Ailesi yüzünden boşanıyoruz...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve strawberrylips tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : strawberrylips
  1. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    153
    7 yıllık bir beraberlik,4 yıllık bir evliliğn ardından şuan 11 aylık olan ve o sırada çok hasta olduğu için otobüslerde perişan etmeyeyim diye 10 saatlik bir yola çıkmak istemediğim ve sadece bu nedenle kayınvalideme gidemeyeceğimi söylediğim için boşanmak isteyen bir koca..yazık sadece geçen yıllara yazık aslında herşey ilk günden belliydi ama ben o kadar kördüm ve o kadar seviyordumki ailemi hiç dinlemedim,uzun zamandır eşim özelliklede bebeğimiz doğduğundan beri bana olan ilgisini çok yitirmişti hatta sıksık kavga eder olduk,evlendiğimiz günden beride sürekli ailesi ilk planda oldu her zaman hep onların istediklerini yaptı özelliklede annesinin,bütün kavgalarımız onlar yüzünden çıkıyordu ama son zamanlarda bana istediği bişey olmadığında boşanalım kelimesini eder olmuştu,1 ay önce ciddi kavga ettik başta belirttiğim neden dolayısıyla,kaldıki eşim ailesine her zamanki gibi laf anlatamamış beni ailesiyle birbirimize düşürdü kayınvalidemlerle kavga ettim eşim yüzünden ama onlar birkaç gün sonra hiçbişey olmamış gibi yine konuştular olan bana oldu benim suratıma bile bakmayan insanların ayağına eşim beni götürmek istedi bende bi süre daha gitmeyeceğimi söyledim hem onlar gelseydi bana eşimlede aramı bulmak için ben onları kapıdanmı kovacaktım eşime yaptığım bütün iyilikler bütün fedakarlıklar birden unutuldu benimle ayrılmak istediğimi söyledi 4 ağustosta 4.evlilik yıldönümümüzdü ve aramadı o konuşmadan beride bebeğini sormak için bile aramıyor kendi ailesi için bi yuvayı yıktı beni bebeğimle ortada bıraktı içim çok kırık daha ses seda çıkmadı ver avukata dedim ama tık yok ne yapmaya çalışıyor anlamadım çok yakın bi zamanda kendi evimize geçecektik ne güzel hayallerim vardı herşeyi yıktı tüketti içimde kalan ne varsa.. ben onun için ailemi bile karşıma almıştım bu kadarmı önemliydi annesi sürekli bizim yuvamızın üzerinde kara bulut gibi dolaşıp durmuştu oysaki bunu kendiside biliyordu ve ben ondan hiçbi zaman onları silmesini falanda istemedim Allah biliyo ya...sanırım artık birleşmemiz çok zor çünkü o beni çoktan gözden çıkarmış nekadarda yanılmışım hakkında bundan sonra nasıl güvenirim bi başkasına:çok üzgünüm:mafoldumbenszlerle paylaşmak istedim...inanın bu anlattıklarım yaşadıklarımın çok az bi kısmı şuan bebeğim kucağımda anca bu kadar yazabiliyorum

2. 7 Ağustos 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    insanlar maalesef evlendikten sonra , karısı ile anne babası vs arasında iyi bir bağ kuramıyor..2 tarafı idare edemiyor ve böyle sorunlar oluyor..yazık olmuş size

4. 7 Ağustos 2009
  5. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    durumuna gerçeten üzüldüm..ama şu varki kimse kimseyi gözden çıkarmamış..eger bir taraf digerini silmiş olsaydı şuan siz resmi olarak boşanmış olacaktınız..demekki iki taraf için önünde kale gibi duran bir gurur var..gurur çogu evliligin yokolmasına sebebiyet vermektedir.aranızda kırıcı aşagılayıcı veya boşanma seviyesine getirilecek birşey olmamış ikinizinde zamana ihtiyacı var..bence sende biraz yapıcı ol..ve gururunu bir kereligine bırak ve eşine git..

6. 7 Ağustos 2009
  7. sweetler

sweetler sen=ben demek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    7 senelik bi evlilik zorluklarla kurulan bi yuva
    başkaları yüzünden yıkılamaz yılkılmamalı
    bence pes etme o istedi diye boşanma ..tekrar kazanmaya çalış eşini
    bliyorum kolay değil ama sadece sebeb kayınvalide ise onlarında istediği bu ise bence bu kozu kimseye verme yuvanı kurtar eşinle tekrar konuş oğlunun hatırı için !!!!hayallerini erteleme gerçekleştir
    inadına mutlu ol

8. 7 Ağustos 2009
  9. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    allah senin ve bebeğinin yardımcısı olsun. inş. şu mübarek günlerde eşin yaptığı yanlışı farkeder de yuvasını yıkmaz....

10. 7 Ağustos 2009
  11. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Eşine Karşı ne hissetiğini yazmamışsın.
    Seviyor ve düzeleceğine inanıyorsan,Bir müddet ayrı kalın..
    Eger sende onakarşı olan duygularını kaybettiysen bence Ayrıl.
    Zaten Mühendismişsin.Maddi olarak bebeğinede bakabilirsin sanırım.
    Ayrılmadan öncede git kaynananın yanına içindekileri dök.
    Hiçte pişman olma

12. 7 Ağustos 2009
  13. pofidi

pofidi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    galiba eşin evden gitmiş bebeğinle seni yanlız bırakmış
    karısına ve çocuğuna sahip çıkacağı yerde
    hala ana kuzuluğu peşinde
    herseyi bırak insan çocuğunu aramaz mı merak etmez mi

14. 7 Ağustos 2009
  15. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bu erkekler evlendikten sonra ailesiyle eşini idare etmeyi bilemeyip...........
    hemn kolay yolu seçip boşanalım diyorlar galiba ......
    oysa yuva kolay kurulmuyor verilen yıllar emek var ....ve bide masum bir bebek.......
    bence öyle karşılıklı konuşmadan bir karar alamayın ..........
    ne var ne yoksa konuşun.........eşin yanında degil şuanda ..........gelmesini bekle........eşinin ailesiyle konuş.........
    bir öfkeyle yada sinirle ilerde düzelecek bir yuvayıda yıkayın...........
    heleki sebebi çok basit bir durum için.............
    kendinizden evvel o çocugu düşünün..........

karşılıklı eteginizdeki taşları dökün ve karara varın...........

16. 7 Ağustos 2009
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bence bir süre ayrı durun boşanmayı şimdilik düşünmeyin..ortada bi bebek varken..boşanmanız onları sevindirecektir..onca yılın emegi var bir defada bitiremezsiniz..eşini karşına al ve konuş...

18. 7 Ağustos 2009
  19. biricik50

biricik50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bencede arkadaşım bir yuva kolay kurulmuyor
    hele böyle sebeblerden dolayı yıkılmamalı
    sakin olun önce
    üzerine gitmeyin