Ailenizi einizden saknr msnz?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve eflatunbebek tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : eflatunbebek
  1. eflatunbebek

eflatunbebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    savgili arkadaşlar benim aile yaşantılarında ve evlilikte merak ettiğim bir konu daha var birlikte tartışıp nedenlerini bulmakta bana yardımcı olursanız sevinirim bu arada yeni evleni
    cek arkadaşlarımızada katkımız olur..

evliliğe adım atacağım dönemde bütün yakınlarım bana bak kızım eşin ve ailen arasındaki ince çizgiyi korumalısın öyle kendi ailende her olur olmazı eşine anlatma daha sonra sana karşı kullanır sen ailenle aranda geçeni unutur affedersin ama o unutmaz yüzüne vurur derdi nitekim evlendim evliliğimin 2 yılı çok şükür iyi bir evliliğim var ama denilenin ince noktalarda doğruluğunu görüyorum çevremde arkadaşlarımdan bu konuda çok sıkıntı yaşayanlar var.sizlerde yaşadıklarınızı ve fikrinizi paylaşırmısınız teşekkür ederim..

2. 19 Ağustos 2009
  3. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Eşinle aranda olan herseyı kendı aılenede anlatmaycaksın ve kendı aılende olan herseyıde eşine anlatmayacaksın...

4. 19 Ağustos 2009
  5. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kesınlıkle cok dogru.. :nazar: bana da cok soylerdı aılem.. opuyorumnanaktan ama bu sadece bızler ıcın gecerlı degıl kı aynı seyı eslerınde yapması gerek kı benım esımden yana cok muzdarıp oldugum bır konudur sahsen.. :1closedeyes: esım sag olsun aılesı ve esı arasındakı ınce cızgıyı koruyamadı malesef.. :sinifsinif: tabııkı eslerın arasında gızlı saklı olmaz ama anlatılacak sey vardır anlatılmayacak sey vardır.. :eek:lmaz: benımle ılgılı olan herseyı bılır zaten ama aılemle ılgılı bı cok seyı bılmesıne de gerek yok.. :kahve: tabııkı aynı sey aılem ıcınde gecerlı esımle yasadıgımız bı cok olumsuz tatsız seylerden haberlerı yoktur mesela.. :gitme: yanı aılelerın ve eslerın selametı huzuru ıcın bence bu sart.. a.s

6. 19 Ağustos 2009
  7. Elis

Elis Guest

kesinlikle dogru,,herseyi icinde sakliycaksin,,,,,,,,,

8. 19 Ağustos 2009
  9. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    haftasonu babannemle bu konuyu konuştuk
    bana nasihat verirken şu cümleyi kullandı;

" herkesle herşeyi paylaşma, kocana bile noktanoktanın (-tatlicadiarzu-) bi dudağını gösteriyorsan ötekini saklayacaksın"

nikaa terbiyesiz kadın su babannem benneyaptımkikaydirigubbakcemile2

10. 19 Ağustos 2009
  11. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    bende katılıyorum,ailemde olan herşeyi eşimin bilmesine gerek yok.bazı olumsuzlukları bizler unutabiliriz ,affedebiliriz ama eşlerimiz unutmaz.ayrıca eşimle aramdakileri de ailemin bilmesini istemem

12. 19 Ağustos 2009
  13. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    hahaha aynı benim babannem ya ellerinden öperim sırnaşık şey

14. 19 Ağustos 2009
  15. sevvalcik

sevvalcik minnakk davşanımmmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    eşime yaklaşık 1 yıl boyunca ailemle ilgili hiç bir sırrımı vermedim eloğluna güven yoktur derdi babannem
    sen güvenir anlatırsın o sonra senin yüzüne vurur derdii bende söz dinledim
    ailemede eşimle ilgili hiç bir şey anlatmadım ben unuturum ama anam babam unutmaz içine dert olur dedimmmm

16. 19 Ağustos 2009
  17. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Eşimden saklayacağım,ailemle ilgili abes bir durum yok.:umursamaz:
    Olsaydı da ne eşim benim ailevi konularıma karışırdı,ne de ben onun ailevi konularına müdahele eder,yorum yapardım.opuyorumnanaktan

18. 19 Ağustos 2009
  19. EU1

EU1 Guest

aynen öyle canım.benim ailemde çok sorunlar vardır.bana hep yansıtırlar ama eşimin duymaması için elimden geleni yaparım kendimde söylemem.allah korusun aileme bişey derse geberitrdim onu.