Ailesi istemeyince beni tanımadı!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gxuxlixsxxsx tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gxuxlixsxxsx
  1. gxuxlixsxxsx

gxuxlixsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    88
    benim 3yıllık bi ilişkim vardı.herşey güzel gidiyordu ya da bana göre öyleydi ama hiç öyle değiilmiş

erkek arkadaşımı Öncelikle benim annem ıstemedi 1yıl boyunca Çabaladım annem kabul ettı.tam sözlenmeye karar verdık.Şahsiyet aılesıne söyledı.aılesı beni istemedı.benım tipimi boyumu beğenmemişler.ayrıca hemşirelik Öğrencisiyim hemşirelık mesleği kötiymüş.hemşıieler ıyı olmazmış ayrıca annesinin aklında bi kaç kız varmış oğluna yakıştırdığı vs vs....kendısıne bu durumda napıcaz dıye sorduğumda ben aıleme karşı gelemem ama senı sevıyorum senden kopamam dedı.bekleyelim dedı bekledık...

1hafta sonra buluşalım dedım kendisi bana ne dedı "buluşamayız annem dediki:eğer o kızla buluşur görüşürsen hakkımı helal etmem" demiş...bende bitirdim daha doğrusu bıtırmek zorunda bıraktılar...ayrıca 3 yıllık ilişki mesajla bitti aramadı bile.bi ümit beni aramasını ayrılmayalım demesini bekledim ama boş hayaller kurmuşum.
    şimdi sürekli annem ben sana demedim mi diyor.komşular arkadaşlarım akrabalarım benim sözlenceğimden haberdardılar.onlarada bu olayı söyleyemiyorum yalanlar söylüyorum başka bişey yüzünden ayrılmışız gibi.
    bu olay geçeli 2ay oldu atlattım diyorum aklıma geldikçe ağlıyorum.canım çok acıyo.BEĞENıLMEMEK çok ağır bi duyguymuş.ve 3yıl boyu görüştüğün insan senin için kılını kıpırdatmıyor.

Ama kımseye hakkımı helal etmıyorum.yaşadığımı bı ben bilirim...

2. 28 Şubat 2010
  3. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    hemşireliğin neyi kötü ya,bence bir kadına en çok yakışan mesleklerden biri ayrıca hastanelerde birkaç kez kaldığım için çok imrenmiştim,tipine boyuna gelince annesi kimi düşünmüş acaba oğluna adriana lima çağla şikel falan mı??

bir derdim var'daki eşle ilgili sorunların %90'ı hep bu kaynana olaylarından kaynaklanıyor,sen dua ette kadın yüzünü belli etti,ya yüzüne gülüp evlendikten sonra sana hayatı dar etseydi ne olacaktı,ki kocan sana sahip çıkmazdı arkanda olmazdı bu davranışlarıyla belli etmiş zaten.

ayrıca emin ol sen şimdi ağlıyorsun üzülüyorsun ama eski sevgilin senden daha çok çekecek,evlenecek annesiyle eşi arasında kalacak bir türlü karısını sevgilisini beğendiremiycek annesine mutsuz olacak,

burda bir arkadaş yazmıştı,oda kaynanası olcak kadın yüzünden ilişkisini bitirmiş,şimdiki kocasıyla evlenmiş çok mutlu ve eski sevgilisi 2 kez evlenip boşanmış,sebep tabi ki annesi...:nazar:

ağlayıp üzülmen normal o kadar emek var ama karşına adam gibi biri çıkacak,aşkını sahiplenmeyi bilecek,annesi sana kızı gözüyle bakacak seni sevecek,ve sende ''iyiki evlenmemişim onunla'' diyeceksin,sadece sabır...

ve sanırım hala aramasını istiyorsun,sakın ha bundan sonra geri adım atma o dönsede sen dönme

4. 28 Şubat 2010
  5. ya ne üzülüyosun canım sen! demekki sevgisi yalanmış ailesi bi garipmiş ayrıca. unut gitsin ya ne ezik bir adammış o öyle peehhmirmirmirmir

6. 28 Şubat 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    acaba seni begenmeyen o kadının tipi nasıldı bosver be canım ne gusel meslegin varmıs hemsirelik kadın baskasını istiyormusdurda bahanesi seni begenmiyor olmakdı allah onlara oyle bir gelin verirki ozaman gorurler erkek arkadasındada is yokmus zaten seni simdi ailesi icin bırakan adam evlenincede annesi birsey dese ona gore hareket ederdi demekki

8. 28 Şubat 2010
  9. gxuxlixsxxsx

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    88
    asla ve asla dönmem nefret ediyorum ondan.hattımıda değiştirdim.ayrıca kendimide değiştiriyorum.bu kadar kararlı olmama rağmen bazen gözyaşlarıma hakim olamıyorum.ben bunu haketmedim ya

10. 28 Şubat 2010
  11. esmer gxuxzeli

esmer gxuxzeli Bismillahirrahmanirrahim" Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ay kadının başına taş yasınsempatiksalakcinni
    bu nasıl annee meslek beğenmiyor bu devirden kızmı var hanım efendii
    yazık demeki sevdiğin adam adam değilmiş üzülme annesin nin kuzusuu muş sevdiğin:eek:lmaz:
    yerimseniben benim kızım da hemşire elini öpen alsınnyerimseniben

12. 28 Şubat 2010
  13. gxuxlixsxxsx

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    88
    sağolun kızlar...zaten tek tesellim de bu şekilde kendini belli etmesi.

14. 28 Şubat 2010
  15. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Hatun ne meslek beğeniyor ne de tip..
    oğluda sessiz kalıyor bunlara..
    Denilecek tek şey var..Verilmiş Sadakan varmış ta ayrılmışsın..
    Çevre biliyormuş sözleneceğinizi..anlaşamadık ayrıldık dersin..
    Tek tek izahat mi vereceksin millete?..

16. 28 Şubat 2010
  17. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Gercek su ki seni hak etmemis o cocuk ve sanslisin ki o zihniyetten bir aileye gelin gitmedin
    valla burnundan gelirdi.. maziyi gomebilirmisin? Bilmiyorum ama en azindan tecrube edinmeye bak cunku onunde uzunn senelerin var. Hemsireler kotudur diyenler belki bir gun bir hemsire eline duserler o zaman bu laflarini unutmazlar

18. 28 Şubat 2010
  19. zlato

zlato Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ise senin adına sevindim...allah seni çok sevmiş erkek arkadaşının nasıl kişilksiz nasıl karaktersiz biri olduğunu çok fazla geç olmadan görebilmişin...

hiç üzülme...belirli bir yaşa gelmiş bir erkek hala annesinin dediğini yapıyorsa vah vah vah derim...

iyi olmuş o aileye girmeden kurtulmuşsun onlardan...

aslında o kadın sana iyi lik yapmış -olaya burdan bak bence...

artı hemşirelik hiç küçümsenecek bir meslek değil o kadar yıl okuyorsunuz sonra nöber tutarak gece gündüz demeden çalışıyorsunuz...valla elinde çok geçerli olan ve seni asla aç açık bırakmayan bir mesleğin var - kendinle gurur duy sadece:)