım kaldım
    babamın ve kocamın kıymetini daha çok bildim
    canım allah m-kurtarsın seni
    annene nasıl davranıyor bu psikopat

16. 3 Kasım 2009
  17. aycha05

aycha05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkürler ....

18. 3 Kasım 2009
  19. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ayy vallahi okurken bile tansiyonum düştü...biran önce adamakıllı birisiyle evlen ve çık o herifin yanından ..tabi babadan kurtulacam diye saçma sapan bi evlilik yapıp yagmurdan kaçarken doluya tutulma ..kiminin evveli kiminin ahiri iyi olurmuş ..umarım sonun iyi olur canım ..annenede çok geçmiş olsun ..çok üzüldüm ya sinir oldum ..