ailemle gecinemıyorum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mystery15 tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : mystery15
  1. mystery15

mystery15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba öyle doluyumki başlığı görünce mutlu oldum içimi dökeyim dedim..şuan 21 yasndaym. Annemle babam ben liseye gectiğim yaz boşandılar.. küçük olmama ramen gayet mantıklı karşıladm..sonra zaten fen lisesini kazandm yatılı gittim, haftasonları geldiğimde annem babam ben kalıyorduk yine yanı cok etkılenmedim zaten.hatta onlarda (kızmama ramen aslında) flort ediyo gbydiler ben yokken bile bluşup yemeğe falan gidiyolardı sinemaya gidiyolardı.. neyse sonra işler değişti tamamen ayrıldılar. lise3te ben şehrime gerı döndm bi annemle bi babamla kalmaya basladım. biraz etkıledi tabi bu durum beni. yanı onların ayrı olmasından çokböyle bellı bir evim, odam falan yoktu o kötüydü. sonra üniversteye geldm ankaraya yine uzaklaştm yani cok mutluydm..

ama işler değişti sonra annem gecen sene birisile evlendi. (iyi adam faln lafm yok) ilk bastan tbi tepkı gösterdm ama sora kabl ettm. ama benı rahatsz eden ve suan annemle aramzn kötü olmasına sebep olan durum benm anne tarafım baskalarına karşı cok kibar olmaya çalışr böle o yüzden bana da baskı yapıolar iyi davran iyi davran dıyolar. zaten normal davranıyorum yani. ama onlar böyle dedikçe de iyi davranasım gelmıyo. yanı annemin yanına gidicektm 3 günlüğüne tatile eşinin kızının nişanı varmış benm ankaraya dönceğm gece benı kim brakçakmş.. "diğer kız ankaraya gidicek ben mi brakıp geleym" mi dicekmş annem... annem dedi bunuda .. "diğer kız" ne dmk yani o benm annemn kzı değil snçta.. küstm bnde suan knşmuyorum kaç gndr ama küsmeyi de sevmıyrum sevgi ekskliği oluo içimde.. pskolojm bozuluo erkek arkadasmla ilşkime yansıo kötü davranıyorum ağlıyorum durdk yerde falan..

napcıam bilmıyormmm psko0terapi falanmı alsam dıorm:S

2. 1 Eylül 2010
  3. PammukSeker

PammukSeker Bütün dünyayı gezelim elele<3 Üye

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    Yazı şeklinden dolayı bazı yerleri anlamakta zorluk çektim ama...
    Bulunduğunuz durum hem annen hem de senin açından çok zor olsa gerek,
    Annen de haklı bir yandan yeni bir hayata alışmaya çalışıyor, keza sen de öyle, yeni bir babaya...
    Bence anlamaya çalış anneni, sen anlayışlı olunca onun da tavırları aynı ölçüde olacaktır eminim.

4. 1 Eylül 2010
  5. mystery15

mystery15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet hızlı hızlı yazdım haklısınız. O yüzden biryeri düzelteyim yeni bir babaya alışma durumum yok babam var zaten hatta annemle anlaştığımdan daha iyi anlaşıyorum babamla.

6. 1 Eylül 2010
  7. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bence yardım al canım. yardım almak için ille piskolojinin çok bozuk olmasına gerek yok. bazen içimizi dökmek ve uzman biri tarafından yönlendrilmek gerekebilir. içinde bulunduğun duruma ayak uydurmanı sağlayacak şekilde sana destek verebilir.
    biz şimdi burdan ne desek boş. üzülme desek boşver desek senin içindeki üzüntü geçmeyecek.
    allah yardımcın olsun. sıkıntıların bir an önce geçsin inşallah.

8. 2 Eylül 2010
  9. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.593
    Ödül Puanları:
    238
    Yat kalkta haline şükret.
    Ben yaşadıklarımı burda anlatsam KK sallanır.
    Benimde annem evlendi.
    Neler yasadım allah bilir.

10. 2 Eylül 2010
  11. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    su diger kiz yerini tam 3kere okudum anlamadim

zor iste hayat basliyor senin icin
    bazen sinir ediyor elin adamina iyi davranmak zorunda kaliyosun halbuki sen normal davraniyosun
    anlayabiliyorum bunu ama bir süre sonra sende onlarda alisicaksiniz bu duruma
    sen okulunu bitirmissin is bulup calissan ayri eve cikma imkanin yokmu

12. 2 Eylül 2010
  13. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163

orasi öyle valla
    hemen herkez yardim al diyor
    ben nasil bu yasima gelmisim yardimsiz
    nasil basarmisim
    simdi en ufacik seyden piskolojim bozuldu diyorlar

14. 2 Eylül 2010
  15. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.593
    Ödül Puanları:
    238
    Hayatta hiç kimse her zaman mutlu olamaz.
    Her mutsuzlugun da bir sonu vardır her mutluluğun da..
    Yeter ki önemli olan yaşadıgın durumda mutlu olabilmeyi bilmek.

16. 3 Eylül 2010
  17. mystery15

mystery15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten aslında ben ankarada okuyorum onlar izmirde... o yüzden şehrime gitmıyorum nerdeyse çok az gidiyorum.. çok şükür okul bitincede burda kendı evinmi tutucam inşallah..
    haklısınız aslında neler var tabi ama ne bileyim bazen çok bunalıyorum paylaşmak istedim..

18. 3 Eylül 2010
  19. mystery15

mystery15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canm d,iğer kız olayı su: işte kızın nişanının olcağı gece ben ankaraya dönecektim annem kim bırakçak senı dedi.. işte "ben kalkıp da 'bizim diğer kız ankaraya gidicek ben bi onu varana bırakayım' mı dicem" dedi. Hani belkiçok takıyorum ama biz sankı o kızla kardesi de benm annem onun da annesi gibi yanı sinir oluyorum cok.. Onunda annesi de var babasıda, benmde..