Ahh bu kilolarr...Ahh bu şişmanlık psikolojisi... :(

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve hanne tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : hanne
  1. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım ki güzellik benim için olmazsa olmazlardan.Ama gelin görün ki bu kilo derdi yakamı bırakmıyor,yapı olarak da kilo almaya müsaitim,anne tarafım hep şişman bir de yemeğe aşırı düşkünlüğümüz var.Ben de ileride onlargibi olmaktan korkuyorum.Şimdi bile birkaç ay önce aldığım hiçbirşeyüzerime olmuyor.Kendimden artık tamamen soğmaya başladım.Kilo kilo derken üstüne biraz daha aldım(5 kilo) ve şimdi eski halimi arar oldum.Nereden başlayacağımı bilmiyorum,yürüyüş bandımı da aldım,fakat boğazımı tutamıyorum.Hem midem rahatsız sürekli bişeyler yeme ihtiyacı duyuyorum,hem sınavım var bu dönemde baya stresli geçiyo benim için,hem kiloalr aldı başını gidiyor,yani öyle 3 5 kilo versem de çok formda gözükemiycem üzerimehiçbirşey almak istemiyorum daha doğrusu alıyorum fakat kenarda zayıflamamı bekliyolar adeta.Bu kilonun beni bu kadar mutsuz edeceğini bilemezdim.:1no2: offf öyle yapayım şunu yiyeyim bunu yemiyeyimd erken kafam iyice allak bullak.hem öyle incecik deolamayacağım,yaz geliyor kısa bir zaman sonra güneşli havalar kendini gösterecek,ince giysilerimizi giymeyec başliycaz.Kendi kendime üzüldüm biraz önce,böylebi konuyu açmak istedim ne yapıcam ben yaaa daha evlenmeden,çoluk çocuğa karışmadan ne hale geldim :1no2:

dışarı bile çıkmak istemiyorum vucut hatlarımdan geçtim yüz hatlarım bozuldu,kocaman bir göbek,oturunca ne o hal diyecekelr diye kapatıyom habire,:1closedeyes: bel falan hiç kalmadı ıyyy tiksiniyom kendimden makyaj bile yakışmıyo :1no2:

2. 23 Mart 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    kaç kilosun hanne. boyun ve kilon kaç............

4. 23 Mart 2009
  5. EU2

EU2 Guest

aaa be hannem nekadar dert tasa varmış senden biri bitmeden diğeri başlıyor dertlerinin be tatlım

6. 23 Mart 2009
  7. EU2

EU2 Guest

canım veririsin olumsuz düşünme
    hem neden tiksiincen deme öle
    koşu bandıda almışsın her gün düzenli olarak kullan faydasını görüsün:1hug:
    yemene gelince evdekiler yiyince sende duramıyon galiba ben mi yanlış anladım:sm_confused:

8. 23 Mart 2009
  9. birsam

birsam Guest

seni çok iyi anlıyorum.ben de o psikolojiye giriyorum sık sık malesef.

10. 23 Mart 2009
  11. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ayy canım üzülme o kadar verirsin kilolarını merak etme.sadece ekmeğini kıs birazda spor yap.fayda eder merak etme

12. 23 Mart 2009
  13. EU2

EU2 Guest

ay evet benim bi arkadaşım vardı baya kiloluydu
    bi süre görmemiştim onu sobnra bi gün yolda karşılaştık gözlerime inanamadım:1shok:
    acayip zayıflamıştı yani süper olmuştu
    yaptığı tek şey ekmeği kesmek olmuş istediğini az z yemiş ekmek yememiş sende dene istersen cnm.

14. 23 Mart 2009
  15. EU1

EU1 Guest

bak sıtede rejım dıyet bolumu var orada bayanlar bırlık olup kılo verıyorlar
    su ıc sureklı evde jımnastık de yaptın mı sorun çözulur
    yemek yıycegıne bos seyler ye meyve sebze falan yeme sevgın aşkın kaybolsun yani
    yemekle mutlu olmamaya basla. su ıc canın sıkılsın su cırkın bısey meyve sebze de oyle onları ye yemek zevkın kaçsın zayıflarsın emın ol. agzında tat kalmadıgında yemek yemek bıle ıstemıceksın
    :jeyyar:

16. 23 Mart 2009
  17. EcmeLze

EcmeLze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet bencede ekmeği kes.Baştan zor oluyo herşeye ama buda ekmeksiz yenmezki diyosun.Ama zamanla ekmeğe nasıl alıştıysak onsuzluğada alışıyoruz.Ve hareketsiz bi gün sakın geçirme.Bak ben bütün gün özgürce tıkınıyorum.cokacimcoookBenimde kilo almaya müsait bi yapım olduğu halde.Ama hergün 1 saat mecburen yürüdüğüm için kilo almıyorum.Tabi haftasonları yürümediğim için 2 günde şişebiliyorum.:çok üzgünüm:

18. 23 Mart 2009
  19. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım kendini bırakma herşey senin elinde sen istersen zayıflarsın sen istersen az yersin sen istersen siporda yaparsın kimseye bahane bulma ben zayıfım ama ailem hep kiloludur ablamda zayıftı oda ewlendi kilo aldı şimdi zayıflıyor herkezde bir şişmanlık sorunu war yani tek sende değil
    kafana koy ben zayıflıycam de yemiycem de unutmada hayatını düzene sok we hırslan canım başarıcaksın
    not: günde 1 saat yürüyüş 12 bardak su bunları ihmal etme canım
    sewgiyle kallla.s.