Ailem ve sevgilim... Ne yapacağım ben?:(((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve deryacik55 tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : deryacik55
  1. deryacik55

deryacik55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlarr nerden başlasam bilemiorum ama çok bunaldım 2,5 aylık bir birlikteliğim var erkek arkadasımla nette tanıstım ilk görüşmemizde ondan cok hoslandım ama bitürlü bana sevgili gibi davranmıordu. ben nedenini sormaya basladım benmle sevgili olamayacagını bunun için önemli nedenlerinin oldugunu söylüordu. bende eger evli deilsen hersey aşılır diodum. sonunda bitmek üzere olan bir evliliği ve 2 cocugu oldugunu söyledi. yıkıldım. ayrılmak istedim. sonra bi şekilde devam ettik. buarada bosanması için 5 ayı var cünkü eşine ev aldı ve borcları bitirip bosanma kararı almışlar.

buarada o 31 yasında ve lise mezunu eczane kalfası bende mühendisim kamuda calısıorum. bosandıktan 1 yıl sonra ailemle tanısıp evlenmek istior benmle ama ben aileme 2 cocugunun oldugunu bosandıgını ve lise mezunu kalfa oldugunu söledigimde cok sorunlar cıkacak biliorum. aynı memleketteniz ve dogum günlerimiz bile aynı birbirimizi cok sevioruz ben mantıklı bakabiliorum ama o daha baglı bana ne yapsam bilmiorum lütfen akıl verin bana :KK43:(((

2. 14 Ağustos 2009
  3. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    madem olaya mantıklı bakabiliyorum diyorsun o zaman hala resmiyette dahi olsa (?) evli olan bu adamı bırak. kendine senin gibi bekar hiç evlenmemiş herşeyin ilkini birlikte yaşayabileceğin birisiyle evlen derim ben. hem ayrıca tut ki boşandı peki çocuklar kimde kalacak?

4. 14 Ağustos 2009
  5. deryacik55

deryacik55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet haklısın ayrılmayı cok denedim çünkü kendimi bile bile sorunların içine attıgımın farkındayım bunu onunlada acık acık konustum ama ayrılamadım cünkü o sevgisinden cok eminim. bosandıgında cocuklar annede kalacak buna zaten onlar benden cok önce karar vermişler

6. 14 Ağustos 2009
  7. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede canım bekar birini bul kendine..
    Çocuklarıda varmış zaten hemde daha boşanmadan ne işi varmış internetlerde konuşmalda falan sonuçta boşanmamış eşine bunu yapan sana neden yapmasın iyi düşün canım!!

8. 14 Ağustos 2009
  9. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım şöyle bir laf vardır, evli adama gönül verme eve gider unutur...

arada sevgi bile olmasa 2 çocuğu var. eşine dönmesi ihtimali fazla, bu ev aldım boşanmaya 5 ay var bir oyalamaca olmasın sakın?? hatta belki eşi zavallı herşey yolunda gidiyor sanıyor, boşanma falan bile yok ortada. nasıl bu kadar emin olabiliyorsun. ayrıca evliyken başkasına gönül veren adam, seninle evlense aynısını yapmayacağı ne malum. gencecik kızmışsın be canım, neden kendine uygun (hem eğitim, hem maneviyat hem de medeni durum olarak!!!) birini tercih etmiyorsun ki... tabiki gönül bu ama, sevgi de herşeye yetmiyor, sonrasında önceki evliliği aranızda sorun yaratabilir. çok çok iyi düşün...

10. 14 Ağustos 2009
  11. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Birlikteliğiniz 2.5 aylıksa bence yol yakınken dön derim,ileride canın daha çok yanabilir..

12. 14 Ağustos 2009
  13. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    memlekette erkek kıtlığımı var? boşansaydı şimdiye kadar boşanırdı akıl edemiyomusun?
    bu adam evliyken nette kızlarla konuşan bi adam!
    sana da aynısını yapabilir! nasıl kabul edebiliyosun?

14. 14 Ağustos 2009
  15. Biricik

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    çok haklısın cnmalkisalkisalkis. sonuna kadar katılıyorum.

16. 14 Ağustos 2009
  17. Biricik

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hem madem boşanacaklar neden ev almışlar ki? evlilikleri düzgün gitmiyor madem ne gerek duymuşlar? bana kandırılıyorsun gibi geldi..çok iyi düşün....

18. 14 Ağustos 2009
  19. deryacik55

deryacik55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yorumlarınız için tesekkür ederim arkadaslar.ev almasının nedeni cocuklarının acıkta kalmasını istemiyor, zaten evliliğin devam etme nedenide cocukların psikolojisini düşünmeleriydi, bosanacaklarından emin olmamın nedeni ise hem eşiyle olan bir ses kaydını dinledim bosanma üzerine digeride ilk baslarda arkadas olarak konusrken bundan bana bahsediordu. kızlarla konusmasının nedenide eşinin baskılarından ve yaptıgı cahilce hareketlerden bunalmıs olması yani bi şekilde rahatlama istegi.. buarada eşini zaten 2 yıldır sürekli aldatıor.. yani evlilik zaten bitmiş kızlar