aileme rezil oldum bunu onlara nasıl anlatıcam??yorumlarınıza ihtiyacım var

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

9 Eylül 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb kızlar konuyu okuyan arkadaşlar bilirler,hayatımdaki insanın bayramda beni istemeye geliceklerini ama gelmemelerinden,aileme mahçup olmaktan,bana karşı ilgisiz davrandığından bahsetmiştim.. yine gelicekleri yönde planlar yaparken,3 gün önce kaza geçirdi ve kendisine sağlığına bişey olmadı..ancak araba hasar gördü tabii kendisininde psikoljisi daha çok çöktü kazadan sonra..dün bana isteme olayını 1 ay kadar ertelemeyi teklif etti..mazeret olarak ise kazayı bahane etti..arabasızda gelebilirsiniz,ayrıca psikoljinin bununla alakası yok,ben aileme böyle birşeyi mazaret gösteremem diye tepki gösterdim..çünkü sonuçta bizi bizim hayatımızdaki planları bu sebeplerin etkilemeine izin vermemelii bana göre..ben tepki gösterdiğimde,sen beni yalnış anladın tmm bayramda gelicez dedi..ancak tabii benim içime sinmedi sanki zorlamış gibi oldum diye...neyse beni ikna etmeyi başardı..bugün tüm gün konuşmalarımız gelicekleri yönünde idi..en son akşam üzerine doğru konuştuk,ben akşam babamlarla gelmenin planlarını yapıcam dedi ve son konuşmamızdan belli ne tlfnuma bakıyr nede kendisi arıyor..arkadaşlar ailem nlar gelicek diye hazırlık yaptı,bekliyorlar ve son anda tlflarıma bakmıyor da aramıyorda..ben aileme ne diyeceğim şimdi söylermisiniz??şu an o kadar çıkmazdayımkii ne yapıcağımı bilemiyorum kimseye bişey diyemiyorum..çareyi sizlere yazmakta buldum..çıldırıcam yardım edin bana lütfen

2. 9 Eylül 2010
  3. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Korktuğun başına geldi yani.Kötü olmuş evet ailene karşı zor durumda kalacaksın ama daha ilk günden böyle yapan insanla yola çıkmakta ne kadar sağlıklı sence?Biraz hoş olmayacak ailende tepki gösterecektir ama seni nasılsa anlayacaklardır.Bayramın güzel geçer inş gelen gidenden pekte sorun olmaz umarım

4. 9 Eylül 2010
  5. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evt haklısın ama daha bugün iftardan önce konuştuk..planlar yaptık..yaa şu an ise tlflarıma bakmıyr..çıldırmak üzereyim..bu çocuk oyuncağı değilki...böyle bir yalnış yapılırmı yaa bu kadarıda olurmu artık

6. 9 Eylül 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    Sanırım erkek arkadasın suanda hazır deil böyle birşey için belki işi vardır bakmıyordur dicem ama şuanda seninle konusması o tlf bakması lazım eğer gercekten istemiyorsa plan yapmıstır kafasında tlfna ondan bakmıodur bikaç gun sonrada sana su oldu bu oldu dicektir

8. 9 Eylül 2010
  9. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben defalarca sordum 2 gündür hazır değilsen erteleyelim dedim ama o beni ikna etti...iftardan önce herşeyi konuştuk tüm detayı ile...ama o saatten belli aramıyrda bakmıyordaa..ailemede henüz bişey demedim..çıldırmak üzereyim

10. 9 Eylül 2010
  11. tugcekayaaa

tugcekayaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bencede normal bir durum değil.sağlığına birşey olmamış.o yüzden sizi ihmal etmemeli hemde böyle önemli bir zamanda.bilemeyiz belki cidden önemli birşey olmuştur arayamıyordur sizi.bekleyip göreceğiz.

başka gelişme oldumu açtımı telefonunu?

12. 9 Eylül 2010
  13. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    panik olma ailede şuan bişi söyleme
    yarın olsun anlarsın neler oluyo

14. 9 Eylül 2010
  15. ven_har

ven_har Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    planlarınız ne yöndeydi yani bayramın ilk günümü geleceklerdi.saat kaç ta geleceklerdi.bunları konutunuz mu ve bunları konuştuğunuz da saat kaçtı ve saat kaçtan beri tel.i açmıyor

16. 9 Eylül 2010
  17. siim

siim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Sen şuan ne yapacağını düşün onun neden aramadığını değil.Aile güzel bir şekilde anlat hatta ilk annene anlat olayları güzel bir şekilde.Umarım herşey yoluna girer.Üzme tatlı canını hiç bir şey senden önemli değil...

18. 9 Eylül 2010
  19. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saat 10 gibi aradım akşam bakmadı..yine aradım yine bakmadı..aramadıda