Aileniz karşı çıkarsa?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Luna23 tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Luna23
  1. Luna23

Luna23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar sevgilinizin sizi istemeye geliceni söylediginizde kimin ailesi karsi cikti ve sebebi neydi?

sonradan ailenizi nasi ikna ettiniz veya ne gibi zorluklar cikti?

yada en kötü ihtmal kim ayrilmak zorunda kaldi?

böyle bi durumda nasi bi tavir almak gerekiyo ve nasi cözümlenebilir merak ediyorum

2. 24 Aralık 2008
  3. EU2

EU2 Guest

ALLAH korusun :1no2:
    Bende cok korkmusutm bundan hep ama iş o ana gelınce hıc bısey olmadım korktugum gıbı
    Umarım ayrılmak zorunda kalanlar yoktur ama benım aıle karsı cıksaydı aılemı ezıp gecemezdm ama sevdıgımden de vazgecemezdımcok zor bidurum

4. 24 Aralık 2008
  5. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Elinden geleni yap aileni ikna etmek için , :teselli:
    bende aynı durumda kaldım senelerce ama benim hayatıma başka nedenler girdigi için ben vazgeçmek zorunda kaldım :nazar:

6. 24 Aralık 2008
  7. Luna23

Luna23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok kizlar bende suan öyle bi durum yok cünkü ailem bilmiyo ama söyledigimde karsi cikcaklarina eminim

o yüzden simdiden kendimi hazirlamaya calisiyorum sizede sormak istedim ayni durumda olanlar var mi diye

ben en son babama sölemeyi düsünüyorum yani baba beni istemeye gelcekler diye söyliyebilirim anca sevgilim var diyemem

ama söylince hayir olmaz gelmesinler derse nasi ikna edicem bilmiyorum :1no2:

8. 24 Aralık 2008
  9. aybuer

aybuer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben yasamadım böyle bir sorun bütün ailem biliyordu zaten ama çok yakın bir arkadasım yaşadı.düğüne kadar herkes çok kötü zamanlar yasadı gerginlikler yasandı ama arkadasım hiç vazgeçmedi sorun ise damadın işi yüzünden annesi istememişti.ama düğünden sonra bütün buzlar eridi şu an arkadasımın ailesiyle hem eşinin hem arkadaşımın ailesi çok iyi.

10. 24 Aralık 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    benim kardeşim ısrarla istedi.ısrarla nişanlandı..
    biz istemedik,istemiyoruz..
    bu durumda aşılabilecek yada çözümlenebilecek bir şey yok..ayrılsın diye bekliyorz vallahi..
    hatta evlensin boşansın geri gelsin kabulümüz bile diyoruz..
    :nazar:

12. 24 Aralık 2008
  13. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benimde ilk başta çok tepki duyulmuştu abim ve babam tarafından bahaneleri ise yaşın küçük(22ye giricem)sen sorumluluk alamazsın alma işte gençligini yaşa falan filan(sanki gençligimi yaşamama izin verdilerde:KK43:..) ama sonunda kabul ettiler şuan nişanlıyız dügünümüze çok az kaldı hala sorunlarımız aşılmamış durumda hala onlara göre bu iş olmamalı ama olacak olmalı ve çook az kaldı.. biz sabrettik ve kazanacagız inşallah...:)

14. 24 Aralık 2008
  15. kardelen18

kardelen18 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    153
    inşallah herşey yolunda gider canım...ALLAH mutluluğunuzu bozmasın :asigim:

16. 24 Aralık 2008
  17. Frigo

Frigo 我爱你的丈夫 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Böyle durumda ne sevdiğimden ne ailemden vazgeçerim.Benim abim böyle konularda felakettir ama ben karşısına çıkıp seviyorum dedim ve şuan sadece saygı gösteriyor.

18. 24 Aralık 2008
  19. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bizim o noktaya gelmemize daha coook var ama ailem hatta konu komsu bile istemiycek. Annem bilior zaten yeni yeni duzelior aramiz. bana aylarca kan kusturdu kendinden soguttu. simdi iliskimiz duzeldi ama onun da tek sebebi o kisiyle evlenmeyi dusunmuorum diye diye biraz korkularini hafifletmis olmamsenağlama. artik kavgadan gurultuden cok yoruldugum icin yaptim oyle:çok üzgünüm:. yoksa deli gibi istioruz ikimiz de evlenmeyi. merak edenlere: sevgilim yabanci, gayri muslim ve bu yuzden annem karsi cikior.:a015::a015::a015:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.