ahlaksızlık değilmidir bu

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve nazar boncuxgxum tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Ekim 2008
    Konu Sahibi : nazar boncuxgxum
  1. nazar boncuxgxum

nazar boncuxgxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar dün çok kötü bi şer öğrendim ayrıldığım eşim kuzeniylen beraber şoka girdim ayrılalı bir yıl oldu ama halen resmi olarak boşanmadık tekrar bir araya gelmemiz imkansız dı ama hemen bulmuş we kuzeni üstelik bu kız waktinde başka biriyle nişanlıydı we biz ewliyken bndenn fnefret ederdi nedeni belli oldu eşimin msn şifresini biliodmama uzun zamndır girmiodm sonuçda bitmişdi bu ewlilik dün ölesine bi bakim dedim we öğrendim kuzeninden gelen mailleri görüdm ben kocamken ona öle laflar sölememişdim utandım ya onlar nasıl cümlelerdi şerefsizlk değilde ne bu ya ben halen onun için göz yaşı dökerken onun yaptığına bak ALLAHIMA hawale ediorm o ikisini lanet olsun size

2. 5 Ekim 2008
  3. nacide48

nacide48 05.06.2015 Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    ayyy allah sabırlık versin arkadasım sana yaa

4. 5 Ekim 2008
  5. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    boşver takma kafana giden gitmiştir sen kendi geleceğine bak

6. 5 Ekim 2008
  7. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kötülüğü çok uzakta aramamak gerek....valla kimsenin aklına gelmez tabi böyle şeyler ama hayatta artık nelerle karşılacağımızın sınırı yok...sen de fazla canını sıkma..bir an önce de resmi olarak ayrılmaya çalış...bunu bildiğini de istersen söyleme, durduk yere canın sıkılmasın... mahkemede kullanırım diyorsan sen bilirsin ama sonuçta eşinin mail adresini karıştırmışsın, bir de sen suçlu çıkma.....

8. 5 Ekim 2008
  9. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    aman boşver herkes kendine uygun olanı bulur.hiç takma kafana sen kendi hayatına bak.

10. 5 Ekim 2008
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Sen yat kak öyle bir adamdan kurtuldugna sükür et canim!!:nazar:

Ister kuzeni ile beraber olsun ister komsunun kiziyla hic takmam bile yerinde olsam, neticede ben onunla mahkeme karari ile bosanmadiysam bile gönülden bosamisim...:nazar:

12. 5 Ekim 2008
  13. nazar boncuxgxum

nazar boncuxgxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    boşama sebebimiz zaten şiddetti ama beyefendi boşanmak istemediği için yada uzatmak için tazminat dawası açtı benimelimde adli tıp raporum war zaten ama bi türlü boşanmaıorm çünkü 3,5 aylık ewlilik hakim bitirmio bunu delil olarak kullanırm istesem ama yapmıcam bir an önce kurtulsaydım ne kadar yanlış bir ewlilik yaptığımı şimdi daha iyi anlıyorm

14. 5 Ekim 2008
  15. EU1

EU1 Guest

benim düşüncem bu olay aslında sizin için belkide daha hayırlı olmuş. en azından eski eşinizle (halen resmi olarak eşinizde olsa) ayrılmakla ne kadar doğru bir adım atmış olduğunuzu gösterir. daha resmen boşanma işlemleri bitene kadar dahi bekleyemeyen bir insan mutlak suretle sizi evliliğiniz süresinde de aldatırdı diye düşünüyorum. ve önemli olan bunu kiminle yaptığı değil bence yapmış olup olmaması önemlidir.

16. 5 Ekim 2008
  17. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bencede ahlaksızlık hadi başka biri neysede kuzen bu yaaa bilmiyorum çok ters bu ilişkiler kafaya takma artık sende ayrıl bitsin unut başka çare yok

18. 5 Ekim 2008
  19. sedefcik

sedefcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyiki boşanıyorsun canım böyle bir adamdan.ya seninle beraberken yakalasaydın mailleri.çok kötü birşey.biran önce boşanmaya bak sen.o adamıda allah bildiği gibi yapsın...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.