Ailelerin yaninda esinize nasil hitap edersiniz?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Kelebek_00 tarafından 11 Ocak 2009 başlatılmıştır.

11 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Kelebek_00
  1. Kelebek_00

Kelebek_00 seviyorum nan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Onun ailesi olabilir, sizin aileniz olabilir, nasil hitap ediyorsunuz esine ailelerin yaninda?

Biz bas basa iken genelde askim diye hitap ederim, fakat ailemin yaninda agzimdan cikmiyor bu soz kolaylikla benneyaptımki cok zorlaniyorum nedense fisfisfis
    Yani 4 yil nisanli kaldik 2 yil da evli simdiye asmaliydim bunu ama olmadi bi turlu..
    bizbize iken Askim oluyor ailelerin yaninda isimle hitap ediyorum..esimde neden ailelerin yaninda demiyorsun diye sorar bazen.. esimde tam tersi her kim yanimizda olursa olsun ayni sekilde hitap eder bebegim askim askos vs.

Benim zorlandigim gibi baskalari zorlaniyormu aciba? yoksa bende mi anormallik var delikafadulden

2. 11 Ocak 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    eşimin ailesi ve kendi ailemin yanında aşkım bitanem ismiyle de hitap ederim.genelde aşkım derim ama.o da bana aşkım der veya ismimle hitap eder :)

4. 11 Ocak 2009
  5. EU2

EU2 Guest

bende askım bıtanem derım aılelerımızın yanında o da hıc cekınmez herkesın yanın da der bana askım dıye ben sadece babamdan bıraz cekınıyorum ama yınede aağzım alıstıgı ıcın askım derım hep:)

6. 11 Ocak 2009
  7. esteda

esteda Batuhan & Bertuğ canlarım Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ikimizde isimlerimizle hitap ediyoruz ailelerin yanında

8. 11 Ocak 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yooo bence sende bir annormalik yok, ben zorlanmayi birak esime ailemin yaninda olsun onun ailesinin yaninda olsun askim cicim diye hitap etmem, bana ters birsey bu...:nazar:

Oda öyledir sükür cünkü ben istemezdim sahsen ailemin yaninda bana askim bebegim diye hitap etsin, babamin yaninda mesela cok utanirim...benneyaptımki

Geri kafalimiyim ne??:uhm:

10. 11 Ocak 2009
  11. ayceren

ayceren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşime genelde canım derim oda bana gülüş diye hitap eder benim ailemin ve kendi ailesinin yanındada aynıdır

12. 11 Ocak 2009
  13. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    herkesin yanında hatta dışarda seslenirken bile :))) aşkım derim ama sadece kayınpederimin yanında biraz cekinirim sesiszce aşkım derim:)))))))

14. 11 Ocak 2009
  15. BTRKLC

BTRKLC μηδέν άγα& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben isminin sonuna cim koyarak konuşurum:

16. 11 Ocak 2009
  17. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben ismiyle hitap ederim ama benim eşim normaldede kibar sevgidolu birisidirde ailesin yanında zirveye çıkıyor.Sürekli iltifat eder,aşkım canım, cicim evlenelide 7 yıl oldu.

18. 11 Ocak 2009
  19. BEBS

BEBS Guest

başbaşaykende ailelerimizin yanındada ismiyle hitap ederim.aaayyyyy ne kadar resmi.bana göre değil diğer hitap şekilleri beceremiyorum.yada böyle gerekiyorgamyoncuiremsu