Ahmet Maranki,den saç dökülmesine iyi gelecek tavsiyeler:

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve beyaz toprak tarafından 14 Şubat 2009 başlatılmıştır.

14 Şubat 2009
    Konu Sahibi : beyaz toprak
  1. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ahmet marankinin tavsiyesi bu sitesinde okudum iyi geleceğinide düşünüyorum ve kendimde en yakın zamanda uygulamaya başlıyacam inşaallah.
    sarımsak yağı
    badem yağı
    ceviz yağı
    çam yağı
    bunları karıştırarak 20 gün buyunca her gün saça sürülmeli ve saç çok temizlenmiyecek şekilde yıkanmalı 20 günün sonunda saç dökülmesi kesilecek ve daha güzel saçlara sahip olacaksınız hatta dökülen saçlarınızın yerine yenilerinin çıkma olasılığıda çok yüksek hadi hanımlar kolay gelsin yapalım paylaşalım bakalım kimde nasıl bir etki olacak

Son düzenleme: 14 Nisan 2009
  2. 16 Şubat 2009
  3. hejare

hejare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım orada saca surulecek ve cok temızlenmıyecek sekılde yıkanmalı demıssın.acaba yazım hatasımı var orada ıyı temızlenecekmı olacak aydınlatırsan sevınırım

4. 16 Şubat 2009
  5. beyaz toprak

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    tabi güzelim yani sürülen yağ saçtan iyice temizlenmiyecek şekilde yıkanması gerekiyomuş yani herhalde bir kere saçı sabunlamak yada şampuanlamak yeterli üsten bi temizlemek işte

6. 17 Şubat 2009
  7. ela

ela Guest

çam terebentin yağı değil,çam yağı olacak ikisi farklı şeyler arkadaşımyerimseniben

8. 17 Şubat 2009
  9. beyaz toprak

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    benim okuduğum yerde çamterebentin yazıyo güzelima.s

10. 17 Şubat 2009
  11. beyaz toprak

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    "Ceviz yağı,badem yağı,sarımsak yağı ve çam terebentin yağını bir kapta karıştırın. Saç diplerinize bir kaç damla yağ ile friksiyon yapın. 20 gün uygulanan bu kür sonuda saçlarınız harika olacak."kopyalayıp yapıştırdım bu şekilde yazıyo ve bir kaç sayfadada tarif aynı şekilde veriliyo belki orda bi kelime hatası olmuştur diye bakayım dedim baktım aynı .....

12. 17 Şubat 2009
  13. ela

ela Guest

olabilir ama çam yağı ile çamterebentin ayrı yağlar olduğu için belrttim ayrıca o gün programı izlediğim için doktordan bizzat duydum tarifi neyse...bu yağlar fasa füso içten kansızlık vs nedenler varsa bunlar boş ama yinede herkese acil şifalar..

14. 18 Şubat 2009
  15. paprikaa

paprikaa Guest

Ben bu tarifi yapmaya başladım ama ceviz yağını duymamıştım. Üzüldüm şimdi çünkü merkeze gidemiycem bugünlerde.. Benim duyduğum Isırgan yağı, badem yağı, sarımsak yağı ve çam yağı..Hatta eminim Isırgan yağınıda önerdiğine..Ben bunları karıştırdım ve kafadan da 1tane bepanthen ampulü ekledim. Ama inanın sarımsak yağı kafaya bulaştımı kolay kolay çıkmıyo ve kesinlikle iyi yıkamak gerekiyo saçı. Nerdeyse şampuanım bitti ana koku zor gitti. Yinede devam edeceğim çünkü farkı gördüm

16. 2 Nisan 2009
  17. angelina9

angelina9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bu marankinin kürünü hergün mü yapıcaz çünkü bazı sitelerde 3 hafta boyunca hergün yapılacak yazıyordu ???? bir de bu yağlardan kaçar damla koyacağız ben mesela susam , sarımsak , çam ve ısırgan yağı aldım bunlardan kaç damla koyucam . hergün yaparsak sonra daha çok mu döker endişelendim . bilgisi olan var mı

18. 2 Nisan 2009
  19. beyaz toprak

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    dikkatli bikez daha okursan nasıl kullanıcağını yazdığımı zaten görürsün:1closedeyes: ölçü olarakta birer kapak olarak biliyorum