Aile birleimi arifesinde kaak hayat ...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ReinedelAmour tarafından 12 Haziran 2009 başlatılmıştır.

12 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ReinedelAmour
  1. ReinedelAmour

ReinedelAmour Euphoria Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba kızlar,

inanın, elim ayağım titriyor sinirden. Ne düşüneceğimi ne yapacağımı bilemiyorum. Birileri objektif olarak bunu bana değerlendirip anlatsın.. Sinirden devrik cümle bile kurabilirim. Şimdiden kusura bakmayın..

Yakın zamanda sözleneceğim Allahın izni ile. Annem adayı biliyor. Babamın henüz haberi yok. Sabah bir telefonlaşmam üzerine babam işkillenip biraz surat yaptı bana. Haklı olarak o da merak etti. Kızının başında ne idüğü belirsiz biri olmasın diye düşünüyor kesin..

Erkek arkadaşımla dertleşmek isterken; biraz da bu halden bunaldım derken.. konuyu döndürüp dolaştırıp; benim bir zamanlar kendisinin yanına 1 defa aileme yalan söylerek gitmemi eleştirdi. ( oysa ki o dönemler yanına günü birlik gitmemi çok istemişti ).

Neymiş: ben gözü kara bir insanmışım. Her istediğime hemen ulaşmak istiyormuşum. Doğru mu yanlış mı hiç düşünmüyormuşum. Yarın öbür gün kendisi ölürse, çocuklarımızla ben geride kaldığımda bana güvenmek istiyormuş. Saççççmmmmmaaa sappppannnnnnn şeyler..

Dondum kaldım. Ressssmmmmennnnn dondum. Yani bana güven vermiyosun demeye mi getriyor. :kızgın:

Öfkemi kontrol etmekte zorlanıyorum.. senağlama

O halde babam kendisini bilmediği için benim için Bursaya da gelmesin ve biz hiç görüşmeyelim telefonlaşmayalım.

Böylesi saçma bir mantık var mı ? 28 yaşında bir insanım. Kendisi de 29...

İnanın şu an canım hiççç birşey istemiyorum.... ama hiççç birşeyy..... Bu nasıl bir zihniyettir.. Allah akıl versin..

2. 12 Haziran 2009
  3. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    bu neyaaa bukdar saçma bişey yüzünden tartışılırmı?benım ailemden sıkıdır ööyle başkları gibi her kafama etigimden çıkıp dolaşamam ben,e hep bi hanalerım olur sevgilimle görüşmeye gitmek için yok şu arladas gidiyorum çarsıda böyle işim var bende 22 yasında insanım çocouk deilim ama iş ciddiye binmeden mecburen istemeden de olsa yalan söylenıyor kimse kusura bakmasın yani.. okadar çok niyetliyse taksın yüzüğü parmgına senın yalan söylemenı de saglamadan evlenin gerçekten nasıl bir zihniyet bu?bende birgün erkek arkaasıma dedimki sen benım sana yaptıgım kadar fedakarlık yapmıyorsun dedim oda dediki benım sana fedarkarlık yapmam için aileme yalan söylememe gerek yok demişti sonradan düşündüğümde hak verdim oda bana yalan söylemek zorunda oldugum için hak verıyor ben de senı görmek istiyorum bu yalanlara şimdilik mecburuz diyor.. 29 yasında diyorsun..yanlış düşündüğünü söyle elbet anlayacaktır bence..

4. 12 Haziran 2009
  5. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    evet güvensiz bi insanım
    benim gibi bi insanla ne işin var diyeydin
    boş boğaz insan sanki onun için söylemedin o yalanı :nazar:

6. 12 Haziran 2009
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    yani cidden saçmalamış.
    geldiği kişi sizsiniz ama.
    o gün böyle demiyordu, şimdi mi aklına geldi.

ayrıca yarın öbürgün öldüğünde çocuklarla sen arkada kalınca güvenebilme yetisini çoktan kaybetmiş olacak maalesef..
    düşündüğü şeye bak..
    öldüğündeymiş..

hergün yeni birşey yumurtluyor bu kk kadınlarının sevgilileri.

8. 12 Haziran 2009
  9. bahar.bahar

bahar.bahar AŞK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bana biraz bahane gibi geldi:uhm:

10. 12 Haziran 2009
  11. ReinedelAmour

ReinedelAmour Euphoria Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    153
    neyin bahanesi olabilir bu sizce ?

12. 12 Haziran 2009
  13. bahar.bahar

bahar.bahar AŞK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya bilemedim biraz saçma bulduğum için acaba ayrılmak için bahane mi diye düşündüm :çok üzgünüm:

14. 12 Haziran 2009
  15. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    seninle birlikte olmak istememmi yanlış deseydin.belki görmesede onada laf söyleyecek.erkeklere ne yapsan yaranamazsın inan.bırak ilgilenme burnu sürtsün azcık..çok değer verme tepene çıkar çok iyi biliyorum ben.

16. 12 Haziran 2009
  17. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    yani kusura bakma ama bu kadar abuk bi cümle duymadım hayatımda sevgilin çok çocukça davranmış

sen hani babanın bişeylerden şüphelenip sana surat astığını anlatırken babanın surat asmasına bozulup böyle saçma şeyler söylemiş olabilir kendi üzerine ne vazifeyse ama vardır böyle tuhaf insanlar

hem abartmaya bakar mısın ölüp gitikten sonra güvenmekmiş ne alaka pek bencilce yaklaşmış olaya evlendiniz çocuk yaptınız yıllar geçti de onun ölümünden sonra olacaklar mı kaldı geriye çok abartmış

ama bence sen de üstüne gitme bu işin tavrını koy yaptığı hatayı ve bencilce düşüncelerini anlasın ve bıraksın

18. 12 Haziran 2009
  19. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    satrapi sen duymamışsın ama ben duydum. bana değil ama arkadaşıma, ve yapan insanlardan.

efendim benim sinir olduğum bi husustur bu. bu erkekler kendilerini bir değil tam tamına 5 ..ok zannettiklerinden akılları sıra bizi deniyorlar. sonra da başımıza kakıyorlar. ulan de..yo hadi kız sana geldi güvensiz birisi, e sen kızı evine çağırdın sen ne kadar güvenilirsin?

canım benim sen de ona sölesene, asıl ben sana güvenmiyorum kızları böle evine çağırıyosun demekki diye :kızgın::kızgın::kızgın: