ailesinden gizlice evlenen var mı?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve cordelia tarafından 22 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : cordelia
  1. cordelia

cordelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :ecrin_bebek:

Son düzenleme: 7 Nisan 2010
  2. 23 Mayıs 2007
  3. EU1

EU1 Guest

bende ailemden gizli evlendim ama evlendikten 1 ay sonra tekrar ailemin yanına döndüm kaçtığıma kimseye söylemedi ailem ve bana düğün yaptı belki hayalimdeki gibi değildi ama yinede o gelinliği giydim ve düğünüm oldu ama yinede birçok şey içimde kaldı seni anlıyorum ama zamanı geri getiremeyiz üzülme artık umarım bizlerin çoçukları olduğunda yaşayamadığımız şeyleri onlarda yaşarız canım

4. 23 Mayıs 2007
  5. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    üzülme
    ben henüz yapmadım ama yapmayı düşünüyorum.bunu bize yaptıranlar utansın!senağlama

6. 23 Mayıs 2007
  7. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende bu durumun içinde çok yaşadım ailem istemiyordu evlenmemi sonunda kabul edildi ama seni anlayabiliyorum canım , önemli olan mutlu olman gerisini boşver

8. 23 Mayıs 2007
  9. cordelia

cordelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim hepinize,iyi dilekleriniz için.evet mutluyum hem de çok..uamrım herkesinde mutluluğu daim olur

10. 23 Mayıs 2007
  11. utopia

utopia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence sakın düşünme sonrası pişmanlık dolu oluyor çünkü ailenin rızası olmadan helallik almadan asla yapmayın böyle şeyler

12. 24 Mayıs 2007
  13. MaYrAsU

MaYrAsU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili cordelia bende gizli bir nikahla evlendim gelinlik giymedim seninkiler gibi bir fotografım bile yok benimde canım yanar gelinleri gördüğümde, mutluysan sorun yok .Ben kaçarak evlendigim uğruna çok fedakarlık ettigim eşimden defalarca kazık yedim ve 9 yıl önce ayrıldım. Beterin beteri var bak umarım mutlusundur ve bu mutluluğun ömür boyu sürer bana o günlerden kar kalan dünyam canım bitanecik oğlumdur bende bununla avunuyorum

14. 24 Mayıs 2007
  15. xsxulem

xsxulem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    evet ben de ailemden gizlice nikahlandım bizim ki delilikti nişanlıydık ailelerimiz razıydı döndüğünde düğünümüz olacaktı eşim askerlikten ilk arada döndüğünde ya nikahlanırız ya askere dönmem dedi. gittik nikahlandık. iyi mi oldu sorarsanız yapmazdım annemde o günden beri bir kırgınlık var eşime karşı hiç içinden atamadı. ben gelinliğimi giydim düğünümü yaptım ama 10. seneye giren evliliğimde bunun izini hep taşıdım bence de evlenecekseniz herşey en baştan düzgün olsun anne babalar her ne kadar evlatları için bazı şeylere göz yumuyorlarsa da bazı kırgınlıkları maalesef içlerinden atamıyorlar.....................

16. 24 Mayıs 2007
  17. DENIZDEDIMOLMADIMI

DENIZDEDIMOLMADIMI Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ÖYLE BİR DURUMDA OLSA DA İNSAN O MUHTEŞEM SÜPRİZ HEP BEKLENİR... KAPI ÇALACAK KOCA Bİ PAKETT...SANA GETİRDİM AŞKIM İÇİNDE KALAN UKTENİ.. BENİM İÇİN GİYER MİSİN ÇOK YAKIŞACAĞINDAN EMİNİM SEVGİLİM...VE MUTLU BİR SON İŞTE ASLINDA BÜYÜKK BÜYÜK KOCAMAN MUTLULUKLAR KÜÇÜK BİR AYRINTIDA GİZLİ DEĞİL MİDİR...:1rolleyes:

18. 24 Mayıs 2007
  19. cordelia

cordelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mayrasu güzel dileklerin için çok teşekkür ederim,allah oğlunla sana çok mutlu günler nasip etsin,oğlunu sana bağışlasın.umarım senin kıymetini bilecek,yüreği sevgi dolu bir insan bulur çalıverir gönlünü yeniden inşallah.yaralar kabuk bağlıyor elbette ama izleri kalıyor ben de olduğu gibi,mutluyum ama yarım bir mutluluk bende ki..sanırım herşey dörtdörtlük olamıyor bu hayatta..