ahhh annemmm ahhh:(((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve beybisi35 tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : beybisi35
  1. beybisi35

beybisi35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar benim annemle başım dertte nedeniyse eşim annem eşimi benden çok kıskanıyor eşimin yanında bi kız görsün deliriyor eşime güveniyorum ben bunuda hep söylüyorum anne ben güveniyorum ona sende güven diye ama yok kaç kere sorun çıkardı kendi kuzenimden bile kıskandı ki kız biz evlendiğimizde 12 yaşındaydı şimdide 16, yaşında felan benim eşimin kız kardeşi olmadığı için kız çocuklarına yada kızlara karşı biraz düşkün am kardeş gibi yanii bunu biliyorum sonuçta kocam onu iyi tanıyorum ama annem bunu anlamıyor bi türlü elitimin kız kardeşinden benim yakın arkadşımdan eşimin dükkanında çalışan baynlardan herkesten kıskanıyor ciddi bi şekildede sorun yapıyo bunu yani ben eşimi tanımasam güvenmesem çok sorun yaşardım ama ister istemez kafamı bazen karıştıryordu başlarda ama alıştım artık annem sadece bana deil ablamada öle yapıyor hatta yengemi eniştemden bile kıskanmış düşünün artık durumu napcam ben annemin durumu beni korkutuyor bu bi tür pisikolojik bi rahatsızlık gibime geliyo ama adını koyamadım tam olarak hatta kuzenimin adı çıktı bi dönem heryerde konuşmuş böle böle damadıma bakıyo çok samimi oluyo bilmem ne diye yazık kız ağlayarak bana geldi abla niye böle yapıyo halam o benim eniştem nasıl öle düşünür diye aramız bozuldu onlarla hiç yoktan yerede neyse kızlar durum bu napcam ben yaaa akıl verin hele bana annemi çok seviyorum üzülmesini hiç istemem ama böyle yapıncada ben sorun yaşıyorum eşimle offff çıkar yol bulamadım:sinifsinif:boshayallersmile

2. 15 Temmuz 2010
  3. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    kar çiçeğemmm napıyon kuzu benim derdime bak yaa annem delirtcek beni yaww

4. 15 Temmuz 2010
  5. karciceqim

karciceqim enesim qül kokuslum benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    cnm benim şaşırtıcı bi durum yanii acaba diyorum annenin daha önce babanla bi aldatma olayı olduysa sanada bunun için böyle yapıyor olabilir qibi qeldiii

6. 15 Temmuz 2010
  7. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    yok cnm yaa ölebişi olmamış babamla babam anneme çok düşkündüboshayallersmile

8. 15 Temmuz 2010
  9. karciceqim

karciceqim enesim qül kokuslum benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    cnm iyiym şükür ama şaırdım ama bi ara bendede böyle bi durum wardı ben eşimi herkezden we herşeyden kıskanıyodm şüpeleniyodum qerçi hoş kimden şüpelendiysem doqru çıktıya neyseee

ama sakın sen bunları kafana takma bunları düşünme bile şekerim sen :KK46: düşün boşwerrrr hayat boşşşyerimseniben Şeniz olumunekankayizsmile :1hug:

10. 15 Temmuz 2010
  11. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    valla cnm ilk başlarda herkezde olur o şüphe ama sonra tanır kocasını kıskanmaz ama annem herkezden kıskanıyor yanii onun dediklerini dinleseydimm ooo kaç kere boşanmıştım eşimden

12. 15 Temmuz 2010
  13. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    çok şaşırdım annenin böyle bir güvensizlik sorunu var bu bir gerçek normal düşünen birisi olsa bu şekil davranmaz kendi annemden biliyorum yani..
    çok üzgünüm ama annende psikolojik sorunlar var sanırım bilmiyorumkismile

14. 15 Temmuz 2010
  15. Umutlu30

Umutlu30 vazgeçilmezimmm Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    annen ile bu konuyu açık açık konuşmalısın gerekirse tepkini sert bir şekilde vericeksin
    bu oaly zamanla seni çok yıpratır hatta eşinide
    cevrendeki insnlar annenin durrrmunu farkındaysa insanlar seninle arana seviye koyacaktır
    allah yardımcınız olsun

16. 15 Temmuz 2010
  17. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok ilginç ya.... diyecek bir şey bulamadım valla...

18. 15 Temmuz 2010
  19. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    valla bende öle düşünüyorum normal değil bu yaptıklarııboshayallersmile