ahhhh ahhh hayatımın en büyük hatasını yaptım sanırım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kendim1987 tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : kendim1987
  1. kendim1987

kendim1987 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kızlar hepinize merhaba ,

napıcam nasıl onu unutucam bılmıyorum 1,5 yıllık bir ilişkim vardı söz taktık ve çeşitli sebeplerden ötürü sözü atmak zorunda kaldım hayatımda cok sevdım dedıgım adam sözlendıkten sonra dengesizleşti yok kapanmıyosun yok siz zenginsiziniz biz fakiriz yok sen devlet memuru değilsin özelde çalışıyosun şok oldum bunları duyunca sanırım aileside istemedi kültür farkıda var ama ben onu cok sevıyorum ve cok özlüyorum napıcam bılmıyorum sürekli arıyorum beni bırakma falan ben sözü attıgım için pişmanım dıyorum işte kapanırsan kpss kazanırsan bıde aılemın oturdugu yere tasınırsan ablamda senı onaylarsa ısterım dedı en son ben bunları duydum özellıkle ablası ıle olan kısmı cıldırdım bıdahada armadım işte sen daha küçüksün yasım 23 bu arada daha neler cıkar karsına falan dıyor ama ben onu unutamıyorum :nazar:

2. 30 Ağustos 2010
  3. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Boşver hayatının en iyi ve hakkında en hayırlısını yapmışsın

4. 30 Ağustos 2010
  5. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.144
    Ödül Puanları:
    188
    oooooooo paşanın başka emri varmıymış :hulya:
    arkadaşım bulunmaz nimetten saydırmışsın adamı,pohpohlayarak egosunu tatmin etmişsin, o da aşağılık kompleksini böyle kapatmaya çalışıyor.

6. 30 Ağustos 2010
  7. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ay bosversene canım ya...
    balık bastan kokarmıs...
    ınsanlar ölümü bıle unutuyor...
    zaman alır belkı ama sende unutursun cnm...

8. 30 Ağustos 2010
  9. kendim1987

kendim1987 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle haklısın gercekten onu her seyın üstünde tuttum ve o bunun hep bilincinde oldu bilmiyorum ama onda o aile varken ve ayrıca sözlümde bu dengesizlik ewlensekte bosanırdık gıbıme gelıyor ben bu istediği şartları sağlayamazsam aradıgım zaman dıyorum kı benı sevıyo musun dıyor köpek gıbı bes dakka sonra diyor senı sevıyorum ama istemıyorum 5 dakka sonra sevmiyorum istemıyorum anlamıyorum gercekten

10. 30 Ağustos 2010
  11. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    eskiyi getir yeniyi götür kampanyası var köşede bi oraya uğra istersen de sen ona

başka emri varmıymış beyfendinin

12. 30 Ağustos 2010
  13. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Pehh pehh bak hele ya erkeğe!
    Verilmiş sadakan varmış canım , boşver arama sorma , kendine bu dünyayıda bu adam için zehir etme..

14. 30 Ağustos 2010
  15. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım saçmalama ya adam seni olduğun gibi kabullenmiyor apaçık ..ne sevgisi kaldı içinde varsa da sil at kpssyi kazan ablam kabullenirse ne demek mantıken düşün bakalım evlenince ablasıyla ters düşsen onun tarafını tutcak senin değil belli...

16. 30 Ağustos 2010
  17. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım bırak ya.. biliyorum böyle diyenlere ben de gıcık olurdum ama senin için çabalamayan, seni yeren, senin kapanman için baskı yapan, ailenden ayırmak isteyen, üstelik seni sevmeyen birine niye bu gücü veriyorsun ki? aynı yaştayız senle ve evlilik söz vs için ben henüz erken bi yaş olduğunu düşünüyorum..
    bak aşk sevgi biter derler ama bi süre sonra yaşam şekliniz zevkleriniz ortak beğenileriniz düşünce yapınız ne kadar ortaksa o kadar mutlu bir beraberlik yaparsın. dolayısıyla kültür farkı varsa hiç uğraşma daha boşver.. unutma her zaman daha iyisi vardır, ileride de verilmiş sadakam varmış kurtulmuşum nasıl dai aptallık etmişim diye düşüniceksin. kısa süreli değil uzun vadeli düşün

18. 30 Ağustos 2010
  19. manolya40

manolya40 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm seninki saplantı bence biraz arama sorma .. seni istemeyen birini isteyipte küçük düşürme kendini belliki evlendikten sonrada ailesi ön planda olucak ve sen ne yaparsana yap en ufak bi olayda bile senin değil ailesinin arkasında durucak ezdirme kendini...