ailede olanı nişanlına söleyinceevlendiğin de başa kakar mı ?

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve mawro tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : mawro
  1. mawro

mawro biraz ayrılık biraz hüzün Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yani şöle bi komsumuzdan duyduydum sefgılınle aran ıyıykene dertleştıgını kotu gununde yuze vurur mu koca belli bır sure sonraa evlilik ılerledıgınde....ya da bole bır durumla karsılasan var mı.. ah keske demeseydım..benım basıma bole bısı gelmedı zatn de hanı dıom gene de sefgılıyle arad mesafe mutlaka olmalı ya o bakımdan...

Son düzenleme: 25 Nisan 2009
  2. 25 Nisan 2009
  3. Mermaid

Mermaid Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba Mavro, kımse yorum yazmamıs ama gercekten bana göre çok önemli bir mevzuya değinmişsin ..Çunku ben de dertlesırım bazen erkek arkadasımla...ama bır keresınde dertlestıgım konuyla ucu baglanan bı mevzuda tartısma cıkınca aramzda hemen sen aılende bole gordugun ıcın bole oluo demıstı...ve o an acaba aılemle ılgılı seyı paylaşmamalımıydım dıe dusunmustum..Ve hatta gecenlerde aılemde bı sıkıntı yasayınca paylaşmak ıstedım sonra zor tuttum kendımı,aılelerımızn ıcıne gıremedn onalrı tanımadan aılelerımz hakkında belkıde ön yargı olusturmalarına bızler neden oluyoruz

4. 25 Nisan 2009
  5. sukutuhayalben

sukutuhayalben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ya kesinlikle doğru...Hiç birşekilde
    ailenle ilgili özel durumları eşin olacak kişiye yansıtmamalısın...
    Mesela sen tartışıp sinirlendiğin aile ferdini bir süre sonra affedebiliyosun unutuluyor...Ama sonra eşin bu olayı sana yeri gelince hatırlatıyor...

Onu bunu bilmem...Ailen konusunda eşine ya da sevgiline ya da nişanlına açık vermeyeceksin.Mutlaka karşına geliyor bir şekilde........

6. 25 Nisan 2009
  7. Hic_Kes

Hic_Kes Probisim benim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    büyüklerimiz herzaman öyle tembihlemiştirr..canım,karşındaki dünyalar iyisi de olabilir, ama tedbiri elden bırakmamakta fayda var, dünyanın binbirtürlü hali var, nolur nolmaz, hiçbişey belli olmaz, bu yüzden aranız kötüyken, laflarla, imalarla karsına cıkacak bi durumdan bahsetmek iyi degil ...

8. 25 Nisan 2009
  9. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bende karşılaşmadım canım ama
    doğru birşey bence
    dikkat etmek lazım
    paylaşmamak herşeyi en güzeli

10. 25 Nisan 2009
  11. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    bencede erkek arkadaşın olsun,nişanlın olsun ailenizin sorunları paylaşılmamalı,yerine göre eşinize bile çok şey anlatılmamalıdır.zaman gelip karşınıza çıkabilir

12. 25 Nisan 2009
  13. Mermaid

Mermaid Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bir keresınde erk arkımın canı sıkkındı aılesyle tartısmış ne oldu cnm anlat bana dedim(meraklıyım ya:p )Boşver cnm ,anlatıpda, ailemı yanlıs tanımanı istemiyorum dedi..şok oldum içimmden'aşkım sen ne kdr zekisin ,benm aklım bunu nıye daha onceden kesmedide anlatıodum sana herseyı 'dedim kaydirigubbakcemile3

14. 25 Nisan 2009
  15. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım 4 yıllık evliyim 6 yıllık beraberliğim var eşimden öyle birşey görmedim ama etrafımda çok duydum bu tür şeyler bence herşeyi anlatmamak gerekiyo en yakın arkadasımın eşi kendine inanılmaz şeyler söylemiş mesela yani ailesiyle ilgili bir sürü şeyi başına kakmış arada bazı şeylerin gizli kalması iyi olur diye düşünüyorum

16. 26 Nisan 2009
  17. birsam

birsam Guest

kesinlikle doğru.ailenle ilgili her şeyi ne eşle ne nişanlıyla hele hele erk ark la asla paylaşmamalı.

18. 26 Nisan 2009
  19. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    bende katiliyorum cogu arkadasima kessinlikle en azindan herseyini olup biteni paylasmamalisin bence gün gelir bi anlik öfkeyle istek disi bile olsa o an yüzüne vurabilir
    allaha bin sükür benim basima gelmedi yasamadim ama duyuo ve görüyorum malesef ki