ailesi yanındayken beni hiç aramıyor, ben aradığımdada meşgule alıyor.

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve shygirl tarafından 31 Ekim 2010 başlatılmıştır.

31 Ekim 2010
    Konu Sahibi : shygirl
  1. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    SEVGİLİ ARKADAŞLAR
    yıllardır sevgilimle aynı sorunu yaşıyorum ailemde seninle ilişkim olduğunu bilmeyen kimse yok diyor ama daha bugüne kadar 1 kez bile bırakın ailesinin yanında benimle konuşmayı onlar evdeyken bile beni aramadı.Üstelik çok çekiniyo ben aradığım zaman bile hemen telefonu meşgule atıyor bu kadarı da anormal değil mi sanki kız gibi BIKTIM VALLA:KK47:

2. 31 Ekim 2010
  3. Lady_cici

Lady_cici Karmakarışık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    var canim böyle durumlar bu konuda yalniz degilsin :KK34:
    bi arkada$iminda sevgilisi böyle davrani$larda bulunuyordu , evde cocuk telefonu yaninda ta$imazdi gizli sakli bi kö$ede dururdu , konu$mazdi da , onu bunu birak msnden bile zor konu$urdu gelirler görürler konu$ulanlari diye
    bazilari da vardir ki annesinin babasinin yaninda paldir küldür konu$urlar :44: bence bu da pek ho$ bi durum degil

4. 31 Ekim 2010
  5. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Ne kadar çelişkili bir durum. Ona sordun mu sebebini ?

6. 31 Ekim 2010
  7. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Bence de o durumda pek hoş değil ama arkadşın durumu da tuhaf geldi :26:

8. 31 Ekim 2010
  9. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ailesinin yanında benimle onuşsun demiyorum istememde zaten daha nişanlanmadan anasının babasının yanında konuşsun ama madem biliyorlar diğer odada konuşamaz mı bu utangaçlık mı nedir anlamdım konuştum kendisiyle bizim ailemizde büyükler evdeyken kız arkadaşla konuşulmaz dedi:KK47:

10. 31 Ekim 2010
  11. minikyaramaz

minikyaramaz Okeye 4. bekleniyor... Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    gerçekten bi anormallik söz konusu...

sevgilinin ailesiyle hiç tanışmadın mı?

12. 31 Ekim 2010
  13. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tanışmadım canım ama tanışabilmeyi o kadar isterim ki çünkü sevgilim mi bu durumu abartıyor ailesi mi böyle şeylere gerçekten çok karşı yoksa ailesi ilişkimizi biliyor da beni mi istemiyor öğrenmek isterim .her zaman soruyorum yoksa ailenmi beni istemiyor diye uyduruyorsun sen diyor Ama resmen ödü kopuyor babasının yanında telefon çalar diye anında meşgule atıyor.:KK47:
    Bu konuda gerçekten yardımlarınızı bekkliyorum Çünkü çıkmazdayım ona sorarsam sorun yok ama bence bir sorun var

14. 31 Ekim 2010
  15. minikyaramaz

minikyaramaz Okeye 4. bekleniyor... Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    ilginç...

biz eşimle sevgiliyken ikimizin ailesi de biliyordu.eşim bize,bende eşimin ailesinin yanına sevgililik döneminde çok gidip geldik.öyle konuşma utanması felan da olmazdı.gayet rahattık her ikimizde.

senin ailen biliyor mu ilişkinizi?

seni neden istemesinler tanımadan?

sen onun ödünün koptuğunu onun sana anlattığı kadarıyla biliyorsun.bunun hiç mi erkek arkadaşı yok.açar teli.iyiyim ahmet,mehmet der.yavaşca bulunduğu ortamdan uzaklaşır ve seninle konuşur. ya da titreşime alır telefonunu ona göre konuşma imkanı yaratır.

bence büyük bir sorun var.ailesinin yanında konuşamaması bu devirde....

sakın yanlış anlama anlattıklarına göre acizane yorumum;

ya sevgilin seni oyalıyor,
    ya ailesine senden hiç bahsetmedi,
    ya ailesinin istediği başka biri var,
    ya da biraz daha dar çerçeveden bakan bir aile yapısı var.

ailesiyle tanışmayı ya da senin ailenle tanıştırmayı teklif et.eğer ileriye yönelik bir ilişki içerisindeyseniz....

16. 31 Ekim 2010
  17. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    bütün aile biliyor sevgilisi olduğunu ama yanında konuşamıyor :KK28:
    kimse kusura bakmasın pek inandırıcı bir durum gibi gelmedi bana çekinen insan sevgilisi olduğunu nasıl söylüyor peki :KK37:

18. 31 Ekim 2010
  19. jenesuisquunechanson

jenesuisquunechanson Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    421
    Ödül Puanları:
    188
    İlişkisinin arkasında duramayan bir adam.. açıkçası hiç tekin bir durum değil. Ailesinin bildiği konusunda size yalan attığı zaten ortada.

Ailesiyle tanışmanızı evlilik öncesi bir prosedür gibi gördüğü için gözünde büyütüp sakınıyor olabilir, ilişkisi olduğu öğrenilince üstüne gidilecek, sıkıştırılacak olabileceği için bunu yaşamak istemiyor olabilir, ailesinin onun için düşündüğü başka biri olabilir, veya sizinle yaşadığı ilişkiyi ailesiyle paylaşmaya gerek duymayacak kadar sizi ciddiye almıyor olabilir. Bir yığın olasılık daha sayabilirim, ama sebebi her ne olursa olsun o derece tedirgin olması bence normal ve de hayra alamet değil. Yaşınız kaç onu da bilmiyorum gerçi ama ilişkisinin arkasında duramayan adamdan bir halt olmaz.

Son düzenleme: 31 Ekim 2010